ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن

مقررات برگزاری نمایشگاه خارجی در هنگ کنگ

برای برگزاری یک نمایشگاه خارجی در هنگ کنگ لازم است نکات زیر رعایت شود:

جهت حضور در نمایشگاه باید حداکثر تا سه ماه قبل از برگزاری نمایشگاه نام دقیق کالاها افراد و شرکت متقاضی حضور در نمایشگاه اعلام شود.

جهت ارائه کاتالوگ، کارت ویزیت، بروشور یا هرگونه اقلام تبلیغاتی در نمایشگاه از سوی شرکت یا نماینده هنگ کنگی شرکت، باید همه موارد سه ماه قبل از برگزاری نمایشگاه به صورت کتبی به شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اعلام شود.

در صورت نیاز به استقرار ماشین آلان و راه اندازی آنها در محل نمایشگاه باید شرح جزییات حداکثر تا دوماه قبل از برگزاری نمایشگاه به شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اعلام شود.
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و احترام
    جهت برگزاری یک گالری از هنرهای صنایع دستی در هنگ کنک چطور باید اقدام کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    DR.Khashayar
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    برای برگزاری یک نمایشگاه خارجی در هنگ کنگ لازم است نکات زیر رعایت شود:

جهت حضور در نمایشگاه باید حداکثر تا سه ماه قبل از برگزاری نمایشگاه نام دقیق کالاها افراد و شرکت متقاضی حضور در نمایشگاه اعلام شود.

جهت ارائه کاتالوگ، کارت ویزیت، بروشور یا هرگونه اقلام تبلیغاتی در نمایشگاه از سوی شرکت یا نماینده هنگ کنگی شرکت، باید همه موارد سه ماه قبل از برگزاری نمایشگاه به صورت کتبی به شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اعلام شود.

در صورت نیاز به استقرار ماشین آلان و راه اندازی آنها در محل نمایشگاه باید شرح جزییات حداکثر تا دوماه قبل از برگزاری نمایشگاه به شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اعلام شود.
    سلام و خسته نباشيد خدمت شما.جهت اطلاع خودم ميپرسم ميخواستم بدونم كه نمايشگاه جنس يا كالاي خاصي هستش؟؟ يا هركس هر جنسي كه داره ميتونه ارائه بده؟؟ ممنون
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ و ایران. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع