ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 8 نخست ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام عرض میکنم

ما توانایی تامین برنج محسن بسته به تناژ در خواستی با قیمت 3700 را داریم
    تماس : 09197717414
    141
    کاربر فعال
    سلام . من یک خبر به تمامی خریداران برنج بدهم - تامین کننده ی برنج اصل محسن در دبی به من اعلام کرده است که حجم زیادی از برنج محسن قلابی وارد ایران شده -توسط یک تیم که تمامی تولیدات را در همان دوبی انجام میداده اند (این باند دستگیر شده اند و در حال حاضر دادگاه و ... دارند)
    برنج اصل محسن -جایزه دار می باشد - جایزه اش قابل استعلام می باشد -و برنج درصد شکستگی اش صفر است - قد برنج بالای 8.3 است . نمیگم نخرید ،جسارت به بازار کسی نشه ،ولی بدونید چی میخرید !!
    امروز 17.04.2016 است و قیمت برنج محسن ترخیص شده ی بندر 3800تومان است که بیشتر از 25تومان کامیشن نمیتواند داشته باشد .

چیزی که بنده میتوانم تامین کنم ،پول هر پارت را باید ابتدا واریز کنید سپس طی قرار داد در همان جلسه کلیه ی ثبت سفارش بنام شما میشود + مدارک بار+قابل استعلام از سفارت خانه و در نهایت روییت بار و برگ سبز +برگه بهداشت و مجوز تردد در استانها .

برای ارتباط بیشتر با من به ایمیل
    javad.khosrowtaj@gmail.com مراجعه کنید .
    خسروتاج
    ویرایش توسط j.kh : 17-04-2016 در ساعت 19:11
    141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شما در مقابل واریز هر پارت، تضمین بانکی ارایه میدین؟
    سلام دوست عزیز - شرکت ارائه دهنده ی محصول علاوه بر بنام زدن مدارک به مشتری ضمانتی معتبر از بانک با تاریخ اعتبار مشخص خواهد داد . و این را من در فروش تنآژ بالا که داشته ایم با دوستان دیده ام .جای نگرانی نخواهد بود
    پیروز و موفق باشد

javad.khosrowtaj@gmail.com
    141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت شما .در آفر تون اشاره ای به تضمین در مقابل پول پرداختی نفرموده بودین. پس با اینحساب باید دو طرف پول را در صرافی یا بانک بلوکه کنن و بعد طی مراخل و زدن مدارک بنام خریدار پول به حساب فروشنده آزاد شود. و در صورت عدم توانایی فروشنده، پول بلوکه فروشنده به حساب خریدار واریز میشه ؟

حداقل تناژ چقدر هست؟

با سلام ،دوست عزیز درقبال واریز وجه هر پارت مشتری تمامی مدارک بار طی دوساعت بنامش می شود ،لذا در تناژ بالا برای عدم اطمینان کافی ضمانت معتبر بانکی به شخص خریدار تقدیم میگردد،
    در هر سری تا سقف 5000 تن ترخیص میگردد حداقل سفارش 5000تن است و حداکثر سفارش 150.000تن مانعی برای تامین نیست با سپاس
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام مقدار 50000 تن برنج جایزه دار دانه بلند محسن موجود است .هرکیلو 3800 تومان 09901384737 مهرابیان
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mghm [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام مقدار 50000 تن برنج جایزه دار دانه بلند محسن موجود است .هرکیلو 3800 تومان 09901384737 مهرابیان
    با سلام
    دوست گرامی قیمت شما مناسب می باشد و امید واریم زودتر به مشتریان خود برسید.
    .اگر بعد از فروش برنج و اتمام ان نیاز به واردات اسان برنج داشتید و واردات از لنگه و مستقیم ا هندوستان می توانید با این وب سایت تماس بگیرید.
    ضمنا جهت خرید برنج هندی از هندوستان مستقیم به شما اقای Thirupathi Rajan را وصیه می کنم. اگهی ایشان و تماس با ایشان در لینک زیر می باشد.

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ارادتمند شما- خانه توسعه صادرات و تجارت شما.
    7
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    در نظرم دارم یک گروه تلگرام برای تاجران عزیز راه اندازی کنم تا هر کسی سوالی داشت بتونه مطرح کنه و در ارتباط بیشتر باشیم
    تاجرانی که مایلند شماره موبایلشون رو واسم ارسال خصوصی یا عمومی کنند تا اددشون کنم ممنون
    ضمنا اطلاع رسانی کنید و داخل امضاهاتون بزارید
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برنج 1121
    مشخصات فنی: دانه بلند هندی- با مجوز بهداشت و تاییدیه تمدید
    کشور: هند حداقل سفارش: ۵۰۰۰۰۰ کیلوگرم حداکثر سفارش: ۲۰۰۰۰۰۰ کیلوگرم نوع معامله: نقدی بسته بندی: کیسه
    قیمت: کیلویی 2970تومان
    iman.habibi36@yahoo.com
صفحه 8 از 8 نخست ... 678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع