ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

فروش مرغ تازه ارگانیک

با سلام
    شرکت حبوبات چشمه رعنا آمادگی فروش مرغ تازه ارگانیک در استان فارس ، یزد ،اصفهان و تهران را دارد.
    در تهران دفتر پخش مرکزی داریم که به صورت تکی همراه با پیک در کمتر وقت جنس را تحویل مشتری در خانه خواهیم داد.
    ولی در سایر استان ها وشهرستان ها بایستی به صورت عمده با شد وحداقل مقدار سفارش100 الی 200 کیلو وحداکثر روزانه آمادگی فروش 4 الی 5 تن را داریم.
    گوشت مرغ ارگانیک بدون استفاده از آنتی بیوتیک یا هر ماده غذایی و دارویی دیگر است
    دارای مجوز ،وپروانه بهداشت وپروانه بهره برداری با برند وبسته بندی بهداشتی است.
    از کلیه خریداران و شرکت های پخش وفروشگاه های زنجیره ای رفاه وشرکت تعاونی های پخش و....دعوت به همکاری می شود.
    تلفن تماس
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    مهندس محمد زارعی کردشولی
    ایمیل:
    Facebook: mohamad zarei kordsholi
    وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
    http://hobobat-cheshmerana.blogfa.com
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت مهندس زارعی.بنده عضو جدید تاجر بانکی هستم.با توجه به اطلاعاتی که اینجا عنوان کردین می خواستم بدونم آیا می تونین به اورمیه( آذربایجانغربی) هم فروش داشته باشین ؟ راههای مناسب و ارزان انتقال و اطمینان از سلامت محصول و قیمت معقول محصول تا توجیه فروش داشته باشد .همچنین دوره رشد هر مرغ و چگونگی تامین آن و آیا در تمامی فصول سال می تونین ساپورت کنین؟
    اگه بتونم از جوابهای شما دوست عزیز توجیه بشم و به کم و کیف کار نگاه کنم در آینده ای نزدیک مشتری عمده و پرو پا قرص شما خواهم بود و می خواهم با شما همکاری قوی داشته باشم.ببخشید ضمنا نحوه پرورش مرغ ها و تعدادشون چقدر است؟؟؟منتظر نظرات و راهنمایی هاتون هستم . سپاسگزارم.
    عسگر داداشپور هستم
    09144432965
    asgar.dadashpour@gmail.com
    ویرایش توسط Turk oghlani : 10-11-2013 در ساعت 21:44
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Turk oghlani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت مهندس زارعی.بنده عضو جدید تاجر بانکی هستم.با توجه به اطلاعاتی که اینجا عنوان کردین می خواستم بدونم آیا می تونین به اورمیه( آذربایجانغربی) هم فروش داشته باشین ؟ راههای مناسب و ارزان انتقال و اطمینان از سلامت محصول و قیمت معقول محصول تا توجیه فروش داشته باشد .همچنین دوره رشد هر مرغ و چگونگی تامین آن و آیا در تمامی فصول سال می تونین ساپورت کنین؟
    اگه بتونم از جوابهای شما دوست عزیز توجیه بشم و به کم و کیف کار نگاه کنم در آینده ای نزدیک مشتری عمده و پرو پا قرص شما خواهم بود و می خواهم با شما همکاری قوی داشته باشم.ببخشید ضمنا نحوه پرورش مرغ ها و تعدادشون چقدر است؟؟؟منتظر نظرات و راهنمایی هاتون هستم . سپاسگزارم.
    عسگر داداشپور هستم
    09144432965
    asgar.dadashpour@gmail.com
    بله به ارومیه هم می توانیم ار سال کنیم ولی حداقل بار 2تن یا بیشتر باید باشد چون شما باید کرایه بدهید وهرچه تناژ بالاتر باشد قیمت کرایه کمتر می شود بروی قیمت گوشت
    باید با وانت یخچال دار یا ایسوزو یخچال دار حمل شود
    سلامت کامل دارند چون برند وبسته بندی بهداشتی ومجوزه بهداشت دارد بهش تو بازار می گویند مرغ سبز چون ارگانیک است قیمتش هم بالا است
    دروره رشدبه من ربطی ندارد چون من فروشنده وبازار یابم ولی اطمینان 100درصد از سالمی کار دارم چون طرف تولید کننده دکتر است
    درتمام فصول سال است ولی چون تولیدی مقداری محدود است وروز به روز به مشتریان افزوده می شود ما هم داریم تولید را گسترش می دهیم بله تاحالا جواب گو بوده ایم اگر کسی پیدا شود وکل کار رو به عهده بگیرد بهش می دهیم ماهم از ححجم وترافیک سفارش کاری راحت می شویم
    من تومرغداری نیستم وفقط کارهای ارداری وبازاریابی رو انجام می دهم ولی اولش با 1000تا جوجه استارت کارخورده ومرتب دارن ساخت وساز می کنند برای افزایش تولید چون سفارش زیاد داریم
    از نظر قیمت چون محصول ارگانیک است بالا است نسبت به مرغ معمولی در تهران کیلو 10 الی12 هزارتومن به صورت تکی وعمده به فروش می رسد
    در شیرازمن 9000تومن الی9500فروش خرده وکلی است ودرسایر شهر های دیگه قیمت متغیر است و...................
    به هر حال من درخدمت دوستان هستم
    باتشکر
    زارعی
    مدیریت شرکت حبوبات چشمه رعنا
    تلفن تماس
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    مهندس محمد زارعی کردشولی
    ایمیل:
    Facebook: mohamad zarei kordsholi
    وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
    http://hobobat-cheshmerana.blogfa.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع