ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsalemy [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    من یک شرکت صادرات واردات تاسیس کردم.
    از یک شرکن شیلیایی تونستنم کالایی و بقیمت مناسب نهیه کنم.
    و مشتری اونو توی ویتنام دارم.
    شرکت شیلیایی درخواست TT 30 درصد در عوص اغاز تولید و ارسال کپی مدارک و بار گیری و پس از اخد 70 درصد اصل مدارک را DHl کند و دوروز طول میکشد که بدست من برسد.
    من میخوام همین 30 درصد رو از طرف خریدار دریافت کنم و کپی مدارک رو بدم و بعد از رد و بدل شدن 70 درصد جنس رو تحویل بگیره خریدار.
    من با هر دو طرف قرار داد امضا میکنم/
    چنتا سوال؟

1- من چطور میتونم کپی مدارک شامل پروفرما و رو بفرستم برای خریدار با نام شرکت خودم ؟ بنام کردن اصل مدارک چقد طول میکشه؟نمیخام ردی از شرکت تولید کننده وحود داشته باشه
    2-ایا راه بهتری هم هست؟توان خرید مالیم پایینه و اولین بار دارم به این شکل معامله میکنم.
    نمیخام دلالی باشه میخوام این خرید و فروش تو سابقع شرکتم ثبت بشه
    3- ایا همراه بار مدرکی به مقصد ارسال میشه؟یا تمام آن فقط به پرداخت کننده تحویل میشه؟

سلام . برای این که بتونی مشتری رو همیشه دم دست نگه داری باید هزینه پرداخت کنی .
    میشه اینطوری گفت . شما به خریدار میگی که برای ارسال مدارک باید 30 درصد رو پرداخت کنه تا تولید شروع بشه . شما شماره حساب خودت رو میدی و اونها به حساب ارزی شما وازیز میکنند نه به حساب کارخونه شیلی .
    بعد شما از حساب خودت میزنی به حساب شرکت شیلیایی . این از نحوه ارسال مبلغ . فقط باید حواست رو جمع کن . چون نرخ ارز هر لحظه متغییره نباید بذاری پول بیشتر از دو ساعت تو حساب تو بمونه و سریع بزنی بره تا هزینه رو حداقل کنی

حالا میرسیم سر بحث ارسال مدارک
    شما به کارخونه میگی مدارک رو به شما ارسال کنه و شما بعد از دریافت اسناد با روشهایی که نمیشه اینجا گفت ( چون بد آموزی داره ) مدارک رو به نام شرکت خودت تغییر میدی .
    حالا هزینه ای که گفتم باید پرداخت کنی اینجاست .
    باید با هزینه خودت اسناد رو به ویتنام ارسال کنی .
    تموم شد رفت
    اونجایی هم که میگی دو روز طول میکشه باید به خریدارت بگی 5 روز طول میکشه

من سر بدست آوردن این تجربه اوایل کارم معامله ی 120 میلیونی رو از دست دادم
    حالا مفت در اختیارت گذاشتم . برو حال کن
    ویرایش توسط stable.rock90 : 15-03-2015 در ساعت 12:57
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [سلام اقا پیمان
    میتونم زمینه کاری شما رو بپرسم که بیشتر با چه شرکتایی همکاری دارید
    ممنونم
    419
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    منم با حاجی موافقم
    اگر طرف حسابت بخواد حق کارگزاریتون رو نده راحت دورتون میزنه و اگر هم بخواد بده راحت میده.
    متاسفانه تو ایران بیشتر می پیچونند
    7
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

