ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    Navid_atabaki
    مهمان
    با سلام خدمت اساتید گرامی

بنده امکان واردات یکنوع تجهیزات پزشکی را دارم
    این وسیله بسیار ریز (3CM*3Cm) هست و قیمت تقریبا بالای صدهزار تومن رو دارد به نظرتون اینرو من میتونم به صورت چمدانی وارد ایران کنم

یکسوال اینکه اگر یک کیف از یک کالا رو از استرالیا و از طریق پست دی اچ ال بخوایم وارد کنیم مشکلی پیش میاد؟!

پیشاپیش ممنون از توجهتون
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid_atabaki [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت اساتید گرامی

بنده امکان واردات یکنوع تجهیزات پزشکی را دارم
    این وسیله بسیار ریز (3CM*3Cm) هست و قیمت تقریبا بالای صدهزار تومن رو دارد به نظرتون اینرو من میتونم به صورت چمدانی وارد ایران کنم

یکسوال اینکه اگر یک کیف از یک کالا رو از استرالیا و از طریق پست دی اچ ال بخوایم وارد کنیم مشکلی پیش میاد؟!

پیشاپیش ممنون از توجهتون
    نه دوست عزیز، کلیه کالاهایی که به سلامت جامعه وابسته اند نیاز به اخذ مجوز های وزارت بهداشت و تاییدیه استاندارد دارند. حتی اگه شما اقدام به واردات کنید در گمرک گیر می افتید و حتی اگر موفق به خروج از گمرک هم شوید باز در بازار به نداشتن مجوزش گیر میدن و به اصطلاح " تو سر جنس" می زنن
    Navid_atabaki
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط mozaffarim [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    نه دوست عزیز، کلیه کالاهایی که به سلامت جامعه وابسته اند نیاز به اخذ مجوز های وزارت بهداشت و تاییدیه استاندارد دارند. حتی اگه شما اقدام به واردات کنید در گمرک گیر می افتید و حتی اگر موفق به خروج از گمرک هم شوید باز در بازار به نداشتن مجوزش گیر میدن و به اصطلاح " تو سر جنس" می زنن
    ممنون از راهنمایی که کردید
    البته این جنس درحال حاضر در بازار موجود هست واکثرا هم ظاهرا بصورت چمدانی وارد کشور میشه
    به نظرتون من باید چیکار کنم؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر مدیران موافق باشن یه قسمتی ایجاد بشه و کسانی که میخوان به سفری برن یا قصد برگشت به ایران رو دارن اعلام کنند تا کسانی که چیزی میخوان براشون به عنوان مسافری بیاره.
    47
    اخراج شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط xcalibo [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر مدیران موافق باشن یه قسمتی ایجاد بشه و کسانی که میخوان به سفری برن یا قصد برگشت به ایران رو دارن اعلام کنند تا کسانی که چیزی میخوان براشون به عنوان مسافری بیاره.
    پیشنهاد بسیار خوبیه...خیلی مفید خواهد بود .
    هم کسایی که میخان سفر برن هم کسایی که کالایی دارن اینجا اعلام کنن.
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خیلی باید حواست باشه که به اسمت یه چمدون دیگه حاوی... وارد نکنن در کل به ریسکش نمی ارزه اعدام بشی خوبه؟ یا پولت کم باشه
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع