ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام،
    من به تازگی ناظر فنی یک شرکت تجهیزات پزشکی شدم، مراحل ثبت شرکت و تایید نمایندگی انجام شده اما گفته شده که قبل از اقدام به واردات باید خدمات پس از فروش تایید شوند. کارشناس مربوطه گفت که ابتدا باید مدارک لازم رو بیاری من تایید کنم، بعد میان برای بازدید. من تمام فرم های راهنما و کتاب خدمات پس از فروش رو مطالعه کردم و میدونم که به طور مثال نیاز به تعدادی نیروی متخصص، فضای فیزیکی و امکانات اولیه، گارانتی محصول و ... هست اما اینکه چه مدارکی برای اثبات اینها باید ارائه بشه هیچ جا گفته نشده و من نمیدانم که ابتدا به ساکن چه مدارک اولیه ای را باید به کارشناس ارائه کنم تا تأیید کنند.
    خواهشاً در اسرع وقت راهنمایی کنید. ممنون
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aban [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام،
    من به تازگی ناظر فنی یک شرکت تجهیزات پزشکی شدم، مراحل ثبت شرکت و تایید نمایندگی انجام شده اما گفته شده که قبل از اقدام به واردات باید خدمات پس از فروش تایید شوند. کارشناس مربوطه گفت که ابتدا باید مدارک لازم رو بیاری من تایید کنم، بعد میان برای بازدید. من تمام فرم های راهنما و کتاب خدمات پس از فروش رو مطالعه کردم و میدونم که به طور مثال نیاز به تعدادی نیروی متخصص، فضای فیزیکی و امکانات اولیه، گارانتی محصول و ... هست اما اینکه چه مدارکی برای اثبات اینها باید ارائه بشه هیچ جا گفته نشده و من نمیدانم که ابتدا به ساکن چه مدارک اولیه ای را باید به کارشناس ارائه کنم تا تأیید کنند.
    خواهشاً در اسرع وقت راهنمایی کنید. ممنون
    دقیق متوجه منظورشون نشدم.
    اما اگر شما از شرکت خارجی ای نمایندگی بگیرید باید اون یه نامه بزنه که شما رو نماینده فروش و یا نماینده انحصاری معرفی کنه و سپس اون نامه از طریق سفارت تایید بشه.
    بعد از این مرحله شما نامه رو برمیداری میاری ایران و میری اداره تجهیزات پزشکی و یا سازمان غذا دارو که اونها بهت مجوز بدن.

حالا همین پروزه برای خدمات پس از فروش هم هست.
    یعنی شما برای اینکه خدمات پس از فروش یک کالا رو ارائه بدی باید از فروشنده خارجی یک نامه خدمات پس از فروش بگیری و سفارت تایید کنه و بعد بیاریش ایران ببری اداره تجهیزات پزشکی.
    احتمالا منظورشون اینه. و اینو میخوان ازت.

اگر همینه که باید از فروشندت بخوای یه نامه نمایندگی خدمات پس از فروش هم بهت بدن.
    اگر این کار رو تو چین خواستی انجام بدی من در خدمتم. میتونم برات نامه رو بگیرم و به تایید سفارت برسونم.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خیلی ممنونم از پاسخ شما. به من گفته شده بود که توی همون نامه نمایندگی وقتی از طرف کمپانی سازنده گفته میشه که این شرکت در ایران exclusive agency ما هست یعنی خدمات پس از فروش هم میتونه انجام بده شرکت نمایندگی...
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aban [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خیلی ممنونم از پاسخ شما. به من گفته شده بود که توی همون نامه نمایندگی وقتی از طرف کمپانی سازنده گفته میشه که این شرکت در ایران exclusive agency ما هست یعنی خدمات پس از فروش هم میتونه انجام بده شرکت نمایندگی...
    خیر
    نامه خدمات پس از فروش یه پروسه کاملا جدا داره. دقیقا مثل نامه نمایندگی.
    حالا نمایندگی ای که شما گرفتین انحصاریه یا نمایندگی فروش گرفتین؟
    در هر دو حالتش البته فرقی نمیکنه. باید نامه نمایندگی خدمات پس از فروش رو هم بگیرید و سفارت تایید کنه و سپس ببرید اداره تجهیزات پزشکی تا مجوز رو بهتون بدن.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بسیار سپاسگذارم
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

بهترین تشک خوشخواب برای کمر درد

تشک هایی که در ساختار داخلی خود از فنربندی استفاده میکنند تشکهای معمولاً نرم و یا طبی نرم هستند که فنر آنها به دو مدل فنر متصل و فنر منفصل تقسیم میشود آنها بهترین تشک خوشخواب برای کمر درد هستند . تشکهای فنر منفصل جدیدترین تکنولوژی فنر در ساختار تشک هستند که هر کدام از این فنرها به صورت جداگانه عمل میکند و داخل پاکت در کنار هم چیده شدهاند. قیمت تشک خوشخواب فنر منفصل از انواع قدیمیتر بیشتر است اما تشک فنر منفصل حالت ارتجاعی خوشخواب را به بغل دستی شما انتقال نمیدهد یعنی اینکه اگر شما از طرفی به طرف دیگر غلت زدید، میتواند تعادل میان کل خوشخواب را برای شما فراهم کند این مدل از بهترین تشک خوشخواب برای کمر درد محسوب می شود. تشک منفصل در مقایسه با تشک متصل تعادل بیشتری دارد.

