ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید

شراکت یا فروش

سلام خدمت دوستان تاجر
    فکر کنم کمابیش اکثر دوستان با بازار foreign exchange market یا currency market یا ساده تر fx آشنا باشند یا شاید حتی خودشان تجربه کرده باشند و احتمال زیاد ضرر هم کرده باشند.در اینجا نمی خواهم به دلایل ضرر کردن اکثر افراد در این بازار اشاره کنم که مبحثی طولانی خواهد شد ولی به طور خلاصه می توان به سه دلیل عمده عدم رعایت مدیریت سرمایه ،اور ترید و طمع و مسایل روانشناسی افراد اشاره کرد.

اینجانب بعد از سالها تجربه این بازار و شناخت زیر و بم بازار موفق به نوشتن و بهینه سازی سه اکسپرت (EA) شده ام که هر سه در دراز مدت سود دهی معقولانه دارند.
    یاد آوری: اکسپرت یک نرم افزار می باشد که به زبان MQ4 نوشته می شود و کار آن اجرای دستورات خرید و فروش و مدیفای کردن و بستن پوزیشن ها طبق قوانینی می باشد که مد نظر برنامه نویس بوده است.بدین ترتیب دخالت فرد در معاملات به صفر می رسد و مسئله روانشناسی (زود بستن یا دیر بستن پوزیشن ها یا اورترید که مشکل اصلی روانشاسی ترید افراد می باشد حل می گردد) و نیازی به شناخت بازار توسط معامله گر نیست و اکسپرت به طور اتوماتیک و 24 ساعته برای شما معامله می کند و هیچگونه نیازی به شما برای معامله کردن نمی باشد و می توانید به کارهای روزمره خود برسید.

در ابتدا بک تست با دیتای ریل (بک تست=مشاهده عملکرد اکسپرت در زمان گذشته) اولین اکسپرت را قرار می دهم .
    همانطور که مشاهد می کنید اکسپرت در بازه 4 ماهه اخیر حدود 66% سود دهی معقولانه با حداکثر دراودان (%21) داشته است یعنی در یک حساب مثلا 1000 دلاری در طی 4 ماه 661 دلار سود دهی داشته است و حداکثر میزان ضرری که حساب می توانسته داشته باشد در طی این مدت 210 دلار بوده است.
    یادآوری:
    اکسپرتها همگی دارای استاپ لاس و تیک پرافیت واقعی یا FAKE هستند یعنی این پوزیشن ها حتما داری نقطه ضرر هستند برای جلوگیری از کال شدن حسابها.اکسپرتها مارتینگل یا هدج یا پیپ هانتینگ نمی باشند.

خلاصه کلام:
    به دلیل مشکلات خارج از محدوده کاری که برایم اتفاق افتاده است نیاز مبرم به شریک سرمایه گذار یا خریدار اکسپرت دارم.
    1-اگر دوستانی باشند که تمایل به شراکت داشته باشند حساب به نام خودشان افتتاح می شود و پول هم در اختیار خودشان خواهد بود و برداشت از حساب هم از طریق خودشان صورت می پذیرد و من فقط اکسپرت را بر روی حساب آنها اجرا خواهم کرد و هفته به هفته یا دو هفته یکبار باید سود حساب برداشت شود و سهم من به حسابم واریز شود تا کار شراکت ادامه پیدا کند .

2- اگر دوستان تمایلی به شراکت نداشتند و نمی خواهند دیگران بفهمند چقدر پول در حساب دارند یا کلا به هر دلیلی از ریخت و قیافه شریک خوششان نمی آید می توانند اکسپرت را خریداری کرده و به طور دایم و اختصاصی از آن استفاده نمایند.
    محض اطلاع دوستانی که هیچگونه آشنائی با این بازار ندارند: برای شارژ حساب و برداشت از حساب ازطریق وبمانی(یک نوع پول الکترونیکی) یا صرافی می توان اقدام کرد.

اکسپرتها دارای سه قیمت متفاوت و سه عملکرد متفاوت هستند .ابتدا نتایج ارزان ترین اکسپرت را قرار می دهم و چنانچه دیدم دوستان علاقه مند بودند به معرفی دو اکسپرت گرانتر دیگر خواهم پرداخت.
    چنانچه تمایل به همکاری داشته باشید از طریق پیام خصوصی ، تلفن و ملاقات حضوری(شیراز) در خدمتتان خواهم بود.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط benyaminkocholo : 13-08-2013 در ساعت 15:16
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر دوستان
    یک اکانت تست افتتاح کرده ام و دو اکسپرت اول را بر روی آن قرار داده ام تا علاوه بر بک تست امکان مشاهده عملکرد اکسپرت در لایو تست را نیز داشته باشید.

