ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید

می خوام کار بازرگانی تو منطقه ازاد ارس(جلفا) شروع کنم

ایمیل mehdi5259@gmail.com
    اما اطلاعات کافی ندارم
    راهنمایی کنید لطفا
    من می خوام کار بازرگانی تو منطقه ازاد ارس(جلفا) شروع کنم
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با تشکر از راهنمایتان
    39
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در چه زمینه ای.چه جنسی . یکم توضیح بده ببینیم چی می خوای. مواد غذایی؟ پوشاک؟و .....
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز در چه زمینه ای میخاهید کار کنید اگر کارخونه وتولید مد نظرتون هست من کاملا حمایتت میکنم من در تبریز هستم بهم ایمیل بزنیدramintajallaei@yahoo.com
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام.جناب mehdiraz بنده اطاعاتی در باره آزاد ارس دارم که به دردت بخوره میتونی تماس بگیری در حد امکان در خدمت باشم.ودر ضمن منطقه آزاد جلفا برای تمامی فعالیتها معافیت داره .اتفاقا کار خوبی داری انجام میدی موفق باشی 09144911780
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به دوستانی که در منطقه ارس فعالیت دارن پیشنهاد پودر آب پنیر سفید را می دهم با توجه به اینکه کشورهای منطقه قفقاز این محصول رو از روسیه ، بلاروس یا اوکراین تهیه می کنند می شه وارد بازار این محصول در آنجا شد . اگه اطلاعات بیشتری خواستین در خدمتم. Nasr.dalya@yahoo.com
    05136570821 عاشوری
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال
    سلام.آقای نصر دالیا میشه توضیحی در رابطه با پودر پنیر سفید بدید.هزینه لازم برای احداث تولیدی یا کارخانه و شرایط تولید.ممنون میشم.
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    موفق باشی
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال
    رستوران معلق (طرح توریستی)-حمایت شده توسط مناطق آزاد-تجاری
    قابل توجه مراکز تفریحی،گردشگری،توریستی،سر مایه گذاران،هتل هاو رستورانهای بزرگ ،انبوه سازان و پیمانکاران و...
    رستوران معلق بهمراه بامجی، محصولی بکر و توریستی برای کسب درآمد بالا و ایجاد مکانی خاطره انگیز برای گردشگران می باشد.
    شرکت دانش بنیان پاسارگاد با در دست داشتن فناوری ساخت رستوران معلق، به عنوان دومین سازنده در جهان، با بهره گیری از توانمندی مهندسان ایرانی ، این محصول را با کیفیتی بسیار بالاتر از مدل های خارجی به شما عرضه می دارد.
    رستوران معلق منبع درآمد خوبی برای سرمایه داران علاقه مند به رستوران داری و تحولی شگفت برای جذب توریست داخلی و خارجی برای هتل ها و مجموعه های توریستی و تفریحی می باشد.
    مجهز به مدرن ترین وسایل هواساز و قادر به فعال بودن در سرد ترین و گرم ترین روزهای سال می باشد.
    قیمت سازه رستوران معلق با همه ی تجهیزاتش + پایه بلند کننده رستوران معلق + بامجی جاپینگ+10 سال ضمانت و خدمات از طرف شرکت پاسارگاد یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.
    رستوران معلق را می توان توسط 3 روش (سازه طراحی شده -جرٍقیل-تاور کرین) بلند کرد.قابل ذکر است که سازه طراحی شده از جنس تاور مطمئن تر و اقتصادی تر از جرثقیل است و هزینه پایین و سودآوری بیشتر و مقاومت و ضریب اطمینان بالایی دارد.
    هزینه ساخت،حمل و نقل و اجرا سازه بلند کننده و سازه رستوران معلق و هزینه حمل و نقل و آموزش کارکنان و... یک میلیارد الی یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.رستوران معلق فقط در راستای عمود بالا و پایین می رود.و حرکت جانبی ندارد.دو نوع رستوران معلق جلسه ای و لژدار وجود دارد. رستوران طراحی شده 35 نفر ظرفیت دارد.
    رستوران معلق با درآمد ماهیانه 100 میلیون تومان به بالا به داشتن حتی هیچ گونه تجهیزات پخت غذا و نهایت امنیت و استانداردهای مهندسی و داشتن حداقل پرسنل می تواند تحولی در جذب گردشگران داخلی و خارجی به وجود آورد.
    برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
    09148365519
    0
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiraz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با تشکر از راهنمایتان
    سلام مدیر محترم من خریدار ضایعات منیزیم وارداتی هستم بصورت مرتب یکی وارد کنه من خریدارم قراردادهم می بندم راهنمای کنید با چه کسیی باید تماس بگیرم ممنون
    09197457725

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)