ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    44
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    پیشنهاد من ابتدا تاسیس یک تعاونی است اول باید چند نفر جمع بشند نفری 20-25 تومان بگدارند بعد روی تعاونی و طرحهاش وام گرفت سپس یکی از دستگاهها خریده شود و از سود حاصله کارخانه گسترش پیدا کنه .
    115
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    به نظر من آقای مهندس کردشولی یه مقدار از پول ناقابلش مثلا 50 میلیون تومان در اختیار یکی از دوستان در سایت قرار بده ببینیم تحمل داره یا نه البته اگر 50 تا نداشت 5 میلیون هم قبوله بعد یه تعاونی یا سرمایه گذار قشنگ براش پیدا میکنیم بحرحال تا اون موقع هم میتونه رو کارها و پروژه های بزرگتری فکر و کار کنه
    موفق باشید مهندس
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مهندس كردشولي اين رقم ها براشون پول خورده
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام دوستان عزیز ما به اندازه خودمون داریم وکار می کنیم هم پول دست خودمون داریم هم سرمایه گذاری در سایر شرکت ها دوستانی که میگن زارعی 5تومن پول بده ببینیم طاقت داره یا نه بله من طاقت دارم پولم به کسی می دهم چه عیبی داره که آدم به دوستش یا هم نوعش کمک کندشرکت بازرگانی مهرگان کالای آسیا یکی از شرکت های مورد اعتماد من است که من باهاشون سرمایه گذاری میکنم روابط دو طرفه هم است یک طرفه نیست من نیاز داشته باشم کمک می گیرم می توانید با سرچ شرکت مورد نظر بروید وپیگری کنید
    به هر حال ما قصد مردم آذاری نداریم اگر کسی هم می خواهد سرمایه گذاری کند میاد می بیند البته به دعوت ما قدم همتون هم رو چشم ما منطقه،منطقه بسیار خوب خوش آب وهوا، اقتصاد کشاورزی و دام داری بالا است و.......تعریف وتمجید فایده ای ندارد کسی که بشناسد وبیاد ببیند خودش درک می کند.
    ما کارخانه رو راه می اندازیم دوستانی هم داریم که دستمونو بگیرند که گرفته تا حال ومن برایشان دعا گویم سرتونو درد نیارم راه که افتاد تصاویر رو حتما می گذارم الان درحال حاضر کشاورزی درمنطقه استارت خورده و داره کشت می شودمن هم یک دفتر کوچیک دارم برای فروش محصولات درمنطقه ویاری کردن کشاورزها ما دراونجا همه کارگر هستیم و ادعای نداریم.

دوستان مشتاق منتظر قدم سبزتان درچهار دشت سرسبز سرحد چهار دانگه شهرستان اقلید هستیم.
    به امید دیدار.
    زارعی کردشولی کارشناس گیاه پزشکی
    115
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بحرحال الان بهتر شد آقای مهندس کردشولی
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خودتون که هیچ سرمایه گذاری نمیکنید و به قولی سنگ مفت گنجشکم مفت
    یکی بیاد 500 تومان پول بی زبون رو بده دستتون تا شما با دست باز سرمایه گذاری راحت تو کاری کنین که با کمتر از اینا میشه استارت زد
    الان محصولاتی که میگین مشتری خارجی دارین رو چطور بسته بندی میکنین؟
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع