ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: شروع تجارت

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

شروع تجارت

سلام به همگی
    اسم تاپیک مشخص هست که موضوع چیه و احتمالا دهها تایپک دیگه توی این انجمن و تعداد زیاد دیگری توی سایت های دیگه وجود داشته باشه راجع به همین موضوع و می توانم بگم 40-50 % آنهارو خواندم اما چیز کاملی دستگیرم نشد.واسه همین این تاپیک تکراری رو زدم.
    من می خواهم وارد کار صادرات و واردات بشوم و تعدادی سوال اساسی دارم (اگر کسی مشاوره حضوری یا تلفنی یا چتی امکانش براش باشه واقعا ممنون می شم بهم کمک کنه)
    داشنجوی ارشد بازرگانی ام واسه همین اطلاعات تئوریکم خروار خرواره! اطلاعات کاربردی می خواهم. و "بستگی داره" هم ترجیحا نمی خواهم.
    (برای ابتدای کار می خواهم با سرمایه کم شروع کنم)
    1) من کارت بازرگانی ندرام شنیدم که نیاز به دفتر کارو دفاتر پلمپ شده داره برای گرفتنش درسته؟
    2) واسه من که کارت بازرگانی ندارم صادرات بهتره برای شروع یا واردات؟ ( الان نمی خواهم برای سری اول حداقل از خودم کارت داشته باشم می خواهم یک سری انجام بدهم و ببینم که کار برام چطوریه و اگر ادامه می دهم کارت بگیرم) اگر صادرات کنم به افغانستان یا عراق خواهد و اگر واردات کنم از چین است بر اساس این ها بگین برای شروع کدام بهتره
    3) بهترین راه جایگزین L/C چیه؟ صرافی در صورتی که آشنا باشه خوبه؟
    4) سیستم escrow توی سایت علی بابا چطوره؟ می تونم از اون روش هم استفاده کنم؟
    فعلا همین ها
    ویرایش توسط ss89 : 10-08-2013 در ساعت 01:08
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    1- بله برای گرفتن کارت بازرگانی یا باید شرکت داشته باشید و بعنوان شخص حقوقی کارت بگیرید و یا باید تجارتخانه ثبت کنید و بعنوان شخص حقیقی کارت بگیرید که در هر دو صورت باید دفاتر روزنامه و دفاتر کل پلمپ کنید
    2-بستگی داره به توانایی خودتون و بازاری که برای صادرات یا کالاهای وارداتیتون دارید و اصلا به کارت بازرگانی ربطی نداره چون در هر دو صورت واردات یا صادرات میتونید از کارت بقیه استفاده کنید
    3-در واقع که هیچی جای ال سی رو نمیگیره ولی راهی جز صرافی نمیمونه و گزینه ی دیگری نیست
    4-اطلاعی ندارم...

58
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با تقدیم سلام و احترام
    می خواستم بدونم چه کالاهایی ممنوع الصادرات هستن؟
    خیلی گشتم و اطلاعات باهم اختلاف داشت
    به طور مثال صادرات چوب از ایران ممنوع هست ؟
    یا اینکه چند درصدعوارض سر هر کالا برای صادرات می کشن؟
    خیلی تشکر میکنم به من کمک کنید
    39
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط accidentboy [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با تقدیم سلام و احترام
    می خواستم بدونم چه کالاهایی ممنوع الصادرات هستن؟
    خیلی گشتم و اطلاعات باهم اختلاف داشت
    به طور مثال صادرات چوب از ایران ممنوع هست ؟
    یا اینکه چند درصدعوارض سر هر کالا برای صادرات می کشن؟
    خیلی تشکر میکنم به من کمک کنید
    دوست عزیز شما برای دانلود آمار کالاهای ممنوعه و میزان حق گمرکی به سایت صنعت و معدن و گمرک یه سری بزن, آمارهارو دانلود کن
    39
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ss89 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همگی
    اسم تاپیک مشخص هست که موضوع چیه و احتمالا دهها تایپک دیگه توی این انجمن و تعداد زیاد دیگری توی سایت های دیگه وجود داشته باشه راجع به همین موضوع و می توانم بگم 40-50 % آنهارو خواندم اما چیز کاملی دستگیرم نشد.واسه همین این تاپیک تکراری رو زدم.
    من می خواهم وارد کار صادرات و واردات بشوم و تعدادی سوال اساسی دارم (اگر کسی مشاوره حضوری یا تلفنی یا چتی امکانش براش باشه واقعا ممنون می شم بهم کمک کنه)
    داشنجوی ارشد بازرگانی ام واسه همین اطلاعات تئوریکم خروار خرواره! اطلاعات کاربردی می خواهم. و "بستگی داره" هم ترجیحا نمی خواهم.
    (برای ابتدای کار می خواهم با سرمایه کم شروع کنم)
    1) من کارت بازرگانی ندرام شنیدم که نیاز به دفتر کارو دفاتر پلمپ شده داره برای گرفتنش درسته؟
    2) واسه من که کارت بازرگانی ندارم صادرات بهتره برای شروع یا واردات؟ ( الان نمی خواهم برای سری اول حداقل از خودم کارت داشته باشم می خواهم یک سری انجام بدهم و ببینم که کار برام چطوریه و اگر ادامه می دهم کارت بگیرم) اگر صادرات کنم به افغانستان یا عراق خواهد و اگر واردات کنم از چین است بر اساس این ها بگین برای شروع کدام بهتره
    3) بهترین راه جایگزین L/C چیه؟ صرافی در صورتی که آشنا باشه خوبه؟
    4) سیستم escrow توی سایت علی بابا چطوره؟ می تونم از اون روش هم استفاده کنم؟
    فعلا همین ها
    سیستم escrow به این صورت که شما پول رو به حساب علی بابا فرستاده و فروشنده جنس رو برایتان ارسال میکند.
    بعد از تحویل جنس و اطمینان از صحت و سلامت آن تایید می کنید و پول به حساب فروشنده ارسال میشه
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط dehvar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سیستم escrow به این صورت که شما پول رو به حساب علی بابا فرستاده و فروشنده جنس رو برایتان ارسال میکند.
    بعد از تحویل جنس و اطمینان از صحت و سلامت آن تایید می کنید و پول به حساب فروشنده ارسال میشه
    البته برای تکمیل صحبت دوستمون باید بگم که کارمزد این انتقال 5% هست که به عنوان کارمزد خود علی بابا / علی اکسپرس بر میدارند(خدایی چه پولی به جیب میزنن چینی ها!!)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)