ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید

جذب سرمایه گذار برای ایجاد یک بنگاه تجاری در اینترنت

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

به نام خدا
    برای ایجاد یک فریلسنر(سایت تجاری) جدید ، حدود یک ماه در حال برنامه ریزی هستم و قصد ایجاد یک فریلسنر با تغییراتی نسبت به سایر فریلسنر ها نظیر پونیشا را دارم ، در واقع این طرح از نقاط ضعف پونیشا استفاده کرده و می تواند جایگزین مناسبی برای این سایت باشد ، در مورد این طرح با یکی از وبمستران که صاحب یکی از همکاری در فروش ها صحبت کردم و ایشون جزییات طرح رو تایید کردند ، در مورد بازده طرح باید بگم که بطور منطقی درآمدی بین 1 تا 4 میلیون تومان خواهد داشت ولی من در این مورد به سرمایه گذار تضمینی نمی دهم چون هرکاری ریسک خودش رو داره ، مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری هم بین 4 تا 6 میلیون تومان خواهد بود .
    جزییات و ویژگی های این طرح رو در گوگل داک گذاشتم کسانی که مایل به سرمایه گذاری هستند بگن تا لینک بدم طرح را ببینند
    دوستانی که واقعا قصد سرمایه گذاری را دارند از طریق پیغام خصوصی ، شماره تلفن و یا ایمیل من در تماس باشند تا زودتر به نتیجه برسیم .
    persiasina1@gmail.com
    tel :
    09198563966

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع