ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

کره به خاطرهها پیوست؟!

کره برای سلامتی خوب نیست و باعث چاقی میشود!!!!! این اولین پاسخی است که مسوولان در زمانی که از آنها میپرسیم "چرا کمبود کره برطرف نمیشود؟" میدهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با توجه به کمبود کره در بازار، مسوولان تامین ارز مورد نیاز برای واردات کره را اعلام کردهبودند. این درحالی است که همچنان وضعیت توزیع کره در بازار در هالهای از ابهام است و به گفته بسیاری از توزیعکنندگان، این کالا به خاطرهها پیوست.

در همین راستا یدالله صادقی _ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران _ در پاسخ به این سوال ایسنا که چرا همچنان با کمبود کره مواجه هستیم، گفت: کره موجود در بنادر هنوز ترخیص نشده است.

وی ادامه داد: ما همچنان منتظر اختصاص ارز از سوی بانک مرکزی برای واردات کره هستیم.

ارز واردات کره تامین نشده است

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه بانک مرکزی و معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت باید هماهنگیهای لازم را درباره تامین ارز کره انجام دهند، بیان کرد: واردکنندگان و کارخانههای تولید کره، امکان ترخیص کره مورد نیاز خود را از بنادر ندارند، زیرا هنوز ارز مورد نیاز آنها تامین نشده است.

صادقی تاکید کرد: ما از معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت این سوال را داریم که چرا کره هنوز وارد بازار نشده است؟!

حسن رادمرد _ معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت _ نیز در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه آیا هنوز ارز کره تامین نشده است، بیان کرد: در حال حاضر 23 هزار تن در بازار موجود است که تا چهار ماه آینده نیاز بازار را تامین میکند.

وی در پایان گفت: ارز کره تامین شده است.

22هزار تن کره از گمرک شهید رجایی ترخیص شد

در پی گران شدن کره و اعلام کمبود آن در بازارها، ناظر گمرکهای هرمزگان اعلام کرده که از ابتدای سال جاری تاکنون 2265 تن کره از گمرک شهیدرجایی بندرعباس ترخیص شده است.

ناظر گمرکهای هرمزگان با اعلام این خبر اظهار کرد: ارزش کرههای ترخیص شده ۱۱ میلیون و ۵۱۵ هزار و ۶۲۰ دلار بوده است.
    علیدادی افزود: اکنون 1592 تن کره به ارزش هشت میلیون و ۲۰۵ هزار دلار در حال پیگیری امور گمرکی برای ترخیص است.

وی گفت: با همکاری با گمرک ایران برای تسریع در واردات کالاهای اساسی، طرح حمل یکسره در گمرک شهیدرجایی بندرعباس در حال اجراست که در اجرای این طرح، کالاها در مدت یک روز از گمرک ترخیص میشود.

ناظر گمرکهای هرمزگان گفت: کرههای مورد نیاز مردم در بستههای ۲۵ کیلوگرمی به سراسر کشور ارسال میشود.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    باورت نمیشه الان بقالی بودم یکی اومد گفت اقا شمام کره ندارید؟
    63
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باورت نمیشه الان بقالی بودم یکی اومد گفت اقا شمام کره ندارید؟
    دوستان من 10 کارتن مارگارین(کره گیاهی) اولکر دارم مال ترکیه!
    اختلاس میلیاردی کردم الان؟؟؟!!! :)))))))))
    ویرایش توسط mohammad-h : 28-05-2013 در ساعت 01:13
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-h [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان من 10 کارتن مارگارین(کره گیاهی) اولکر دارم مال ترکیه!
    اختلاس میلیاردی کردم الان؟؟؟!!! :)))))))))
    ثروتمندی پس!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع