ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 24 از 30 نخست ... 142223242526 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 294
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط marshal [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام. دوستان من پدرم 15 سال هستش که در روسیه و آذربایجان فعالیت میکنه و دفتر داره.در حال حاضر هم سیمان و کلینکر میفرستیم اونجا. من میخوام به صورت مستقل کار کنم. کسی پیشنهادی در زمینه صادرات یا واردات کالایی خاص داره یا می خواد همکاری کنه؟؟ ممنون میشم
    سلام دوست عزیز
    من میخوام تو کار صادرات پالت کار کنم اگه تمایل داشتین میتونیم همکاری کنیم
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    من تو کار پالت هستم ببین اگه اونجا مشتری حل کنی میتونیم با هم کار کنیم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام وقت بخیر بنده نماینده یک معدن سنگ در خراسان جنوبی هستم (مرمر و مرمریت ،سنگهای تزئینی دکوراسیون داخلی ).
    اگر در این زمینه تاجر یا مشتری در روسیه ویا کشورهای دیگر معرفی کنید ممنون میشم
    ۰۹۳۷۱۱۵۳۱۰۳ نیکبخت
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ruholahcharagi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    من میخوام تو کار صادرات پالت کار کنم اگه تمایل داشتین میتونیم همکاری کنیم
    با سلام خدمت شما همکار گزامی ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به خیلی از کشورها صادرات داریم و مایلیم در روسیه و اذربایجان کار کنیم لطفادر صورت تمایل با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
    تلفن تماس : 22506050 021 - 5010153 0902
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیکبخت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام وقت بخیر بنده نماینده یک معدن سنگ در خراسان جنوبی هستم (مرمر و مرمریت ،سنگهای تزئینی دکوراسیون داخلی ).
    اگر در این زمینه تاجر یا مشتری در روسیه ویا کشورهای دیگر معرفی کنید ممنون میشم
    ۰۹۳۷۱۱۵۳۱۰۳ نیکبخت
    با سلام خدمت شما همکار گزامی ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به خیلی از کشورها صادرات داریم و مایلیم در روسیه و اذربایجان کار کنیم لطفادر صورت تمایل با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
    تلفن تماس : 22506050 021 - 5010153 0902
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rally_soon [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با یکی از تاجران روسی ارتباط داریم، با ایشان در رابطه با محصول شما مذاکره می کنیم و دوستانی که تمایل به تجارت با روسیه دارند،
    نوع محصولشان را اعلام فرمایند و یا به ایمیل من arkad.trade@yahoo.com پیام بفرستند تا با ایشان در میان بگذارم.
    پیشرفت تک تک هم وطنانم در عرصه ی تجارت آرزوی من است.
    با سلام خدمت شما همکار گرامی ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که بهکشورهای زیادی در حال حاضر صادرات داریم اما تمایل داریم در بازار روسیه و اذربایجان وارد شویم لطفا در صورت تمایل با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
    تلفن تماس 22506050 021 5010153 0902
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط heidarabadi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    واردات و صادرات به کشورهای روسیه،اوکراین،آذربایجان و ارمنستان.
    درکوتاه ترین زمان ممکن
    email:shaegheidarabadi@yahoo.com
    mobail:09143592725
    تلفن تماس : ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ - ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط چوی جین هیون [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    ما یک شرکت پزشکی هستیم و قصد صادرات به کشورهای اطراف را داریم ممنون میشیم محصولات ما را به تاجری که فرمودید معرفی کنید.
    شماره تماس 02532941272
    شماره تلگرام و واتس آپ 09101532774
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_z [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با عرض سلام خدمت دوستان من به تازگی سایت رو دیدم و پیام ها رو خوندم خیلی از دوستان دنبال یک تاجر یا راهنما هستن ک محصولی رو به روسیه صادر کنن ببینید دوستان دولت روسیه برای کشورهایی ک با اون ها رابطه تجاری داره یک دفتر تجاری درست میکنه و یک مشاور انتخاب میکنه برای هر کشور تا اگر کسی بطور مثال از ایران قصد صادرارت داشت ب مشاور ایران مراجعه کنه و باهاش تماس بگیره که برای کشور ایران آقای دکتر علی زارعی مشاور و ریس دفتر صادرات ایران ک دولت روسیه خودش تایین کرده هستن و اسم و شماره و مشخصاتشون در سایت رسمی تجارت بین المل روسیه هست این مطمن ترین راه واسه شماس و مرجع قانونی صادرات ب روسیه البته ایشون ب شدت وقتشون کم هست و ارتباط با ایشون ساده نیست ولی بنده با ایشون در ارتباط هستم اگر دوستانی بودن ک قصد جدی صادرات و سرمایه صادرات رو دارن میتونم با آقای دکتر ارتباطشون رو برقرار کنم

صفحه 24 از 30 نخست ... 142223242526 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)