دلالی

با سلام
    من تعجب میکنم چرا تو باید فکر دلالی باشی
    آرزوی خیلی از شرکت ها باید باشه که چنین فردی داخل شرکتشون باشه
    من راستش تقریبا 2 سال دیگه میخوام شرکت بازرگانی اوکی کنم اگر عمری بود بهت پی ام میدم
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال
    متاسفانه اکثرا به قولشون عمل نمی کنند.بخصوص در صنعت ساختمان.اگه طرف نخواد بده خیلی راحت دورت می زنند.من خودم چند باری اینطوری حقم رو خوردند.
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsalemy [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    من یک شرکت صادرات واردات تاسیس کردم.
    از یک شرکن شیلیایی تونستنم کالایی و بقیمت مناسب نهیه کنم.
    و مشتری اونو توی ویتنام دارم.
    شرکت شیلیایی درخواست TT 30 درصد در عوص اغاز تولید و ارسال کپی مدارک و بار گیری و پس از اخد 70 درصد اصل مدارک را DHl کند و دوروز طول میکشد که بدست من برسد.
    من میخوام همین 30 درصد رو از طرف خریدار دریافت کنم و کپی مدارک رو بدم و بعد از رد و بدل شدن 70 درصد جنس رو تحویل بگیره خریدار.
    من با هر دو طرف قرار داد امضا میکنم/
    چنتا سوال؟

1- من چطور میتونم کپی مدارک شامل پروفرما و رو بفرستم برای خریدار با نام شرکت خودم ؟ بنام کردن اصل مدارک چقد طول میکشه؟نمیخام ردی از شرکت تولید کننده وحود داشته باشه
    2-ایا راه بهتری هم هست؟توان خرید مالیم پایینه و اولین بار دارم به این شکل معامله میکنم.
    نمیخام دلالی باشه میخوام این خرید و فروش تو سابقع شرکتم ثبت بشه
    3- ایا همراه بار مدرکی به مقصد ارسال میشه؟یا تمام آن فقط به پرداخت کننده تحویل میشه؟
    در قبال 30% از شیلی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]PG بگیر .. البته ویتنام هم میتونه همین رو ازت درخواست کنه اگر وارد باشه...

اگر دسترسی داری از LC back2bkck یا همون اتکایی استفاده کن .. که ردپایی از تولید کننده بجا نمونه ....
    اسنادت رو هم با یه carrier هماهنگ کن که بنام خودت تغییر بده ... چون با اون روش اسمشو نبر ، ویتنام اگر بفهمه کریر نیستی میتونه مدعی بشه ... حداقل اینکه ممکنه دیگه سراغت نیاد.
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط azahednia [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام پیمان جان من تو استارا لب مرز زندگی میکنم به افرادی چون شما برای بازاریابی میوه و سبزی از جمله کیوی تو روسیه نیاز شدید دارم اگه مایل باشی باهات قرارداد هم میبندم .بای
    با سلام و آرزوی سالی خوش و پر برکت برای شما
    خوشحال میشم با هم همکاری داشته باشیم
    با تشکر - پیمان
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط effat behboud [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [سلام اقا پیمان
    میتونم زمینه کاری شما رو بپرسم که بیشتر با چه شرکتایی همکاری دارید
    ممنونم
    با سلام و آرزوی سالی خوش و پر برکت برای شما
    با ارتباطی که با چند شرکت بازرگانی داشتم در زمینه های مختلفی کار کردم
    الان در زمینه نفت و مشتقات نفتی (نفت خام و مازوت و قیر و گازوییل و ... ) با شرکت های تامین کننده در ارتباطم.
    47
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    درباره دلالی و حق دلالی...متاسفانه ترس اکثر افراد از دور خوردن یا پول کمتر باعث خراب شدن کار میشه و گاها زحمت های هر دو طرف از بین میره...البته این در صورتی صدق میکنه که طرف پرداخت کننده آدم منصفی باشه و اهل دور زدن نباشه...در اون صورت ترس واسطه فقط باعث خراب شدن کار میشه...موردی بود که یه شرکت هندی برای نفت وفراورده های نفتی از طرف واسطه به ما مراجعه کرد و جلسه با تامین کننده تو تهران برگذار شد و کارها داشت خوب میرفت اما واسطه های طرف هندی که به ظاهر از برادرای تقلبی بودند کار رو خراب کردند
    واسطه باید کارش رو درست انجام بده و با کسی کار کنه که اهلش باشه
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع