ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تقاضا مساعدت

با سلام
    با توجه به اينكه بنده تازه ميخواهم وارد بازار كار پخش كاغذ آچار شوم.كسي از تامين كنندگان عزيز مي تواند بنده را كمك كند و كاغذ آچار احتياجي بنده را البته تا حجم 200يا 300بسته را تامين كند.گرچه اين ميزان كم مي باشد اما مطمئنا به مرور و با جا افتادن توان خريدم بيشتر ميشود.ممنون ميشم كمكم كنيد .
    با تشكر
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    چرا هيچكي كمك نميكنهههههههههههههههههههه هههههههههه؟چراااااااااااا ااااااااااااااا
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    اول بفرمایید که در کجا ساکن هستید ؟ چون حمل و نقل هم برای رساندن محموله شرط هست و همچنین چقدر می خوایین سرمایه گذاری کنین؟ من هم تازه افتادم تو کار واردات کاغذ از ترکیه کیفیتشون عالیه.می خوام که با چند تا پخش کننده معتبر وارد مذاکره بشم...
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من كارشناس ارشد مديريت اجرايي ،ساكن شهرستان آمل از استان مازندران.همونطور كه گفتم براي شروع كار و اينكه بازار دستم بياد با 200-300بسته ميخوام شروع كنم.اگرچه حجمه كميه اما واسه شروع كاره. به مرور با جذب مشتري خريدمم بيشتر ميكنم.اگه بتونيد كمكم كنيد ممنون ميشم.
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.شما می خواهید با چه مارکهایی کار کنید؟ آیا برآوردی از کارتون دارید؟چه چیزهایی از بازار کاغذ می دونید؟ من می خوام هم باهاتون کار کنم و هم کمک کنم...بالاخره باید یه حساب کتابی داشته باشیم ولی هر کاری از دستم باد واسه دوستان تاجر بانکی انجام می دم...
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ضمنا بنده فوق لیسانس مدیریت و برنامه ریزی از اورمیه هستم .شماره تماس 09144432965
    asgar.dadashpour@gmail.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع