ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

واردات محصولات بهداشتی

برای واردات خمیردندان آیا شخص حقیقی میتونه این کارو انجام بده و چه گواهی هایی رو لازم داره
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بله-براي واردات خمير دندان عمومي نيازي به مسئول فني نيست- يك مجوز بهداشت از معاونت غذا و دارو كفايت ميكنه كه اگر قبلا اين محصول وارد شده باشه اخذ مجوز بهداشت راحت تر هست-گواهينامه هاي شركت توليد كننده براي اخذ مجوز مهم هست و در سهولت اخذ مجوز بسيار مهم است-شخص حقيقي يا حقوقي ميتونه اين كارو انجام بده
    278
    کاربر فعال
    سلام . برای واردات مواد بهداشتی مثل همین خمیر دندان یکجا من خوندم آقا مرتضی نوشته بود قاچاق بهتر از واردات قانونیه . این جریانش چیه ؟ از کجا میارن که میشه قاچاق ؟ از کدوم مرز ؟ به چه روشی ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تركيه توليد كننده خميردندان زياد داره-قاچاق زياد از اونجا مياد
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    تركيه توليد كننده خميردندان زياد داره-قاچاق زياد از اونجا مياد
    سلام
    من برای مسواک و خودتراش های یکبار مصرف میخواستم بدونم کجا با صرفه تره . چین یا ترکیه ؟
    آیا از چین میشه قاچاق کرد ؟
    الان نحوه دریافت ارز دولتی چه جوریه ؟
    برای این گروه کالایی ( گروه 9 ) ارز دولتی تعلق میگیره ؟
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مبادله ای گروه 9 رو فراموش کنین ، اگر هم بشه هم از پرونده های تخصیصی دیگه میشه که آخر کار تو مالیاتش گیر میفتین.
    omidtomcat
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط stable.rock90 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام . برای واردات مواد بهداشتی مثل همین خمیر دندان یکجا من خوندم آقا مرتضی نوشته بود قاچاق بهتر از واردات قانونیه . این جریانش چیه ؟ از کجا میارن که میشه قاچاق ؟ از کدوم مرز ؟ به چه روشی ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

قاچاق محصولات بهداشتی ؟؟؟

لابد شوخی می کنی به عنوان کسی که پخش بهداشتی داره می گم: محصولات فارسی نویس (سفارش برای ایران) وبا برچسب بهداشت و ... رو داروخانه ها و سوپری ها به زور
    می خرن باید کپی نامه نظام پزشکی رو همراهش ارائه بدی تازه از بارکدش عکس می گیرن سرچ می کنن بعد شما می گی قاچاق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidtomcat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    قاچاق محصولات بهداشتی ؟؟؟

لابد شوخی می کنی به عنوان کسی که پخش بهداشتی داره می گم: محصولات فارسی نویس (سفارش برای ایران) وبا برچسب بهداشت و ... رو داروخانه ها و سوپری ها به زور
    می خرن باید کپی نامه نظام پزشکی رو همراهش ارائه بدی تازه از بارکدش عکس می گیرن سرچ می کنن بعد شما می گی قاچاق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    من خودم بنکدارم مواد غذایی هستم . استان ما چون نزدیک کردستان انواع تیغ و ژیلت به صورت قاچاق می یاد و ما هم خودمون می فروشیم . یعنی برای تیغ و امثال مسواک هم پروانه بهداشت لازم هست.
    بعد یک سوال داشتم شما وارد کننده هستید یا پخش کننده . میشه برای این محصولاتی که گفتم ارز دولتی گرفت ؟
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقا اگه جایی برای محصولات قاچاق ارز دولتی میدادند ما را هم خبر کنید

دوستان از زمانی که (نه چندان دور) که عضو این سایت شدم میبینم که چند سوال هی تکرار میشه هم وقت مدیران و کاربران را میگیره و هم کسی که سوال میکنه باید منتظر بمونه تا جواب بگیره بهتر نیست یک FAQ تهیه بشه از سوالاتی زیاد پرسیده میشه و تاپیک های مورد نظر که بحث شده در اونجا معرفی بشه ؟

موفق باشید
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hammad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آقا اگه جایی برای محصولات قاچاق ارز دولتی میدادند ما را هم خبر کنید

دوستان از زمانی که (نه چندان دور) که عضو این سایت شدم میبینم که چند سوال هی تکرار میشه هم وقت مدیران و کاربران را میگیره و هم کسی که سوال میکنه باید منتظر بمونه تا جواب بگیره بهتر نیست یک FAQ تهیه بشه از سوالاتی زیاد پرسیده میشه و تاپیک های مورد نظر که بحث شده در اونجا معرفی بشه ؟

موفق باشید
    ببخشید میشه بفرمایید بین قاچاق کالا و دولت چه رابطه ی حسنه وجود داره که شما فرمودید ؟
    منظورم ارز دولتی برای واردات قانونیه .
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)