ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

ثبت شرکت واساسنامه

با سلام
    من می خواهم یه شرکت مجازی رو اینترنت درم به ثبت برسونم از کجا شرو کنم وبه چه مدارکی نیاز است؟
    اساسنامه کسی داره به من بدهب؟
    آیا می شود شرکتی را که ثبت می کنم خودم رو بیمه کنم که بعد در دوران پیری به دردم به خورد (مثل این کارمند های دولت که بیمه دارن)؟
    چه قدری هزینه برمی داره؟
    شرکت خاص باشه بهتر یا عام باشه؟
    شرکت بازرگانی با این شرکت های خاص وعام فرغق داره مثلا من بخواه اسم شرکت برو بزام به عنوان مثال شرکت بازرگانی زارعی میشه؟
    لطفا راهنمایی کنید دوستان
    09178110564
    09388964536
    وب سایت
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ایمیل
    zarei301@gmail.com
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    شما هنگام ثبت شرکت و انتخاب نوع شرکتی که میخوای ثبت کنی بر اون اساس اداره ثبت خودش بهت اساسنامه و مدارک مربوط به اون نوع رو میده
    شما باید یا شرکت سهامی خاص ثبت کنید یا شرکت با مسئولیت محدود که مسدولیت محدود راحتره و با دو نفر ثبت میشه ولی سهامی خاص از 5 نفر تا 7 نفر میخواد.در این شرکتت هیچکدوم از افرادی که سهامدار هستن نباید کارمند دولت باشند و با این قوانینی که یک سال شده وضع کردن هزینش برای مسئولیت محدود حدود 200 هزار تومان و برای سهامی خاص حدود 300 هزار تومان میشه.
    نه برای اسمش مشکلی نیست هر چیزی میتونه باشه ولی به این راحتی نیست که, باید شما پیشنهادت رو بدی و اونها بررسی میکنن که تشابه اسمی یا نام خلاف شرع و عرف نباشه و کلی درد سر داره.پس پیشنهاد میکنم دنبال یه اسم با حداقل 4 کلمه باشی که خیلی معطل نشی
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شما هنگام ثبت شرکت و انتخاب نوع شرکتی که میخوای ثبت کنی بر اون اساس اداره ثبت خودش بهت اساسنامه و مدارک مربوط به اون نوع رو میده
    شما باید یا شرکت سهامی خاص ثبت کنید یا شرکت با مسئولیت محدود که مسدولیت محدود راحتره و با دو نفر ثبت میشه ولی سهامی خاص از 5 نفر تا 7 نفر میخواد.در این شرکتت هیچکدوم از افرادی که سهامدار هستن نباید کارمند دولت باشند و با این قوانینی که یک سال شده وضع کردن هزینش برای مسئولیت محدود حدود 200 هزار تومان و برای سهامی خاص حدود 300 هزار تومان میشه.
    نه برای اسمش مشکلی نیست هر چیزی میتونه باشه ولی به این راحتی نیست که, باید شما پیشنهادت رو بدی و اونها بررسی میکنن که تشابه اسمی یا نام خلاف شرع و عرف نباشه و کلی درد سر داره.پس پیشنهاد میکنم دنبال یه اسم با حداقل 4 کلمه باشی که خیلی معطل نشی
    تشکر دوست گرامی از سایر دوستان تجربه ای یا نکات ریزو اساسی دارند بگویند
    من اساسنامه را چگونه تظیم کنم بهتر؟
    10
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام خدمت زارعی عزیز خدمت شما

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع