ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 10 از 30 نخست ... 8910111220 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 294
    33
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کسی با روسیه اینجا تجارت میکنه ؟
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط selecta [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان سلام
    من در مسکو شرکت واردات میوه دارم
    احتیاج به میوه با کیفیت برای صادرات دارم.
    منتها کار آماده می خوام. یعنی سورت و بسته بندی.
    هر میوه یا سبزیجاتی که توانایی دارید بفرمایید
    سلام
    لطفا با بنده تماس بگیرید
    esfandiari.firm@gmail.com
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من هم دنبال تاجر صنایع دستی هستم
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان گرامی که در روسیه در بخش سنگ فعالیت می کنن.
    تهیه و تحویل انواع سنگ معدنی، مرمریت، تراورتن، گرانیت و گرانیت شیشه ای برای صادرات به روسیه با بهترین قیمت انجام می دیم. لازمه خدمتتون عرض کنم بخاطر شبکه گسترده که ایجاد کردیم در سطح کشور، هر نوع سنگ که مد نظرتون باشه می تونیم تهیه کنیم. و شما نیاز نیست با تأمین کننده های مختلف در تماس باشید.
    طی طرح تحقیقاتی که با همراهی چند تن از اساتید محترم دانشگاه تبریز برای صادرات سنگ به کشور گرجستان انجام گرفت،مشخص شد که بازار خیلی خوب و مناسبی برای صادرات سنگ های ایرانی در کنار چین، هند، ترکیه، ایتالیا و ... وجود دارد. این موضوع در مورد چند همسایه شمالی هم صادق بوده است. ولی در مورد روسیه اطلاعاتمون دقیق نیست و می خواهییم در واقع وارد این بازار بشیم و این ماه سفری به روسیه برای بررسی های اولیه خواهیم داشت. از عزیزان اگر در مورد بازارهای این کشور اطلاعاتی دارند و یا قصد همکاری دارند به گرمی دستشون رو می فشاریم و با کمال میل آماده همکاری هستیم.
    ایمیل بنده : rajabi.a89@gmail.com
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط selecta [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان سلام
    من در مسکو شرکت واردات میوه دارم
    احتیاج به میوه با کیفیت برای صادرات دارم.
    منتها کار آماده می خوام. یعنی سورت و بسته بندی.
    هر میوه یا سبزیجاتی که توانایی دارید بفرمایید
    دوست عزیز من قبلا در زمینه صادرات میوه فعالیت داشتم و به روسیه میوه بخصوص خیار صادر کردیم. در صورت تمایل میتونم بهترین نوع میوه ها رو با قیمت مناسب براتون تهیه و با توجه به اینکه شرکت ما در تبریز و نزدیک به مرز هست بهترین خدمات رو برای شما در این زمینه ارائه بکنم. ولی بهتره عرض کنم بحث میوه با توجه به موضوع خراب شدن و حساسیتی که داره فروشش با شرایط خاص صورت میگیره و ما تیم حقوقیمون در مورد نوع قرارداد حساسیت متقابل دارند و مثل سایر کالاها نیست. در صورت تمایل به همکاری با من تماس بگیرید. 09141108815
    141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad-r [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت دوستان گرامی که در روسیه در بخش سنگ فعالیت می کنن.
    تهیه و تحویل انواع سنگ معدنی، مرمریت، تراورتن، گرانیت و گرانیت شیشه ای برای صادرات به روسیه با بهترین قیمت انجام می دیم. لازمه خدمتتون عرض کنم بخاطر شبکه گسترده که ایجاد کردیم در سطح کشور، هر نوع سنگ که مد نظرتون باشه می تونیم تهیه کنیم. و شما نیاز نیست با تأمین کننده های مختلف در تماس باشید.