بهترین تشک خوشخواب برای کمر درد باید به اندازهای سفت باشد که ستون مهرهها روی آن در وضعیت عملکرد یعنی همان مقدار انحنایی که در حالت ایستاده در کمر وجود دارد قرار بگیرد. اگر تشک آن قدر سفت باشد که این انحنا به طور کامل از بین برود یا آنقدر نرم باشد که بیش از اندازه انحنا پیدا کند، فرد دچار کمردرد میشود.
    تشک خوشخواب مدل طبی و فنری به لحاظ استفاده از الياف پلي استر فشرده از امتيازي فوق العاده خاص برخوردار است.سيستم پوشش داخل تشك با عايقي از جنس نمد (ترموفلت) تجهيز گرديده است تا وزن بدن شما را در تمام سطوح تشك يكسان نمايد.كساني كه از مشكلات ستون فقرات و درد هاي استخواني رنج مي برند با آسايش فوق العاده اي مي توانند خواب راحتي را تجربه كنند.دارای پارچه با بافت ژاكارد, ضد حساسيت و طراحي زيبا و متنوع ,پاسخگوي مشكل پسندان است.

تشک طبی فنری نوزاد

تشک طبی و فنری خوشخواب با داشتن عایق ترموفلت باعث شده وزن بدن در تمام سطوح تشک پخش شود و فشار روی یک نقطه از تشک متمرکز نشود .اگر وزن متعادل مابین 60-70 کیلوگرم دارید تشک خوشخواب مدل طبی و فنری گزینه مناسبی برای انتخاب می باشد.فشردگی و تراکم لایه های داخلی این تشک , تشک طبی فنری خوشخواب را در رده تشک های طبی فنری با حالت ارتعاجی کم قرار داده است. پر فروش ترین
    تشک خوشخواب , از لحاظ قیمت و کیفیت , نه زیاد نرم و نه زیاد سفت , تشک طبی و فنری خوشخواب یک تشک مناسب برای کسانی که میخواهند از عوارض کمر درد جلوگیری کنند . و اما … اگر دنبال تشک طبی و فنری با امکانات بیشتر هستید مثلا تشک دارای فنر پاکتی , ارتفاع بیشتر و یا دارای مموری فوم باید در مدلهای بالاتر به دنبال تشک باشید .

راه های مراقبت از کالای خواب

ما به طور میانگین در طول شبانه روز ۷ الی ۸ ساعت به استراحت در اتاق خوابمان می پردازیم و این خواب چند ساعته خستگی یک روز کاری پر تنش و سخت را از تن و جان ما به در می کند، می توان به صراحت گفت که یک سوم عمرمان را بر روی تشک می گذرانیم و رفع خستگی بدن و جذب انرژی در حین استراحت به عواملی چون محل و جای خواب راحت، فضای آرام و آرامش خیال بستگی دارد.

محل خواب از اهمیت ویژه ای برخوردار است منظورمان از محل خواب همان تشکی است که تن خسته خود را به آن می سپارید و مهمترین عامل بر روی کیفیت خواب ماست این تشک باید متناسب با بدن ما باشد در غیر این صورت خواب ما را با آشفتگی مواجه می کند پس به تشک خواب باید به اندازه ی تخت خواب و نور اتاق و… اهمیت دهیم و در حفظ و نگهداری آن بکوشیم.

مراقبت و نگهداری از کالای خواب بسیار آسان است به نکات زیر توجه کنید

1- جارو برقی بزنید :
    جاروبرقی کشیدن
    کالای خواب یا همان تتشک هر۳ ماه یک بار توصیه می شود در صورتی که شوره سر دارید می توانید بین جارو کشیدنهایتان وقفه کمتری بیندازید این کارباعث غبار رویی بین فنرها و فوم می شود همچنین اگر آلرژی دارید به طور منظم جارو برقی بزنید.

2- تشک را بچرخانید :
    در انجام این کار برخی می گویند هر ۳ ماه و برخی دیگر می گویند هر ۹ ماه و ما هم حد وسط را در نظر گرفتیم پس هر ۶ ماه کالای خواب یا تشک را بچرخانید.

3- جریان هوا ایجاد کنید:
    در صورتی که به مسافرت برای مدت طولانی می روید دور چین تخت و تشک را در آورده تا جریان هوایی به تشک برسد تا در طولانی مدت بوی نامطلوب نگیرد.

