ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید

شرکتی هست که ثبت سفارش برام کنه برای مبلغ کم؟

سلام.
    من مغازه ی الکتریکی دارم و میخوام با توجه به اینکه قیمت لوازم الکتریکی در کشور چین کمتره , از اونجا کالا وارد کنم.
    هفته ی پیش رفته بودم اتاق بازرگانی و بهم گفتن که برای "صادرات" و یا "واردات" باید کارت بازرگانی داشته باشی (و خودتون هم میدونین که گرفتنش چقدر درد سر داره ,یعنی باید بری یه مکان تجاری را اجاره کنی بعدش به صورت شرکت ثبتش کنی و بعدشم باید حساب بانکی شخصی خودتو ارائه بدی که تراکنش مالی بالای 50 میلیون تومن داشته باشه و..... تا بتونی کارت بازرگانی بگیری).

حالا خواستم بپرسم منی که کلا 2 میلیون تومن پول نقد دارم آیا میتونم شرکت بازرگانی ای رو پیدا کنم که برام "ثبت سفارش" انجام بده برای واردات حدود 2 میلیون لوازم الکتریکی یا کلا هیچ شرکتی حاضر نمیشه با این پول کم برام کالا وارد کنه ؟
    اگه دوستان توضیح بدن خیلی خیلی ممنون میشم.ثواب داره.
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad1983 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.
    من مغازه ی الکتریکی دارم و میخوام با توجه به اینکه قیمت لوازم الکتریکی در کشور چین کمتره , از اونجا کالا وارد کنم.
    هفته ی پیش رفته بودم اتاق بازرگانی و بهم گفتن که برای "صادرات" و یا "واردات" باید کارت بازرگانی داشته باشی (و خودتون هم میدونین که گرفتنش چقدر درد سر داره ,یعنی باید بری یه مکان تجاری را اجاره کنی بعدش به صورت شرکت ثبتش کنی و بعدشم باید حساب بانکی شخصی خودتو ارائه بدی که تراکنش مالی بالای 50 میلیون تومن داشته باشه و..... تا بتونی کارت بازرگانی بگیری).

حالا خواستم بپرسم منی که کلا 2 میلیون تومن پول نقد دارم آیا میتونم شرکت بازرگانی ای رو پیدا کنم که برام "ثبت سفارش" انجام بده برای واردات حدود 2 میلیون لوازم الکتریکی یا کلا هیچ شرکتی حاضر نمیشه با این پول کم برام کالا وارد کنه ؟
    اگه دوستان توضیح بدن خیلی خیلی ممنون میشم.ثواب داره.
    سلام دوست عزیز
    چون مبلغ پایین است فکر نکنم شرکتی این کار را انجام دهد اما از طریق ترخیص کارها فکر کنم بتونید این کار را انجام بدید این سوالتون را از آقا مرتضی بپرسید هم خودشون داخل چین هستند هم اینکه فکر کنم ترخیص کار داشته باشند برای این کار
    اما در کل من فکر نکنم برای شما واردات این مقدار کم بصرفه باشه اون تاجری که شما ازش خرید میکنی مثلا فقط از یک نوع و مدل 10میلیون جنس میاره حالا شما بخواهی این کار را کنی من فکر نکنم بصرفه باشه اما اگر تحقیق کردی دیدی بصرفه است امیدوارم موفق باشی
    موفق و پیروز باشید
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام

اگر میزان خریدتون خیلی کم هست و در مجموع حجم قابل توجهی نمیشه، نیاز به داشتن کارت بازرگانی و ثبت سفارش نداره. با 2 میلیون فکر میکنم حجم کمی بشه خرید. یا خودتون خرید کنید یا از طریق شرکت بازرگانی که در چین هستن اقدام به خرید کنید. بسته پست میشه و در کمرگ اگر تجاری تشخیص داده بشه تعرفه براش لحاظ میشه و همون جا باید پرداخت کنید.
    اگر خواستین من میتونم اینجا کارهاتون رو انجام بدم.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)