ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 30 نخست ... 3111213141523 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 294
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز. شما میتونید از طرف ما وارد این زمینه بشید، ما مترجم روس و سابقه صادرات و واردات به کشور های مختلف cis رو داریم . خوشحال میشیم یک رابطه تجاری خوب رو برای شما و گسترش بازار شما رقم بزنیم
    تماس : 05135018081
    سایت : [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rally_soon [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با یکی از تاجران روسی ارتباط داریم، با ایشان در رابطه با محصول شما مذاکره می کنیم و دوستانی که تمایل به تجارت با روسیه دارند،
    نوع محصولشان را اعلام فرمایند و یا به ایمیل من arkad.trade@yahoo.com پیام بفرستند تا با ایشان در میان بگذارم.
    پیشرفت تک تک هم وطنانم در عرصه ی تجارت آرزوی من است.
    سلام اینجانب تولید کننده ماشین آلات راهسازی نیمه سنگین و کشاورزی میباشم .ایا در این ضمینه فعالیتی دارید؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز.
    می تونید کاتالوگی از محصولاتتون با قیمت و اطلاعات فنی را برایمان ارسال کنید ؟
    maziar.sh110@gmail.com
    با سپاس

برای اطمینان، به سایت زیر سر بزنید :
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوست عزیز حالت چطوره / من مدیر بخش صادرات شرکت تجارت بین الملل هستم . و همچنین مدیر بخش روسیه . در حال حاظر دارم تحقیق میکنم برای مشتری .هر مشتری که بنتونی بهم معرفی کنی هرچی که بخواد شرکت ما میتونه براش بفرسته . بغیر از گرفتن پورسانت خوب، در ضمینه تخصصی خودت هم کمکت میکنم. اگر خواستی با من تماس بگیر تا باهم صحبت کنیم. 09211328656 تا بیشتر با هم حزرف بزنیم.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    لینک سوپر گروه تولیدکنندگان و صادرکنندگان
    ninja
    مهمان
    سلام من دانشجوی این شرکت هستم .شماره تماس مستقیم با مسئول شرکت .09374935110و09367116930

بگید از شرف تقوایی دانشجویی سمینار .چیزی قزاز نیست گیزم بیاد فقط برای اعتبار هست همین بحث ما لی هم نداره.البته اگر کسی کارش شد .به من خبر بده تا باهم همکاری کنیم من تو کار نقره وجواهراتم.
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

ایمیل خودتان را چک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط rally_soon [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با یکی از تاجران روسی ارتباط داریم، با ایشان در رابطه با محصول شما مذاکره می کنیم و دوستانی که تمایل به تجارت با روسیه دارند،
    نوع محصولشان را اعلام فرمایند و یا به ایمیل من arkad.trade@yahoo.com پیام بفرستند تا با ایشان در میان بگذارم.
    پیشرفت تک تک هم وطنانم در عرصه ی تجارت آرزوی من است.
    دوست عزیز لطفا ایمل خودتون چک کنید.براتون ایمیل فرستادم ممنونم هاشمی
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    محصولات ما شکلات و کیک بر پایه خرما ..خرما اعلا بسته بندی شده...پسته درجه یک بسته بندی شده و در نهایت هر محصولی که مشتری مشخصی داشته باشد..شرکت هماده همکاری است
    ninja
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamran2000 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    محصولات ما شکلات و کیک بر پایه خرما ..خرما اعلا بسته بندی شده...پسته درجه یک بسته بندی شده و در نهایت هر محصولی که مشتری مشخصی داشته باشد..شرکت هماده همکاری است
    سلام به این شماره پیام بده روسهادنبال همین محصول شما هستند .09376964064
    ninja
    مهمان
    برادرا که شرکت دارن و تولید کننده هستند . به شماره بنده اسم و محصولشون رو پیامک کنند .شرکت بازار یابی ومشاوره فقط برای روسیه وcis با داشتن تجار روس ومسلط به زبان روس ودر حال ساختن مجتمع مشترک در

روسیه و مترجم وعضو اتاق بازرگانی فارس به روسیه و سالها تجارت و برگزاری سمینار های اموزشی موثر و مشاوره بزرکترین شرکت های تولید کننده مخصوصا غذایی وبازار یاب انواع موادی که در روسیه نیست یا بخاطر

تشابه فرهنگ عاشق اجناس ایرانی هستند.مخصوصا انواع خرما وشیرینی . اگر هم اژانس دارید می تونم توریست روس بیارم ولی باید در شهر خودم باشه و شیراز وگرنه یا دیگه نمیان یا پول درست نمی دن.

البته بگید از طرف دانشجویی قدیمی تقوایی . تاکید می کنم برای صادرات قرار نیست پولی گرم بیادو صرفا برای اعتبار خودمه.

من دانشجویی این شرکت بودم والان در بحث نقرجات وجواهرات وبروکری هستم .09376964064شماره خودم

شماره اقای قشقایی مسئول شرکت
    .09374935110و09367116930.
    برادر برای بحث بکین پودر تماس گرفته بودید اینم شماره .

تسلیت شهادت امام حسن علیه السلام
صفحه 13 از 30 نخست ... 3111213141523 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)