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ویرایش توسط benyaminkocholo : 19-09-2013 در ساعت 15:56
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جالبه !!!!!!!!
    اول میگه اکسپرت ، بعد میگه سود در دراز مدت !!!!
    کامـــــــــــــــــلا معلومه که سالها در بازار تجربه دارن ایشون

گول امثال دوستان رو نخورید
    اگه اکسپرت میخواین بیاین تا بهترینشون و بهتون بدم ، ولی کیه که استفاده کنه از اینا
    ولی اگه استراتژی میخواین بازم بیاین تا بهترینشو بهتون بدم

قیمتشم خیلی گزافه : رایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــگان
    صلوات ملوات هم نمیخواد بفرستید ، مفتی در اختیارتون میزارم ، برید حال کنید
    حالا اگه جدا کسی میخواد ، اون مشخصه های بارزشو بگه تا براش آپ کنم

23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHiraz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جالبه !!!!!!!!
    اول میگه اکسپرت ، بعد میگه سود در دراز مدت !!!!
    کامـــــــــــــــــلا معلومه که سالها در بازار تجربه دارن ایشون

گول امثال دوستان رو نخورید
    اگه اکسپرت میخواین بیاین تا بهترینشون و بهتون بدم ، ولی کیه که استفاده کنه از اینا
    ولی اگه استراتژی میخواین بازم بیاین تا بهترینشو بهتون بدم

قیمتشم خیلی گزافه : رایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــگان
    صلوات ملوات هم نمیخواد بفرستید ، مفتی در اختیارتون میزارم ، برید حال کنید
    حالا اگه جدا کسی میخواد ، اون مشخصه های بارزشو بگه تا براش آپ کنم

دوست عزیز متوجه منظورتان نشدم.شاید شما درست متوجه عرایض بنده نشده اید .یعنی از نظر شما اکسپرت فقط باید یک روز سود بده!!! و یک شبه ملیاردر شوید؟
    اگر واضح توضیح بفرمائید منظورتان چیست ممنون می شوم.
    در ضمن همانطور که خودتان فرمودید در اینترنت هزاران استراتژی و اکسپرت وجود دارد که اگر بدرد بخور بودن به رایگان در اینترنت گذاشته نمی شدن و مسلما خود شما هم از آنها استفاده می کردید.
    نمی دانم چرا فکر کرده اید کسی در اینجا قصد کلاهبرداری دارد؟؟
    بک تست اکسپرت با دیتای ریل قرار داده شده است و حساب لایو هم موجود است . در ضمن همان طور که در پست اول ذکر کرده ام در حالت مشارکت حساب به نام خود شما(شریک سرمایه گذار ) افتتاح می شود و اجازه برداشت از حساب هم فقط با شخص سرمایه گذار می باشد.
    درحالت خرید هم اگر خریدار اکسپرت استیتمنت حساب (پرینت حساب) را نشان دهد که اکسپرت من باعث ضرر شده است کلیه مبلغ به خریدار عودت داده خواهد شد.(این موضوع از روی کامنت اکسپرت کاملا قابل پیگیری است)
    در ضمن هشت خریدار قبلی اکسپرتهای من در سالهای قبل می توانند سود دهی اکسپرتهای من را شهادت بدهند.(با هماهنگی با این دوستان و در صورت رضایت ایشان تلفن همراه خریداران قبلی در جهت تائید در اختیار خریداران جدید قرار می گیرد. )
    موفق باشید
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام

خب ، شما که سعی میکنی منطقی بری جلو ، پس بریم ::

منظورم از حرف اول اینه که تقریبا هیچ اکسپرتی در دراز مدت تراز مثبت نیاورده

اما راجع به اینکه شما خیلی به خودتون اعتماد دارید و میگید قصد من فروش سالم محصولمه (اکسپرت) ، آیا حاضرید هنگام فروش قراردادی هم مبنی بر این قضیه بنویسید
    و تمامی نکات تاکییدیتون رو هم درش ذکر کنید ؟؟؟

