ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ورمی کمپوست

148
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ورمی کمپوست

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    من حمید سالار هستم، دبیر آموزش و پرورش
    چند وقتی هست که اقدام به زدن چند فارم برای تولید کود ورمی کمپوست کردم بعد از تجربیاتی که در این زمینه کسب کردم و تولید این کود دیدم فروش اون داخل کشور اصلا به صرفه نیست به نوعی زحمت فراوان واسه ما داره ولی سودش اندک.
    برای همین به فکر صادر کردن این محصول گرفتم ولی متاسفانه در این زمینه هیچ تجربه ایی ندارم تا اینکه با سایت شما آشنا شدم . واقعا سایته فوق العاده ایی دارین.هم از لحاظ بار فنی و هم از لحاظ تجارب و اساتیدی که در اون فعالیت میکنن. امیدوارم همیشه پاینده باشید.

خدمت اساتید محترم عارضم که کسی هست منو در این زمینه راهنمایی کنه.
    1-برای صادر کردن کود حتما باید شرکت صادرات و واردات داشته باشی یا از طریق شرکت های دیگه هم میشه فرستاد؟
    2-بازار مصرف این کالا الان کدوم کشورهاست؟
    3-قیمت این کالا در این بازارهای مصرف چطوریه؟
    4-پولی که از طریق فرستادن کود باید به ایران واریز بشه چگونه انجام میشه در حالی که بانک مرکزی ایران تحریمه؟

در نهایت هر کدام از دوستان در این مورد تجربه ای دارن یا مطلبی هست که علاوه بر سوالاته بنده میتونن توضیح بدن و مفید هست بفرماین .

با تشکر از عنایت شما
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام دوست عزیز
    انگار بازار این نوع از کود و چند نوع کود دیگه خیلی داغ و جذاب هست ، من آشنایی با این کود ندارم ولی مخصوصا در همین فروم تعدادی از دوستان در کار تولید و صادرات این نوع کودها هستن و من مدام راجع بهش میشنوم.
    سوالات تخصصی راجع به این کود رو من اطلاعتم کمه ودر بعد کلی، برای صادرات نیاز نداری حتما شرکت داشته باشی یا کارت بازرگانی داشته باشی، با کارت شرکتها و افراد دیگه میتونی صادر کنی،
    اول باید بگردی راجع به بازارش، که احتمالا دوستان در اینجا هستند که تخصصی بتنن راهنمایی کنن، شنیدم بازار دبی و ترکیه بازار خوبی هست، آشنایی با اون بازار ها و سلیقهء خریدارها میتونه خیلی کمکت کنه.
    دریافت پول هم سخت شده ولی راه هست همچنان، میشه پول رو آورد داخل البته به سخی و هزینهء بیشتر، بستگی به کشور مقصدت داره، ولی نشدنی نیست.
    خیلی از صرافی های معتبر میتونن انجامش بدن
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    متشکرم مرتضی جان استفاده کردیم
    دوستان دیگر نظری ندارن؟
    بی صبرانه منتظر ایده ها و نظراته سازنده شما هستم
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    zzZZZzzzzZZZZ

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    حميد جان من در حال تحقيق از كشور هاي مقصد براي كمپوست هستم ولي شما بايد اين مشخصات را حتما داشته باشيد
    1 - برگه آنالیز کود
    2 - نوع بسته بندی کود
    3 - مشخصات محصول
    4 - میزان تناژی کود
    5 - محل فعالیت(چون حمل و نقل مهم هست)

aitash
    مهمان

سلام

اقا حمید سلام . ما هم در این حوزه فعالیت داریم و تو فکر صادر کردن کود و کرم هستیم اگه به نتیجه ای رسیدی و تونستی بازار مقصد خوبی پیدا کنی میتونی رو کمک ما هم حساب کنی . لطفا اگه خبری شد به ما هم خبر بده . اگه شماره تلفنتو برام بزاری ممنون میشم . mohsen.j1390@yahoo.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)