    طی طرح تحقیقاتی که با همراهی چند تن از اساتید محترم دانشگاه تبریز برای صادرات سنگ به کشور گرجستان انجام گرفت،مشخص شد که بازار خیلی خوب و مناسبی برای صادرات سنگ های ایرانی در کنار چین، هند، ترکیه، ایتالیا و ... وجود دارد. این موضوع در مورد چند همسایه شمالی هم صادق بوده است. ولی در مورد روسیه اطلاعاتمون دقیق نیست و می خواهییم در واقع وارد این بازار بشیم و این ماه سفری به روسیه برای بررسی های اولیه خواهیم داشت. از عزیزان اگر در مورد بازارهای این کشور اطلاعاتی دارند و یا قصد همکاری دارند به گرمی دستشون رو می فشاریم و با کمال میل آماده همکاری هستیم.
    ایمیل بنده : rajabi.a89@gmail.com
    بازار روسیه بیشتر در فصل های ساخت و ساز ،خواهان تیپ های مختلف سیمان است و برخی مصالح ساختمانی ،من کمتر دیدم بازار سنگ ایران برای روس ها قابل توجه بوده باشه،و دارم نظر شخصی خودم رو خدمتتون عرض میکنم
    بنظر من هزینه ی سفر کردن رو برای چین برنامه ریزی کنید و به چند قسمت مهم از جمله شنژن-گوانگجو داشته باشید .
    همچنین توصیه میکنم یک تاپیک در بخش پرسش و پاسخ یا ... بزنید
    و از اوضاع بازار سنگ و تجربیات شروعتان بنویسید و خطرات و ریسک ها و در اخر سوالتان را از بازار سنگ در کشور های اسیای میانه سوال کنید
    نظرات را جمع کنید -مطمئنا به یک جمع بندی خواهید رسید .موفق باشید
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تشکر میکنم از پاسخی که دادین دوست عزیز
    موضوعی که مطرح هست اینه که همانطور که گفتم کشور روسیه کشوری ناشناخته در مورد صادرات سنگ برای تیم ما هست و صرفا ما برای امکان سنجی صادرات داریم سفر می کنیم اونجا.
    دلیل اقدام ما هم وجود چندین پارت تقاضای سنگ بوده از روسیه که از طریق واسطه اقدام شد. و تقاضای خوب کشور های همسایه روسیه مثل گرجستان.
    رقیب های ایران در منطقه هند و چین و ترکیه هستند که عموما سنگ های با قیمت avrage یا همون متوسط رو ارائه می کنند که ایران بدلیل نزدیکی ارزونتر در میاد و کشورهایی مثل ایتالیا هم صرفا سنگ های با قیمت بالا ارائه می کنند.
    به همین خاطره که بحث صادرات سنگ به روسیه جذاب بنظر میرسه بخاطر نزدیکی و وجود مسیر های ترانزیتی مناسب.
    8
    نوشته های وبلاگ
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان با سلام
    انواع گلهای زینتی ، شاخه ای ، گدانی ، درختچه ای ، درختی در تناژ بالا برای صادرات دارم
    09149741252
    mohamad1332000@gmail.com
    با احترام به همه دوستان
    18
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    باسلام
    لطفا شماره همراه تون برام بفرست باتشکر
    مرزبانب09129321698
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال
    سلام
    دوستان شرکت ما طراحی، ساخت و راه اندازی رستوران معلق بهمراه بامجی جامپینگ رو انجام میده.هدفمون صادرات این محصول توریستی و گردشگری به کشورهای همسایه است.از کسانی که می تونند بازاریابی رو انجام بدند. دعوت به همکاری داریم.
    قیمت رستوران معلق با همه ی تجهیزاتش + پایه بلند کننده رستوران معلق + بامجی جاپینگ+حمل و راه اندازی+10 سال تضمین قطعات و خدمات از طرف شرکت یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.
    موسوی
    09148365519-arash.mousavi19@yahoo.com
    ویرایش توسط arash2 : 23-05-2015 در ساعت 22:57
صفحه 10 از 30 نخست ... 8910111220 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)