به کل از این مباحث هم که بیایم بیرون من با نفس کار مخالفم
    ربطی به شما نداره (منظورم اینه که عرایضم توهین به کسی نیست ، مخصوصا شما که اینقدر خوشتیپید )

شخصا به این سوال جواب بدید :
    چرا شخص یا ارگانی باید حاضر بشه که اکسپرت خودشو بفروشه ؟؟(تو مبحث مالی)
    خود شما رو مثال میزنم ،
    اگر اکسپرت شما سودآور است چرا میخواهید آنرا به دیگران بفروشید ؟؟
    چرا برای خودتان نگه نمیدارید که سود دهیتان بیشتر شود؟؟
    یا به مثالی اگر واقعا از سیستم مطمئن هستید ، چرا نمیرید یه وام 10 میلیونی از بانک بگیرید و با آن کار کنید ؟؟
    بازم میگم مخاطب کل من شما نیستید (حالا که مدعی هم شدید کارتون درسته و حاضرید شماره مشتری های قبلی رو هم اعلام کنید)

این فقط عقیده ی منه
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shiraz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خب ، شما که سعی میکنی منطقی بری جلو ، پس بریم ::

منظورم از حرف اول اینه که تقریبا هیچ اکسپرتی در دراز مدت تراز مثبت نیاورده

برادر من ندیدن ،دلیلی بر نبودن نیست.شما اکسپرتی ندیده اید که در دراز مدت سود بدهد آیا این دلیل کافی است که همه عالم و آدم را با یک چوب برانید.حرف شما مصداق این داستان است:
    روزی فردی از کنار دهی عبور می کرد در بیرون ده فرد نابینائی را مشاهده کرد .بعد از عبور از ده در توصیف ده برای مسافری که از روبرو می آمد گفت که همه اهالی روستا نابینا بودند.
    آیا حاضرید هنگام فروش قراردادی هم مبنی بر این قضیه بنویسید
    و تمامی نکات تاکییدیتون رو هم درش ذکر کنید ؟؟؟
    بله
    چرا شخص یا ارگانی باید حاضر بشه که اکسپرت خودشو بفروشه ؟؟(تو مبحث مالی)
    پاسخ این سئوال در پست اول داده شده است."به دلیل مشکلات خارج از محدوده کاری که برایم اتفاق افتاده است نیاز مبرم به شریک سرمایه گذار یا خریدار اکسپرت دارم"
    متاسفانه شما اصلا پست اول را با دقت نخوانده اید و چون یا قبلا کسی سرتان کلاه گذاشته یا از همان دوستان ضرر کرده در این بازار هستید یا در هر صورت ذاتا آدم ناراحتی هستید تا اسم اکسپرت را شنید ید سریع یک آیدی جدید ساختید و ندیده و نشناخته من را کلاهبردار خطاب کردید. در ضمن دوست عزیز چرا با آیدی واقعی خودتان سئوالات را مطرح نکرده اید و با آیدی تازه تاسیس در بحث شرکت کرده اید.(انشا الله که نیتتان به حاشیه بردن این تاپیک نبوده باشد)
    پاسخ کاملا روشن است گاهی اوقات برای هر چه سریع تر حل شدن مشکلات مالی نیاز است از ابزاری که در اختیار داریم نهایت استفاده را ببریم.بنده چون در عالم پیمانکاری نیز مشغول هستم مثال از این شغل می زنم.خیلی از دوستان پیمانکار مالک بولدوزر هستند و در پروژه های خود از این دستگاه استفاده می کنند و در کنار آن،آن را به سابر پیمانکاران اجاره هم می دهند.چرا باید این اشخاص بولدوزر خود را کرایه بدهند؟خوب مشخصه .برای کسب سود بیشتر.
    در زمینه وام که فرمودید تا بخواهد جور بشود شاید به عمر من کفاف ندهد!!(اگر شما جائی را سراغ دارید یا احتمالا دوست و آشنائی دارید که به من زود وام بدهد خوشحال می شوم بنده را معرفی کنید ولی با این وضعیت که در زمینه وام الان داریم بعید می دانم از دست شما هم کاری بر بیاید. چون وام ازدواج که راحت پرداخت می شد هنوز که هنوزه مال سال قبل پرداخت نشده است)
    در ضمن بنده اعلام کرده ام در هر دو حالت فروش یا مشارکت(حالت اجاره بولدزر را دارد) آماده همکاری هستم.
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع