ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 75

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام وعصر به خیر

خشکبار رو خودم کار میکنم حمید جان
    هند بزرگترین بازار خشکباره اصلا هندی ها شام ونهار نخورن مساله ای نیست ولی بدون خشکبار دووم نمیارن

در مورد حمل ونقل بستگی به حجم محموله داره ... مطمئناً اگه حجم بالایی باشه باید از طریق دریایی بیاد بندر ناوا شیوا (یا جواهر لعل نهرو) در ماهاراشترا

یه کانتینر 20 فوت با 350 دلار از بندرعباس میاد تا همین بندر

تعرفه حمل ونقل هوایی رو با ماهان صحبت کنین .. من آخرین قیمتی رو که دارم که اونهم مال حدود 10 ماه پیشه کیلویی 40 سنت بود خودتون به تومن حساب کنین
    البته این نرخی بود که به همکار هندی ما داده بودن همون موقع یکی از همکاران از داخل ایران استعلام کرده بودن وشرکت ماهان یه قیمت بالاتر بهشون داده بود .. ولی در همین حول وحوشه زیاد فرقی نداره

نه هر چقد بارتون سنگین تر باشه قیمت حمل پایین تر میاد

شما چرا از طریق آرامکس این دو کیلو رو نمیفرستین ؟ آرامکس هم ارزونه هم سریع ... با پست هم میشه ولی دقت کنین اون کسی که بسته پستی رو در هند تحویل میگیره مجوز واردات مواد غذایی داشته باشه وگرنه بسته رو ترخیص نمیکنن حتی اگه 100 گرم هم باشه

یعنی شما اگه دارین واسه شرکتی میفرستین خودشون مسوولیت ترخیص رو برعهده میگیرن ولی اگه دوست وآشنایی هست که میخوایین براش نمونه بفرستین تا مطمئن نشدین مجوز واردات داره یا نه هیچ چی نفرستین چون گمرک فرودگاه خیلی سخت گیره واصلا همکاری نمیکنن

شما هم باید مجوز اداره بهداشت وگواهی مبدا محصول رو به همراه پروفرما و همه مدارکی که برای صادرات الزامی هست بفرستین وگرنه بسته تون میمونه اینجا ماه ها خاک میخوره آخرشم به دست گیرنده نمیرسه ما اینقد دویدیم دنبال ترخیص نمونه ها خسته شدیم

خیر الان چون فصل گرماست پسته وخرما خریدار نداره ... خرما واسه مصرف مسلمونا تو ماه رمضون خریدار داشت که اونام یکی دوماهی هست آخرین سفارشها رو گرفتن وانبارها رو پر کردن
    قیصی وتوت خشک وانجیری که تو ایران به طرز سنتی خشک میشه هم اینجا طرفدار نداره البته خریدار هست ولی حجم معامله پایینه
    کشمش رو نمیشه وارد کرد هم سخته هم کشمش قندهاری میخرن ... کشمش کاشمر طرفدار داره ولی واردکننده کمه چون تعرفه مالیاتی خیلی بالاست
    پسته خیلی بازارش خوبه که اونم موند واسه فصل جدید
    خرما هم بازارش خیلی خوبه منتهی تو زمستون
    فندق رو که اصلا نصف ملت هند نمیدونن چیه اصلا ههههههه
    به زرشک میگن انار دانه !!!! اونم واردات نداره
    انجیری که وارد میشه از افغانستان میاد واصطلاحا بهش میگن سکه ای یا رشته ای

ویرایش توسط FoodStuff : 28-05-2013 در ساعت 20:21
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام ببخشید شما صادرات قارچ خشک انجام نمیدین؟من تولید کننده هستم و دنبال کسی هستم که با من در این زمینه همکاری کنه،در صورت همکاری با شماره

نقل قول نوشته اصلی توسط FoodStuff [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

سلام وعصر به خیر

خشکبار رو خودم کار میکنم حمید جان
    هند بزرگترین بازار خشکباره اصلا هندی ها شام ونهار نخورن مساله ای نیست ولی بدون خشکبار دووم نمیارن

در مورد حمل ونقل بستگی به حجم محموله داره ... مطمئناً اگه حجم بالایی باشه باید از طریق دریایی بیاد بندر ناوا شیوا (یا جواهر لعل نهرو) در ماهاراشترا

یه کانتینر 20 فوت با 350 دلار از بندرعباس میاد تا همین بندر

تعرفه حمل ونقل هوایی رو با ماهان صحبت کنین .. من آخرین قیمتی رو که دارم که اونهم مال حدود 10 ماه پیشه کیلویی 40 سنت بود خودتون به تومن حساب کنین
    البته این نرخی بود که به همکار هندی ما داده بودن همون موقع یکی از همکاران از داخل ایران استعلام کرده بودن وشرکت ماهان یه قیمت بالاتر بهشون داده بود .. ولی در همین حول وحوشه زیاد فرقی نداره

نه هر چقد بارتون سنگین تر باشه قیمت حمل پایین تر میاد

شما چرا از طریق آرامکس این دو کیلو رو نمیفرستین ؟ آرامکس هم ارزونه هم سریع ... با پست هم میشه ولی دقت کنین اون کسی که بسته پستی رو در هند تحویل میگیره مجوز واردات مواد غذایی داشته باشه وگرنه بسته رو ترخیص نمیکنن حتی اگه 100 گرم هم باشه

یعنی شما اگه دارین واسه شرکتی میفرستین خودشون مسوولیت ترخیص رو برعهده میگیرن ولی اگه دوست وآشنایی هست که میخوایین براش نمونه بفرستین تا مطمئن نشدین مجوز واردات داره یا نه هیچ چی نفرستین چون گمرک فرودگاه خیلی سخت گیره واصلا همکاری نمیکنن

شما هم باید مجوز اداره بهداشت وگواهی مبدا محصول رو به همراه پروفرما و همه مدارکی که برای صادرات الزامی هست بفرستین وگرنه بسته تون میمونه اینجا ماه ها خاک میخوره آخرشم به دست گیرنده نمیرسه ما اینقد دویدیم دنبال ترخیص نمونه ها خسته شدیم

خیر الان چون فصل گرماست پسته وخرما خریدار نداره ... خرما واسه مصرف مسلمونا تو ماه رمضون خریدار داشت که اونام یکی دوماهی هست آخرین سفارشها رو گرفتن وانبارها رو پر کردن
    قیصی وتوت خشک وانجیری که تو ایران به طرز سنتی خشک میشه هم اینجا طرفدار نداره البته خریدار هست ولی حجم معامله پایینه
    کشمش رو نمیشه وارد کرد هم سخته هم کشمش قندهاری میخرن ... کشمش کاشمر طرفدار داره ولی واردکننده کمه چون تعرفه مالیاتی خیلی بالاست
    پسته خیلی بازارش خوبه که اونم موند واسه فصل جدید
    خرما هم بازارش خیلی خوبه منتهی تو زمستون
    فندق رو که اصلا نصف ملت هند نمیدونن چیه اصلا ههههههه
    به زرشک میگن انار دانه !!!! اونم واردات نداره
    انجیری که وارد میشه از افغانستان میاد واصطلاحا بهش میگن سکه ای یا رشته ای

سلام اگر میتونید با من در زمینه صادرات قارچ خشک همکاری کنید تماس بگیرید ۰۹۳۷۶۸۰۸۵۵۸

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع