ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 14 از 30 نخست ... 4121314151624 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 294
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دوستان عزیزی که علاقه مند به تجارت با کشور روسیه هستید.
    من و دوستانم در روسیه مدت زیادی است که مشغول به فعالیت اقتصادی هستیم و هم اکنون نیز از ایران مواد غذایی به مقصد مسکو تهیه میکنیم. امکاناتی داریم در مسکو از قبیل انبار و دفتر فروش. مجموعه ای هستیم که هدفمون کار کردن هست و تو این مدت شش هفت سالی که در بازار فعال هستیم خدا رو شکر تونستیم اعتباری کسب کنیم.
    من اتفاقی این فروم رو دیدم و خیلی برام جالب بود که شما عزیزان هم که در ایرانید علاقه مند به ورود به بازار روسیه هستید. خلاصه اینکه ما یک امکاناتی داریم اگر دوست دارید وارد این بازار بشید یا علی بگین یک تماسی با من بگیرید یا شماره تلفن خودتون رو برام بفرستید تا خودم با شما تماس بگیرم. اینم تلفن من هست، با واتس آپ و تلگرام و... می تونید تماس بگیرید. 0079686662041
    زمینه های کاری که ما در اون فعالیت داریم :
    میوه و سیزیجات
    خشکبار
    انواع کنسرو
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من در زمینه خیارسبز فعالیت میکنم.میخوام خیارسبز به روسیه صادر کنم ولی تاجر مطمئن پیدا نکردم و در کل نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید.
    باتشکر
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام اینجانب فروشنده عمده زانو بند .کمربند کشی از جنس پشم شتر که کارایش گرم نگهداشتنه /برای مناطق سردسیر کشورهای مختلف کاربرد داره از بازرگانان و بازار یابان خیلی خوشحال میشم همکاری کنم متشکرم نصیری .فعالیت در بخش صادرات می خواهم داشته باشم .درمراحل بعدی اقلام متنوع .مستلزم شرایط درصورت نیاز آدرس v.nasri.lahgi@gmail.com شماره موبایل09147828419
    ویرایش توسط vahid.nasiri.lahgi : 29-12-2015 در ساعت 13:27
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    فروش انواع. میوه . گوجه فرنگی. نارنگی . پرتقال ..... درجه 1 صادراتی به قیمت عمده تحویل در سراسر کشور. 09178165073. 09164167829.
    فروش انواع عرقیات و ترشیجات درجه 1 صادراتی میمند به قیمت عمده تحویل در سراسر کشور. .znima93@gmail.com
    4
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] شرکت تخصصی تجاری کار دوست واقع در شهر اصفهان با رویکرد یاری رساندن به واحدهای صنعتی و تولیدی جهت رشد و توسعه کسب و کار و رفع موانع موجود در آن با بهره گیری از تیمهای تخصصی و کارشناسی خود در مراحل و فرآیندهای گوناگون تأسیس گردید. در این فرایند اقدام به تاسیس واحدهای بازرگانی در صادرات، واردات و توسعه محصولات شما خواهد کرد.
    پیش نهادهای تجاری.
    آماده همکاری در زمینه صادرات و واردات از سرتاسر جهان.
    دارای دفاتر متمرکز در ایران , ارمنستان , چین , کره , و ایتالیا.
    شرکت تخصصی تجاری کاردوست هر آنچه را که به منظور راه اندازی و آغاز یک بیزینس جهت شرکتها و تجار مورد نیاز می باشد فراهم نموده و اقدام به پیاده سازی آن مینماید.
    شرکت کاردوست پس از سالها تجربه در زمینه گیلسونایت، توانایی استخراج و تولید انواع گیلسونایت را دارا می باشد. گیلسونایت ( قیر طبیعی استخراج شده از معادن) در صنایع بسیاری از جمله آسفالت و راه سازی، رنگ و جوهر، حفاری چاه های نفتی ،ریخته گری، محصولات شیمیایی، ایزوگام و عایق سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
    031306204214
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام، وقت بخیربنده برای صادرات مواد غذایی منجمد و کنسرو شده به روسیه نیاز به یکسری اطلاعات دارم، میخوام بدونم که روند کار در داخل روسیه(وقتی محصول وارد کشور روسیه میشه یا سازمان هایی که باید باهاشون مذاکره بشه کدوم سازمان ها هستند)به چه صورت هست. یک دنیا ممنون میشم اگه بنده رو کمک بفرمایید.
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام به همه من مدت زیادیه که در صادرات به روسیه و کشورهای همسایه کار میکنم و کارخانه ها و شرکتهای خوبی رو در این راه همراهی کردم.مدتی بهوعنوان مدیر صادراتی کار کردم ..آماده هستم در صورت نیاز و تصمیم جدیه شرکتها به صادرات من در کنارشون باشم و پس از مدتی که صادراتشون به مرحله خوبی رسید به خودشون تحویل میدم بخش صادراتشون.آمادم تا با بستن قرارداد به مدت 6 ماه لخش صادرات آنهارو راه اندازی و با گسترش داده و در فروش داخلی و خارجی کمکشان کنم .البته با حقوق ثابت.دوستانیکه تمایل دارند با شماره 09211328656 هاشمی تماس بگیرند.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و عرض خسته نباشید.
    شرکت هیراد نسل نوین در زمینه صادرات بادام، زعفران، میوه خشک، کشمش و خرما فعالیت میکند. لطفا ایمیل خودتون یا شماره تماس برای اینجانب بفرستید تا ضمن آشنایی بیشتر با هم، در زمینه های مورد نیاز بتونیم همکاری مشترکی رو داشته باشیم.
    با تشکر
    میرجعفری
    0912-4369360
    agrihirad@gmail.com
    ویرایش توسط Mirjafari : 24-02-2016 در ساعت 13:14
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام بر همه بزرگواران،من سالها در ضمینه صاردات به کشورهای همسایه بویژه روسیه و cis کار کردم و در حال حاضر بعد از اتمام قراردادم با شرکت قبلی ، آماده هستم در صورتیکه کارخانه ها و تولید کنندگان عزیز که تصمیم جدی به صادرات محصولشون دارند بعد از بستن قرارداد تا رسیدن به هدف صادراتیمون در کنارشون باشم. تمام رایزنهای اقتصادی ایران و دوستان در بخشهای بازرگانی سفارت ها بخاطر مراوده کاری منو میشناسن شماره تماس من 09211328656
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوستان عزیز کسی مشتری جوهر نداره برای چاپ روی پلاستیک در بسته بندی های 20 کیلویی و 1 تنی موجوده با کیفیت عالی 09211328656
صفحه 14 از 30 نخست ... 4121314151624 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)