ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 64

موضوع: صادرات زالو

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان منم در زمینه پرورش زالو فعالیت دارم اگه زمینه فروش دارید خوشحال میشم همکاری کنم
    09171532453
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi afzaly [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان منم در زمینه پرورش زالو فعالیت دارم اگه زمینه فروش دارید خوشحال میشم همکاری کنم
    09171532453
    Telegram payam bdid
    09350803319

Sent from my iPhone using Tapatalk
    58
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان

من خریدار زالو میشناسم , کسی واقعا زالو داره در صورت تمایل به accidentboy_2@yahoo.com ایمیل بزنه
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آیا دوستانی که در رابطه با پرورش زالو کار میکنند راضی هستندو یا چه مشکلاتی تو این کار هست؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.MD [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت همه ی دوستان واساتید محترم انجمن
    واقعا سایت بسیار عالی و پر باری هستش من که از دیروز که عضو شدم دارم لذت میبرم

راستش بنده تو کار پرورش و خرید و فروش زالو هستم یک سری تحقیقاتی انجام دادم و فهمیدم کشور هایی مثل ترکیه استرلیا روسیه انگلستان و . . . خریداران تضمینی زالو هستند به طوری که قیمت زالو در ایران هر عدد 300 تا 600 تومان هست ولی در کشور هایی که ذکر کردم قیمت چیزی حدود 3 تا 6 دلار میباشد این شد که به این فکر افتادم که راهی برای صادرات زالو پیدا کنم
    با توجه به دوستان متخصصی که در این سایت دیدم که در امر صادرات فعالیت میکنند میکنند درخواست کمک و راهنمایی داشتم که چطور میتونم مشتری برای فروش و راه صادر کردن رو پیدا کنم ؟
    منتظر کمک و لطف دوستان هستم
    با تشکر فراوان
    صادرات زالو-0_82151200_1267816724-jpg
    سلام دوست عزیز شما چه تعداد زالو میتونین تامین کنین و قیمت؟
    mgol2453@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام خدمت دوستان، راستش منم میخواستم در زمینه صادرات زالو فعالیت کنم میشه بیشتر توضیح بدین که چه مراحلیو باید طی کنیم؟!!!!
    ممنون.
    09900206947 : telegram
    ویرایش توسط milad6947 : 24-06-2017 در ساعت 23:57
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان عزیز.من قصدصادرات زالو رو از طریق شرکتم در ترکیه دارم.به تامین کننده ای نیاز دارم که بتونه طولانی مدت همکاری کنه لطفا به من تلگرام پیام بدین [MENTION=12683]mehrshad[/MENTION]jl
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان امیدوارم که حالتون عالی باشه
    میخاستم در رابطه با پرورش زالو وبیشتر در رابطه با صادرات ان به کشورهای اسیایی و اروپایی ازتون سوال کنم که ایا میشه این صادرات رو انجام داد یا نه؟
    اگه میشه چه کارهایی و یا چه مجوزهایی برای این کار لازمه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    از اطلاعاتی که به دست اوردم بهترین زالو در ایران هستش ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان امیدوارم که حالتون عالی باشه
    میخاستم در رابطه با پرورش زالو وبیشتر در رابطه با صادرات ان به کشورهای اسیایی و اروپایی ازتون سوال کنم که ایا میشه این صادرات رو انجام داد یا نه؟
    اگه میشه چه کارهایی و یا چه مجوزهایی برای این کار لازمه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    از اطلاعاتی که به دست اوردم بهترین زالو در ایران هستش ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز موجودی ما در حال حاضر 485 کیلو میباشد
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع