ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 8 نخست ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 75 , از مجموع 75
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایران زمین [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام شماره تماس بفرستین
    به اين شماره09351884161پيام بدید خودم تماس ميگيرم با وات شاپ وتلگرام
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نوشته اصلی توسط FoodStuff
    با عرض سلام وخسته نباشید خدمت عزیزان

بنده هم مقیم هند هستم ودر زمینه صادرات وواردات مواد غذایی (وصد البته خشکبار) فعالیت دارم

خرمای ایرانی در هند و بنگلادش خیلی خریدار داره فقط باید این نکته رو مد نظر داشته باشین که سطح درآمدهای هند وبنگلادش به ۹۰% مردم اجازه خرید خرمای پیارم درجه یک رو که تو کشورای اروپایی تا ۹۰۰۰ دلار در تن هم فروش میره نمیده ... خرمای مطلوب اینجا ربی کبکاب وسایر ه البته زاهدی هم طرفدارانی واسه خودش داره ومضافتی هم میاد ولی حمل ونقل ونگهداریش سخته

واردات کشمش در بیشتر اوقات سال ممنوعه چون هند خودش تولید میکنه ... و واردکنندگان کشمش باید ۱۰۱% مالیات بپردازند ... در مواقع عادی هم که وارداتش مانعی نداره بازهم کشمش قندهاری وکابلی وارد میکنن تا ایرانی یه جوری جا افتاده که واردکننده فقط کشمش قندهاری میخواد حالا شما هی بهش بهترین کشمش ایران رو هم نشون بده تو مغزش نمیره که ممکنه ایرانی بهتر فروش بره

باسلام و احترام
    لطفا شماره تماس یا ایمیل بفرمائید برای تماس در امر صادارت میوه های خشک و چیپس میوه و همچنین سنگ نمک و مشتقات نمک شامل خوراکی صنعتی و دامی و داروئی
    شماره واتساپ و تلگرام 09198132598 و ایمیل mahban.oskouyi@gmail.com
    کشمش ایران تو هند بازار نداره ... فقط کاشمری رو میشه فروخت اونهم نه در تناژ بالا
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahban98 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    نوشته اصلی توسط FoodStuff
    با عرض سلام وخسته نباشید خدمت عزیزان

بنده هم مقیم هند هستم ودر زمینه صادرات وواردات مواد غذایی (وصد البته خشکبار) فعالیت دارم

خرمای ایرانی در هند و بنگلادش خیلی خریدار داره فقط باید این نکته رو مد نظر داشته باشین که سطح درآمدهای هند وبنگلادش به ۹۰% مردم اجازه خرید خرمای پیارم درجه یک رو که تو کشورای اروپایی تا ۹۰۰۰ دلار در تن هم فروش میره نمیده ... خرمای مطلوب اینجا ربی کبکاب وسایر ه البته زاهدی هم طرفدارانی واسه خودش داره ومضافتی هم میاد ولی حمل ونقل ونگهداریش سخته

واردات کشمش در بیشتر اوقات سال ممنوعه چون هند خودش تولید میکنه ... و واردکنندگان کشمش باید ۱۰۱% مالیات بپردازند ... در مواقع عادی هم که وارداتش مانعی نداره بازهم کشمش قندهاری وکابلی وارد میکنن تا ایرانی یه جوری جا افتاده که واردکننده فقط کشمش قندهاری میخواد حالا شما هی بهش بهترین کشمش ایران رو هم نشون بده تو مغزش نمیره که ممکنه ایرانی بهتر فروش بره

کشمش ایران تو هند بازار نداره ... فقط کاشمری رو میشه فروخت اونهم نه در تناژ بالا

باسلام و احترام
    لطفا شماره تماس یا ایمیل بفرمائید برای تماس در امر صادارت میوه های خشک و چیپس میوه و همچنین سنگ نمک و مشتقات نمک شامل خوراکی صنعتی و دامی و داروئی
    شماره واتساپ و تلگرام 09198132598 و ایمیل
    mahban.oskouyi@gmail.com
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دستمریزاد جناب نخعی
    سپاس
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام اینجانب مهدی بیغرض جهت خرید برنج هندی و ترانزیت آن به سایر کشورهای همسایه امادگی خود را اعلام می کنم شماره تماس 09177720821
صفحه 8 از 8 نخست ... 678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع