ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    jalal13
    مهمان
    با سلام و احترام خدمت همه ی عزیزان
    آقاجان هدف من از ایجاد این تایپیک این بود که ببینم از نظر هر فرد بهترین کالا برای واردات و بهترین برای صادرات چیه؟؟نه بحث و جدال!!!
    البته خود کالا هم زیاد مهم نیست اصل اون مزیت هایی است که نسبت به دیگر کالاها برای واردات یا صادرات داره
    مثلا از نظر یکی از دوستان شاید صادرات سیمان بهتر باشه و از نظر شخصی دیگه صادرات سیب زمینی مهم اینه که این دو هر کدوم چرا صادرات کالای خودشون را بهتر میدونند؟(چون با بازارش آشنایی دارند یا اینکه ریسکش کمتره و...)
    یا به نظر یکی واردات اسباب بازی خوبه چون برای بالا بودن قیمتش داخل بازار بهش گیر نمیدن نیازی هم نیست برای ارز مرجه خودش را بکشه یکی هم میگه نه دارو خوبه برای واردات چون مصرف بالاست و سودش بالاتره
    بالاخره هرکی یه دیدگاهی داره من این دیدگاه های دوستان را می خواهم چه بسا با کنار هم گذاشتن این افکار بشه یه کالا و خدمت عالی عرضه کرد؟!!
    خیلی قشنگ نوشتم نه؟؟الآن همه ترغیب شدن جواب بدن
    با تشکر از همه ی دوستان
    11
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    اینجانب توانایی واردات انواع دستگاه های بسته بندی رو از ترکیه دارم.درصورت تمایل در خدمتم
    در ضمن اگر محصولاتی نظیر خرما پسته و .. رو دارید برای صادرات به ترکیه نقدا خریدارم
    با تشکر .مهدوی.09108590337
    2
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    من چند سوال خدمت دوستان دارم
    می خواستم بدونم برای صادرات چیپس میوه و میوه خشک کدام کشور مناسب می باشد .
    سوال بعدی اینکه من کارگاهی برای تولید ندارم و فقط یکی از دوستانم تولید کرده و بارش دسته منه چون شنیدم برای صادرات نیاز به بازدید کارگاه و تولیدی میباشد.
    ممنون میشم جواب سوالاتم و بدبد چون من تازه وارد هستم و علاقه مندم از اطلاعاتتون استفاده کنم
    با تشکر
    7
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام خدمت دوستان

من میخواستم به زودی در زیمنه واردات لوازم خانگی اقدام به کار کنم

و از اونجایی تصمیم به واردات لوازم خانگی گرفتم که 20 سال در اصفهان مغازه لوازم خانگی داریم و خیلی از بازاری ها رو میشناسیم

حال با این وجود میخواستم ببینم واردات لوازم خانگی به چه صورته و چجوریاست ؟

یک سوال مهم دیگه هم داشتم به عنوان مثال من میخوام تلویزیون ال جی وارد کنم آیا کارخانه ال جی فقط به یک تاجر خاص ایرانی فقط میفروشه که اون داخل ایران بفروشه

یا اینکه به هر تاجری میفروشه منتها چون حق انحصاری و نمایندگی این نام داخل ایران به اسم یک نفر ثبت شده دیگه حق فروش اون تلویزون با نام ال جی رو نداریم

لطفا در مورد این موضوعات یک شرح کاملی بدید ممنون میشم
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    کالاهایی که نمایندگی انحصاری دارن تو ایران معمولا نمیشه بصورت متفرقه وارد کرد.
    محصولات ال جی که کلا قضیش فرق میکنه. شما کارتون لوازم خانگیه و بهتر از من اطلاع دارید که اکثر لوازم ال جی که با گارانتی گلدیران فروخته میشه بصورت قطعات وارد میشه و در ایران مونتاژ میشه و تو شهرهای ساحلی جنوب هم هرچی تلویزیون بدون گارنتی هست بصورت قاچاقی میاد.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم ممنون میشم اگر کمی راهنماییم کنید
    برای من امکان واردات از اروپا وجود داره،اما من هیچ دیدی نسبت به این موضوع ندارم که چه جور اجناسی سود بهتری میتونه داشته باشه،خودم بیشتر در مورد تجهیزات مورد نیاز در صنایع تمایل داشتم،اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای واردات یا صادرات اول از همه باید تحقیق کرد و دید چه کالایی مورد نیاز کشور مقصد هست. اینجوری خیلی راحت تر میتونید به جواب برسید که چی وارد یا صادر کنم
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع