ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    359
    کاربر فعال

کم حجم ترین وسوداورترین کالاهای وارداتی که میشناسید ؟

بنده چند وقتیه که در مورد این موضوع تحقیق میکنم .
    از همگی دوستان خواهش میکنم تو هر صنفی که فعالیت میکنند
    کالاهای کم حجم وباارزش افزوده بالا که وارداتی هستند رو برام معرفی کنند .
    با تشکر
    jalal13
    مهمان
    سلام من یه سوال تقریبا شبیه این گذاشتم جوابی نگرفتم امیدوارم شما جواب بگیری تا من هم به یه سری جواب ها برسم
    359
    کاربر فعال
    دوست عزیز شما سوالتون رو بفرمایید بنده در حد توان کمکتون خواهم کردمن هدفم از ایجاد تایپیک محک اطلاعات و تحقیقاتم بود و گزینه ای دیگر شما نیز حتما جواب این سوال جزو اولویت هاتون نبوده که نتونستید بهش برسیدوگرنه تو عصر فناوری ودنیای اطلاعات مگر میشود برای سوالی جوابی پیدا نکردیه تجربه:ما همیشه و همه جا دنبال فرصتی برای ثروت اندوزی و رسیدن به استقلال مالی هستیمواین بدون شک در وجود همگی ما هست .ولی وقتی ما حاضر نیستیم کوچکترین کمکی به همدیگه بکنیم ودر حل مشکلات یار ویاور همدیگه باشیمحتی اگر شده این مساعدت در حد چند جمله ویا کلمه باشه انتظار اینم نباید داشته باشیم که چرا شانس باهام یار نیست خدا منو فراموش کرده چرا هرچی بدبختیه نصیب من میشه وچرا همه تو کوران مشکلات تنهام گذاشتنخلاصه مطلب اینه که از هر دستی بدی از همون دست هم خواهی گرفت
    فرصت
    مهمان
    با سلام به نظر من صنعت IT میتواند پاسخ سوال باشد عدم توانمندی کشور در این حوزه و نیاز به واردات و با توجه به وضعت در حال توسعه کشور و همچنین گره خوردن این صنعت با کم حجمی و کوچک شدن .
    بهترین کار هم بررسی تایوان و چین است نیاز داخلی در این جوزه جدی است البته متاسفانه مافیای این صنعت را هم باید جد ی گرفت
    359
    کاربر فعال
    متشکر از راهنمایی تون
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نظر شخصی من همیشه بر تخصصی کار کردن بوده، خیلی از کالاها و محصولات و خدمات هستن که سود سرشاری دارن، اما برای کننده اش، یعنی برای کسی که تخصصی در مورد همون کالا کار میکنه. ( البته بازم میگم این نظر من هست و ممکنه دوستان قبول نداشته باشن) اینکه صادرات یا واردات فلان کالا الان رو بورس هست و بازار خواهانش هست و یا مشتری اونور زیاد داره، دلیل زیاد محکم و قوی نمیتونه باشه برای ورود به اون تجارت.
    به شخصه این موضوع رو تجربه کردم و در اطرافیان هم بارها دیدم که صرفا با ملاک قرار دادن سود دچار خسران شدیم و شدند. من معتقدم که نباید مدام دنبال خرگوش های مختلف دوید. یک خرگوش رو باید انتخاب کنی و اونقدر دنبالش کنی تا بگیریش، تعویض مداوم و پشت سر هم مسیر صرفا به خاطر سود بیشتر جز خستگی و شکست نخواهد داشت. ( و البته که استثنا همیشه هست)
    هی از این شاخه به اون شاخه نباید پرید، قویترین تجار هم فقط در یک زمینه شهرت دارند، نه در همه کار.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)