ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    44
    mhe
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Angry چگونگی شناسایی شرکتهای معتبر چینی در اینترنت

سلام دوستان همانطور که میدونید بیشتر آشنایی تجار با شرکتها از طریق اینترنت و سایتهای بی تو بی است ولی نکته ای که اینجا مطرحه بحث اعتبار سنجی و اعتماد به اینگونه اشخاص هست از دوستان کسی اطلاع داره که چگونه میتوان این افراد را اعتبار سنجی کرد؟سایت خاصی یا سازمان خاصی یا روش خاصی هست؟ممنون اگه توضیح بدید
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    salam
    shoma mitunid az otaghe bazargani iran tuye sefarate hamoon keshvar estefade konid .
    rayzane iran be shoma komak mikone etebar sanji kone
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام
    یکی از راه ها همین راهی که دوستمون گفتن میتونه باشه، یعنی استعلام از اتاق بازرگانی سفارت
    اما راه های دیگه که بیشتر تجربی هستن و ما خودمون استفاده میکنیم هم وجود داره.
    مثلا من هیچ وقت به شخصه به شرکتی که در سایتهای بی تو بی جدیدا ثبت نام کرده اعتماد نمیکنم، نه اینکه اعتماد نکنم، ترجیح میدم با شرکتها و کارخانه هایی که قدیمی تر هستن کار کنم، چون اگر تخلفی کرده بودند قطعا از سایت اخراج میشدن.
    سعی میکنم بیشتر با شرکتها و کارخانه های گلد و سیلور این نوع سایت ها همکاری کنم، چون اولا اینها پول پرداخت کردند برای تبلیغ و دوما موقع ثبت نام تمام مدارک ثبت شرکتشون در سایتی مثل علی بابا چک و تایید شده.
    سعی میکنم با کارخانه های اصلی و نماینده های اصلی که در سایت کارخانهء مرجع شماره تماسشون هست همکاری کنم.
    مبالغ واریزی رو حتما به حسابهای شرکتی اون کارخانه یا شرکت واریز میکنم نه حساب شخصی.
    وقتی با شرکتی به تفاوق رسیدیم ، حتما قبل از عقد قرارداد تمامی مدارک مالیاتی اون شرکت یا کارخانه رو ازشون میخوام، تا چک کنم. شرکتهای قابل اعتماد مدارک مالیاتی معتبر و کاملی دارند و باید ارائه کنند. البته تماما به زبان چینی هست و با اصطلاحات سخت، که نیاز به شخص واردی داره تا بتونه درست چک کنه.
    و در نهایت همیشه به این موضوع توجه دارم که هیچ چیزی بی دلیل ارزون نیست. متاسفانه تجار ما مخصوصا در بازار چین دنبال کالای ارزون هستند برای همین خیلی دچار خسران کلاه برداری میشن.
    ویرایش توسط مرتضی : 07-03-2013 در ساعت 09:46
    13
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام

دوست عزیز این هشدار رو بهتون می دم که به هیچ وجهی دیتا بیسهای آنلاین مانند alibaba و ec21 و غیره قابل کنترل و اعتماد نیستند. تنها راهتون این هست که نمونه کالا ازشون بخواهید و پس از تایید نمونه با یک شرک بازرگانی معتبر روند کاریتون رو پیش ببرید تا زمان تحویل هم کالای شما بازرسی شود.
    09353653737
    41
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در سایت علی بابا شرکت های معتبر با علامت

و Assessed Supplier

نمایش داده می شوند که کارکنان علی بابا یا شرکت سوم و بی طرف دیگری ( برای تولیدکنندگان غیر چینی) فعالیت آنها را تایید می کنند و معولا فیلم هم از کارخانه در سایت قرار می دهند/
    41
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ویژگی خوب دیگر آن escrow است که تا حدود زیادی اطمینان بخش است با این همه احتیاط نبایست فراموش شود!
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    به شخص روزنامه رسمی شرکت مورد نظر را چک میکنم.در سایت رسمی خود دولت چین
    بسیاری از شرکت ها اعلام میکنند کارخانه هستند ولی در روزنامه رسمی خلاف اینو میشه براحتی فهمید - سرمایه ثبتی شرکتشون و همچنین صاحب امضا
    خواستید من میتونم کمکتون کنم
    اسم شرکت را بفرمایید چک کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)