ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 64
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام <br>سیدحسن موسوی بینا هستم از خوزستان و مدیر شرکت دهکده تجارت فعال در حوزه مرکز و جنوب عراق<br>جهت تهیه و ارسال محموله های بسته بندی پسته فندقی به عراق و نیز تهیه&nbsp; اقلام غذایی و فراوریها مثل کیک و کلوچه و نوشیدنیها و نیز تهیه کشمش و انگور مناسب جهت توزیع مویرگی در منطقه و هم صادرات، خواهان مساعدت&nbsp; و ارتباط با تولیدکنندگان محترم یا شرکتهای فعال در امر تهیه و تدارکات می باشم.<br>parsa2_2009@yahoo.com<br>09169415013 وایبر و واتس آپ
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    صادرات اقلام غذایی و فراوری به عراق و توزیع مویرگی در منطقه خوزستان!!
    پسته
    انگور
    کشمش
    میوه خشک
    نوشیدنی
    کیک و کلوچه و ویفر
    و کلا فراوریهای غذایی
    موسوی بینا 09169415013وایبر و واتس آپ
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به دوستان
    من نیز در تهیه زعفران و از همه خوشنام تر گلابی نطنز اماده همکاری هستم
    همچنین در زمینه عرقیات بویژه عرقیات کاشان(برزک کاشان)
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقای مدیر شرکت حساس چرا نمیاد تجربه هاشو تو این سایت بگه. تو تلوزیون که راجع به کمک به اشتغال و همکاری و اخلاق تجارت که خیلی خوب صحبت میکنه.
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

زمینه فعالیت من خرید و فروش پسته و مغز پسته هست
    آمادگی همکاری با تمامی دوستان در همه ی استان ها را دارم
    در صورت تمایل پیام خصوصی بگذارید
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ganjineh1992 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

زمینه فعالیت من خرید و فروش پسته و مغز پسته هست
    آمادگی همکاری با تمامی دوستان در همه ی استان ها را دارم
    در صورت تمایل پیام خصوصی بگذارید
    با سلام خدمت همکاران محترم و دوست خوبم از رفسنجان
    لطفا به آدرس بنده ایمیلی از مشخصات شرکت و یا تواناییهایتان در تهیه و مقدار تناژ ، و نیز قیمت کف جهت تحویل در شلمچه عنایت بفرمایید.
    ضمنا چنانچه امکان دارد بلحاظ سفرهای بنده چنانچه بتوانید با وایبر و واتس اپ پیام بدین جنبه سرعت و ارائه به مشتری بهتر خواهد بود.
    با تشکر
    موسوی بینا
    09169415013
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به دوستان
    من نیز در تهیه زعفران و از همه خوشنام تر گلابی نطنز اماده همکاری هستم
    همچنین در زمینه عرقیات بویژه عرقیات کاشان(برزک کاشان)
    دوست خوبم سلام
    بنده حاضر به خرید اقلام صیفی شما هستم . لطفا قیمت ونحوه معامله را عنایت بفرمایید. زعفران را هم در مرحله بعدی انشاء الله در خدمت خواهم بود.
    موسوی بینا
    09169415013
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط CGE [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام .به اطلاع شما همکار محترم برسونم قیمت انواع خوشکبار از جمله گردو که تولید کالیفرنیا می باشد بسیار مناسب و با کیفیت بالا جهت صادرات از آمریکا به ایران و امارات و کشور ها دیگر مهیا می باشد . همچنین امکان خرید انواع خوشکبار از کشور کاستاریکا که تولید کننده عمده خشکبار و صادر کننده این محصول در کل امریکای شمالی و اروپای غربی می باشد برای ارسال به ایران رو برای شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهیم داد . لطفا سوالات خودتون رو با ما مطرح فرمائید . [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] sales@cglobalexplorer.com Tel : 001-571-245-2001 Hatami
    سلام
    خوشحال میشم اگر قیمت هاتون را به صورت واردات به ایران و یا ترانزیت ، نحوه تعامل و ...اعلام بفرمایید.
    09169415013
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام

اینجانب دارای پاس آلمانی مسلط به زبانهای آلمانی انگلیسی و ترکی هستم. علاقمندی خودم را جهت همکاری با شرکتهای بازرگانی و اشخاص حقیقی جهت ثبت سفارش کالا در آلمان اعلام میدارم. اینجانب به دلیل دارا بودن پاس آلمانی بدون نیز به ویزا آمدگی همراهی شما به عنوانه مترجم یا نماینده شما جهت عقد قرارداد با شرکتها در سرتاسر دنیا را دارم. جهت همکاری با بنده لطفا پیام بدهید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان خسته نباشید
    خوشحالم که تو جمعتون هستم
    من یک مقدار شرایطم تفاوت داره م میخواستن اینجا ببینم میشه راهی پیدا کرد برای حل کردنش یا نه
    و مناسفانه نمیدونم از کجا شروع کنم به توضیح دادن
    من قبلا تو کار قبلیمون شکست خوردم و ضرر بزرگی دادم و تقریبا بیشتر سرمایه ام از دست رفته و با مقدار کنی که که الان میتونم جور کنم یه فکری تو سرمه
    من کلا به کار بازرگانی و تجارت و بازار علاقه زیادی دارم و البته به بازار خشکبار و اجیل
    من با اون سرمایه اندکی که با هزار بد بختی جور میتونم بکنم میخوام اگه بشه با یه پخش کننده خشکبار شریک بشم و اینو میدونم که سرمایه من اونقدری ارزش نداره ولی خب متاسفانه علاقه ای با شاگردی کردن ندارم و مخصوصا با این سن و موقعیتم
    حالا به نظرتون کسی میاد این کار رو انجام بده به قول بازار ی ها سرمایه منوقبول کنه و کار گنه باخاش و من تم کنارش کار کنم و بتونم تجربه کسب کنم
    دوستان اگر کسی رو سراغ دارید هم میتونید معرفی کنید من ساکن تهرانم
    vahiid.1988@gmail.com
    این هم ادرس ایمیل بنده ممنون میشم کمکم کنید
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)