ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

راهنمایی

سلام دوست عزیز جهت خرید و فروش از بورس میتوانید به من کمک کنید .
    djmahdi
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز خواهش میکنم دیگه مطلبی در اینجا نزن بنده سالهاست در بازار سهام فعالیت دارم و سهامدار بالای یک درصدی چند شرکت هستم تمامی مطالب شما نشان میدهد تازه کار هستید و سهم های مد نظر شما اصلا ارزش سرمایه گذاری ندارد

با سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده کار خودم را انجام می دهم و از شما هم خواهشمندم اگر خوشتان نمیاید شرکت نکنید بنده کسی را زور نکرده ام که به نوشته های بنده توجه کند یا عمل کند .هر کسی راه خودش را می رود

با تشکر
    djmahdi
    مهمان

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط majid p [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز جهت خرید و فروش از بورس میتوانید به من کمک کنید .

سلام دوست عزیز

تا حدی که در توانم باشه و اطلاعاتم سعی می کنم کمک کنم

شما سوالی دارین بگین انشالله که بتوانم کمک کنم
    فرصت
    مهمان
    برادر من شاید بر مبنای صحبت های شما فردی پوزیشنی در بازار باز کند و متضرر شود اگر خیلی علاقه مند هستید به درج مطالب بورسی میتوانید در بورکس تالار بورس یا سایت بورس بازاران یا گفتگوی بورسی مطلب بزنید شما هنوز درک درستی از بازار ندارید
    اموزش مشکلی ندارد ولی درج مطالب بسیار ابتدایی برای خرید و فروش کار خوبی نیست.
    djmahdi
    مهمان
    سلام

به هر حال بنده این تاپیک رو ادامه میدم دوستان هم کسی به حرف بنده سهمی را خرید نکنه حتما بررسی کنه در سایتها و اساتید دیگه.منم فقط اینجا مطالب رو میزارم و خوشحال میشم اساتید هم ما رو از علمشون بی بهره نگذارند..

خب طبق اخبار رسیده گزارش تاپیکو به سازمان رسیده و طی چند روز آینده احتمالا روی کدال میاد

وپترو چند روزی هست رشدش رو اغاز کرده و مقاومت 400 رو پیش رو داره .اگر تا دو شنبه مثبت بمونه به نظر سیر صعودی خودش رو ادامه میده.

بانک صادرات که فعلا مثبت شده ولی رشدش سرعتش کم هست تا سهامدار عمده بتونه سهم رو از دست سهامدار حقیقی در قیمتهای پایین در بیاره تا در گزارش 9 ماهه که میاد و طبق حرف مدیر عامل بانک صادرات تعدیل مثبت خوبی در گزارش 9 ماهه اعلام میشه بهترین بهره رو ببره

دوستان شبندر و بانک انصادر هم در این قیمتها خوبه بخرند
صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع