ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 29 از 30 نخست ... 1927282930 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 294
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام در زمینه تامین گیاهان دارویی و ادویه جات برای صادرات به کشورهای مختلف در خدمت هستیم.
    آدرس دفتر :بازار تهران بازارچهل تن سرای دالان دراز پلاک 37و39
    02155813129
    09126071402
    09122300035
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام...
    وقت بخیر از جه طریقی میتونیم با شما ارتباط برقرار کنیم؟
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان حاضر
    بنده پرتابیان هستم حدود 4 سال میشه که توی زمینه صادرات اقلام غذایی و تره بار و میوه های خشک شده به کشورهای حوزه خلیج فارس میباشم
    بسیار مشتاقم وارد بازار روسیه شوم
    از دوستان اگر کسانی هستند که تمایلی به همکاری داشته باشند و ساکن روسیه باشند و بتونند توی این زمینه مشارکت و همکاری متقابل ارایه کنند خوشحال میشوم بتوانم برای هدف مشترک همکاری داشته باشیم
    شماره واتزآپ من 00989179079901
    منتظر دریافت پیام دوستان هستم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت همکاران گرامی آمادگی تامین خشکبار و محصولات کشاورزی در هر تناژی رو دارم . از همکاری با دوستان در روسیه استقبال میکنم و ممنون میشم در معرفی تاجران روسی فعال در زمینه خشکبار و محصولات کشاورزی به من کمک کنند.
    بازرگانی زرین توانا : email :tavanabusinesszat@gmail.com
    00989380206860 فیلی
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام وقتتون بخیر و شادی
    بنده مدرس رشته بازرگانی در سازمان آموزش فنی و حرفهای کشور هستم و تجربه ی بازاریابی برای شرکت های ثالت رو در کشور روسیه هم به مدت یک ماه دارم .هفت سالی هست که با بازار روسیه ارتباط دارم وخوشحال می شم بتونم کمکتون کنم .
    شماره تماس من :
    09112788294
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    صادرات قیر 6070 به صورت fob و تحویل درب کارخانه همراه با مجوز شرکت بازرسی بین المللی sgs
    با شرایط عالی و کیفیت رقابتی
    واتس آپ و تلگرام
    09183657612
    navidebrahimi1391@gmail.com
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    صادرات قیر 6070 به صورت fob و تحویل درب کارخانه همراه با مجوز شرکت بازرسی بین المللی sgs
    با شرایط عالی و کیفیت رقابتی
    واتس آپ و تلگرام
    09183657612
    navidebrahimi1391@gmail.com
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مراحل صادرات به روسیه

برای صادرات انواع کالا از ایران به روسیه، باید در ابتدای امر، مجوزهای لازم را اخذ کنید. روال اخذ مجوزها طبق ابلاغیهی اتاق بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، تحت عنوان راهنمای صادرات به این کشور به شرح زیر میباشد:

1. در مرحلهی اول فروشنده باید اطلاعات و مشخصات کالا و فروشندهی کالا را برای خریدار، در چهارچوب پیشفاکتور ارسال نماید.
    2. کالای مورد توافق خریدار و فروشنده باید طبق استانداردهای مورد تأیید خریدا[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]، بستهبندی و آماده شود.
    3. خریدار باید از تعرفه صادرات مطلع بوده و به منظور تعیین قیمت کالای مورد معامله به کمیسیون نرخگذاری مراجعه کند.
    4. در صورتی که کالای مورد معامله جزو کالاهای خاص باشد، باید پیش از صدور، نسبت به اخذ مجوز صادرات اقدام گردد. معمولاً اکثر کالاها نیازی به صدور مجوز ندارند.
    5. در مرحلهی بعدی، باید جهت ترخیص کالا از گمرک اقدام شود و اظها[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]نامهی خروجی تنظیم شود. گمرک پس از بررسی کالا و پلمپ کردن بستهها، مجوز خروج کالا از کشور را صادر میکند.
    6. در مرحلهی بعدی محموله پیش از حمل شدن بایستی توسط یک شرکت بیمهای معتبر بیمه شود.
    7. پس از این مرحله، خریدار میتواند موارد مورد توافق را بررسی کند و از انجام آنها اطمینان حاصل کند.
    8. پیش از ارسال کالا، صادرکننده باید فاکتو[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] فروش کالا و [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] را آماده کرده و به تأیید اتاق بازرگانی محل برساند.
    9. در انتها، صادرکننده باید کالا را به منظور ارسال به کشور مبدأ به شرکت حمل و نقل تحویل دهد.

برای دستیابی به اطلاعات در مورد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] از [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] دیدن فرمایید.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با درود
    دوستان من تا الان تجربه تو زمينه صادرات نداشتم اما ميخوام پسته به روسيه صادر كنم
    خواشمندم راهنمايي كنيد كه چطور بايد اينكارو انجام بدم
    izadmehr.mostafa1366@gmail.com
    ​با سپاس
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    رابط میخوام تو دبی برای فروش محصولات فولادی از جمله میلگرد
صفحه 29 از 30 نخست ... 1927282930 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)