4- شستشو تشک:
    تمیز کردن تشک با کف شامپو فرش:
    در صورت لک شدن و کثیف شدن کالای خواب به هیج وجه در تماس با آب قرار ندهید. تنها با کف شامپو فرش لکه ها را پاک کنید.

تمیز کردن کالای خواب با جوششیرین:
    کمی جوش شیرین روی تشک بپاشید و چند ساعت بعد آن را با جارو برقی تمیز کنید، جوش شیرین: گرد و غبار، باکتریها و بوی بد تشک را ازبین میبرد. منبع:
    تشک خوشخواب خوابستان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مطالب بسیار خوبیه
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    فناوری های استفاده شده در ساخت تشک خواب

خرید تشک طبی یکی از مهمترین ارکان تخت است که نقش بسیار بزرگی در راحتی شما ایفا می کند، خواص و ویژگیهای تشک خواب از طریق ساختار، ترکیب ونوع مواد بکاررفته در آن تعریف می شود. تشک طبی یکی از راههای حمایت از یک بدن خوابیده است، اما بخودی خود یا ترکیب معمولی ازچوب خام و لایه های فنری نمی تواند پاسخگوی تمامی الزامات داشتن یک خواب ایده آل باشد مانند ( حمایت کامل بدن و ستون فقرات، انعطاف پذیری مطلوب، تعدیل حرکت، آزادسازی نقاط فشار، راحتی، تاثیرات آب و هوایی و غیره)

همچنین پیشنهاد میشود برای مشاهده قیمت تشک طبی اصل با برندهای مختلف و مشاهده جزئیات حتما از نمایندگی های معتبر و بدون واسطه مانند فروشگاه خرید تشک طبی خوابستان با خیالی آسوده استعلام قیمت بگیرید و اقدام به خرید تشک طبی آنلاین نمایید.

بدن شما حداقل ۷ ساعت در روز با تشک خواب تماس دارد بنابراین این موضوع بسیار مهم است که مواد اولیه استفاده شده در ساخت تشک از جنسی میباشد. قبل از خرید تشک دونفره و یا تشک یک نفره باید به این نکات توجه کرد که آیا این تشک خواب در درازمدت مشکلی برای بدن ایجاد نمیکند؟ حساسیتزا نیست؟ و یا برعکس از آلرژی جلوگیری میکند و آنتی باکتریال است. آیا پس از مصرف دوباره به چرخه تولید بازمیگردد و مشکلی را برای محیط زیست ایجاد نمیکند؟ توجه به این موضوعات بسیار خوب است زیرا اینگونه دغدغهها باعث میشود تا محیط پیرامون ما همیشه پاکیزه بماند و به عنوان ارمغانی به نسلهای آینده هدیه شود.

در چند سال اخیر این لایهها بطور گسترده در تولید کالاهای خواب مورد استفاده قرار میگیرند. البته از لایه لاتکس به دلیل گران بودن کمتر در تولید تشک خواب استفاده میشود تا قیمت خرید تشک پایین تر بیاید. لاتکس لایهای بسیار مفید است اما متاسفانه قیمت بالای این لایه باعث شده تا در تولیدات شرکتهای تشک به عنوان لایهای کم مصرف شناخته شود. لاتکس از صمغ درختی خاص ساخته شده است که حس کشسانی و برگشتپذیری سریعی را ایجاد میکند، این لایه صددرصد طبیعی است و طبق تحقیقات انجام شده خاصیت پرکنندگی گودی کمر و شکلپذیری سریع حالت بدن را موجب میشود.

لایه مموری فوم که در ساخت تشک دونفره و بهترین تشک یک نفره مورد استفاده قرار میگیرد لایهای است که با حفظ شکل بدن و نرمی سطح رویی تشک خواب، حس خوب و دلپذیری را ایجاد میکند. حتما شما نیز مموری فوم هوشمند را در تولید بالشهای طبی و یا کف کفشهای جدید مشاهده کردهاید. همانطور که میدانید مموری فومها با یک حالت نرم و حالتگیری نقطه فشار همراه هستند، در نتیجه این لایه در سطح زیر پارچه تشک قرار میگیرد و باعث نرمتر شدن آن میگردد.منبع: خرید تشک خوابستان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شرکت ماوی پت
    وارد کننده محصولات غذای خشک (سگ و گربه)از کشور اسپانیا
    برند نوتیا تهیه شده از فرآورده های گوشتی جانوری با کیفیت بالا و ترکیباتی که دارای ارزش غذایی بیشتر می باشند و به هضم بهتر کمک میکند.
    شماره تماس:
    02188231592
    09304441381
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    MAVI PET
    معرفی محصولات غذایی حیوانات برند نوتیا ساخت کشور اسپانیا
    Performance
    یک غذای ایده آل برای تمامی نژادهای سگ که فعالیت بیشتری دارند.
    این غذا برای سگهای باردار و سگهایی که در معرض استرس بالایی قرار دارند و فعالیت بدنی طولانی مدت انجام میدهند توصیه می شود.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)