ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsalemy [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    من یک شرکت صادرات واردات تاسیس کردم.
    از یک شرکن شیلیایی تونستنم کالایی و بقیمت مناسب نهیه کنم.
    و مشتری اونو توی ویتنام دارم.
    شرکت شیلیایی درخواست TT 30 درصد در عوص اغاز تولید و ارسال کپی مدارک و بار گیری و پس از اخد 70 درصد اصل مدارک را DHl کند و دوروز طول میکشد که بدست من برسد.
    من میخوام همین 30 درصد رو از طرف خریدار دریافت کنم و کپی مدارک رو بدم و بعد از رد و بدل شدن 70 درصد جنس رو تحویل بگیره خریدار.
    من با هر دو طرف قرار داد امضا میکنم/
    چنتا سوال؟

1- من چطور میتونم کپی مدارک شامل پروفرما و رو بفرستم برای خریدار با نام شرکت خودم ؟ بنام کردن اصل مدارک چقد طول میکشه؟نمیخام ردی از شرکت تولید کننده وحود داشته باشه
    2-ایا راه بهتری هم هست؟توان خرید مالیم پایینه و اولین بار دارم به این شکل معامله میکنم.
    نمیخام دلالی باشه میخوام این خرید و فروش تو سابقع شرکتم ثبت بشه
    3- ایا همراه بار مدرکی به مقصد ارسال میشه؟یا تمام آن فقط به پرداخت کننده تحویل میشه؟

سلام . برای این که بتونی مشتری رو همیشه دم دست نگه داری باید هزینه پرداخت کنی .
    میشه اینطوری گفت . شما به خریدار میگی که برای ارسال مدارک باید 30 درصد رو پرداخت کنه تا تولید شروع بشه . شما شماره حساب خودت رو میدی و اونها به حساب ارزی شما وازیز میکنند نه به حساب کارخونه شیلی .
    بعد شما از حساب خودت میزنی به حساب شرکت شیلیایی . این از نحوه ارسال مبلغ . فقط باید حواست رو جمع کن . چون نرخ ارز هر لحظه متغییره نباید بذاری پول بیشتر از دو ساعت تو حساب تو بمونه و سریع بزنی بره تا هزینه رو حداقل کنی

حالا میرسیم سر بحث ارسال مدارک
    شما به کارخونه میگی مدارک رو به شما ارسال کنه و شما بعد از دریافت اسناد با روشهایی که نمیشه اینجا گفت ( چون بد آموزی داره ) مدارک رو به نام شرکت خودت تغییر میدی .
    حالا هزینه ای که گفتم باید پرداخت کنی اینجاست .
    باید با هزینه خودت اسناد رو به ویتنام ارسال کنی .
    تموم شد رفت
    اونجایی هم که میگی دو روز طول میکشه باید به خریدارت بگی 5 روز طول میکشه

من سر بدست آوردن این تجربه اوایل کارم معامله ی 120 میلیونی رو از دست دادم
    حالا مفت در اختیارت گذاشتم . برو حال کن
    ویرایش توسط stable.rock90 : 15-03-2015 در ساعت 12:57

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع