ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید

دوستان کمک کنید........

سلام
    7 الی 10 تا گوشی یا تبلت از چین میخوام بیارم چند تاشون برند معروف هستن(لنوو،دل،....).طرف هم گفته با آرامکس به ایران میفرسته
    نیاز به کسی دارم که اینها رو ترخیص کنه و برام بفرسته
    و اینکه هزینه گمرکی اینها به چه صورته؟
    راهی هست که هزینه گمرک خیلی کم بشه؟
    و اینکه به غیر از هزینه گمرکی،جای دیگه هم خرج میخواد
    اگر کسی میتونه انجام بده پی ام بده یا همینجا مطرح کنه
    من مازندران هستم اگر تهران باشه بهتره
    ممنون
    ویرایش توسط masoudluky : 21-01-2014 در ساعت 22:50
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    تماس بگیرید
    زارعی
    مدیرعامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
    تلفن تماس
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    ایمیل:
    Zarei301@gmail.com
    Zarei301@yahoo.com
    Facebook: mohamad zarei kordsholi
    وبلاگ شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    از تهران کسی نیست؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خدمات ترخیص کالا و بازرگانی و امور گمرکی -صادرات واردات و ترانزیت کالا

ترخیص کالای شما و تحویل در تهران و سایر شهر ها در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه .
    حمل کالای شما از بندر بوشهر به تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت .
    هدف ما جلب رضایت و آسایش تاجران و بازرگانان عزیز کشور می باشد و مفتخریم به انجام کلیه امور گمرکی شما و اخذ کلیه مجوز ها از تمامی ارگان ها ( استاندارد - بهداشت و .. ).
    رمز موفقیت ما سرعت .دقت و صداقت در کلیه خدمات بوده که امروز زبانزد کلیه مشتریان میباشد .
    کاهش هزینه و امنیت کالا و تضمین سلامت کالا بعد از ترخیص از گمرک و آرامش خاطر اصول کار ماست .
    امانتداری وتعهد به زمان و حفظ اسرار مشتری و دقت در کم کردن هزینه ها از تعهدات ما میباشد .

( بندر بوشهر - پیشوا-09376188200 - 09178770800 )
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    من تازه عضو شدم و نمیدونم چرا امکان ایجاد تاپیک جدید برای من بسته هستش. به همین خاطر مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم
    دو تا سوال دارم. ممنون میشم اساتید و دوستان عزیز من رو راهنمایی کنن
    1. من قصد دارم تعداد خیلی کمی لوازم جانبی موبایل از چین وارد کنم. مجموع مبلغ خریدم حدود 60 دلار هستش. بسته هم از طریق پست dhl ارسال میشه. میخوام بدونم آیا گمرک بهم گیر میده؟ اگر گیر بده چجوری میتونم بسته رو ترخیص کنم؟
    2. آیا گرفتن کارت بازرگانی خیلی سخته؟ من شرایط و مدارک مورد نیازش رو خوندم و چیز خاصی نداشت ولی از یکی از دوستانم پرسیدم گفت خیلی سخت گیری میکنن! ضمن اینکه ظاهرا باید حداقل سه سال از صدور جواز کسبمون گذشته باشه. آیا درسته؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaaa [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    من تازه عضو شدم و نمیدونم چرا امکان ایجاد تاپیک جدید برای من بسته هستش. به همین خاطر مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم
    دو تا سوال دارم. ممنون میشم اساتید و دوستان عزیز من رو راهنمایی کنن
    1. من قصد دارم تعداد خیلی کمی لوازم جانبی موبایل از چین وارد کنم. مجموع مبلغ خریدم حدود 60 دلار هستش. بسته هم از طریق پست dhl ارسال میشه. میخوام بدونم آیا گمرک بهم گیر میده؟ اگر گیر بده چجوری میتونم بسته رو ترخیص کنم؟
    2. آیا گرفتن کارت بازرگانی خیلی سخته؟ من شرایط و مدارک مورد نیازش رو خوندم و چیز خاصی نداشت ولی از یکی از دوستانم پرسیدم گفت خیلی سخت گیری میکنن! ضمن اینکه ظاهرا باید حداقل سه سال از صدور جواز کسبمون گذشته باشه. آیا درسته؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    100% گمرک گیر میکنه و گمرکی میخوره، شرایطش هم که چطور پرداخت کنی نامه میاد درب خونتون ، میگن بیاید جنستون اینجاست، اینقدر گمرکی بدید. 60 دلار پولی نیست که بخوای خودتو درگیر کارت بازرگانی کنی !
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ceapian [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    100% گمرک گیر میکنه و گمرکی میخوره، شرایطش هم که چطور پرداخت کنی نامه میاد درب خونتون ، میگن بیاید جنستون اینجاست، اینقدر گمرکی بدید. 60 دلار پولی نیست که بخوای خودتو درگیر کارت بازرگانی کنی !
    ممنون از توضیح شما
    من که کارت بازرگانی ندارم، با توجه به اینکه مبلغ ناچیزه ارزش نداره از ترخیص کار استفاده کنم. با این اوصاف آیا باید جریمه ای چیزی پرداخت کنم؟
    کارت رو واسه الان نمیخوام. ممنون میشم در مورد کارت هم راهنماییم کنید.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خدمات ترخیص کالا و بازرگانی و امور گمرکی -صادرات واردات و ترانزیت کالا

ترخیص کالای شما و تحویل در تهران و سایر شهر ها در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه .

حمل کالای شما از بندر بوشهر به تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت .

هدف ما جلب رضایت و آسایش تاجران و بازرگانان عزیز کشور می باشد و مفتخریم به انجام کلیه امور گمرکی شما و اخذ کلیه مجوز ها از تمامی ارگان ها ( استاندارد - بهداشت و .. ).

رمز موفقیت ما سرعت .دقت و صداقت در کلیه خدمات بوده که امروز زبانزد کلیه مشتریان میباشد .

کاهش هزینه و امنیت کالا و تضمین سلامت کالا بعد از ترخیص از گمرک و آرامش خاطر اصول کار ماست .

امانتداری وتعهد به زمان و حفظ اسرار مشتری و دقت در کم کردن هزینه ها از تعهدات ما میباشد .

( بندر بوشهر - پیشوا-09376188200 - 09178770800 )
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقای آرشام خواهشا تاپیک رو به بیراهه نکشونید. اگر نمیخواید کمک کنید که سوال من به جواب برسه لا اقل اجازه بدید دیگران که میان داخل تاپیک سوال من رو ببینن نه اینکه با اسپم و پست تبلیغاتی شما مواجه بشن و تاپیک رو ترک کنند
    کاش مدیریت اینجا به جای اینکه جلوی تاپیک گذاشتن کاربران تازه وارد که مسلما برای رفع مشکلاتشون به این سایت میان رو بگیره، جلوی این اسپمرها رو میگرفت
    حیفه واقعا این سایت مفید با وجود چند تا کاربر فرصت طلب بجای اینکه گرهی از مشکلات کاربران باز کنه، اونها رو از سایت فراری بده
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان

آیا گمرک پست می تونه کالای وارد شده رو بدلیل اینکه تخصص ترخیصش رو نداره، مرجوع کنه به کشور مبدا؟

با تشکر
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)