ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: سلام

70
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جايزه كه براي همه دوستاني كه جواب دادن در نظر ميگيرم -جواب درستو نميدونم كدومه ولي فكر نميكنم جوابايي كه گفتن درست باشه-ضمنا
    بچه هاي فرمانيه رو كه پخ كنين فرار ميكنن از خودت مايه بذار
    jalal13
    مهمان
    سلام
    آدم دوست داشته باشه که استاد ریاضی باشه به این درد میخوره ها
    تماما جوابی که دوستم برای من فرستاد را براتون میذارم:
    سلام هر شکلی در فضای 3بعدی میتونه حجم داشته باشه
    ذوزنقه در فضای 3بعدی اگر ضلع بزرگش رو محور چرخش قرار دهیم به مخروط و یک استوانه تبدیل میشود که فرمول حجم آنها در هندسه:
    استوانه:ماحت قاعده×ارتفاع
    مخروط:یک سوم مساحت قاعده در ارتفاع
    بعد جواب این دو را با هم جمع میکنید.
    به همین سادگی
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

Smile

برای [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] جایزه بخری خودت میدونی؟چون تقلب کرد از معلم ریاضی دوران کودکستانش پرسید.در ضمن من از هم از خودم مایه میذارم برای فتح فرمانیه حالا که پخ کنم فرار میکنن از فتح فرمانیه منصرف میشم جایز رو بخر
    برای جواد قاقا لی لی بخر برای مجتبی هم قاقا نونوچه برای امپراطور چای ایران هم شیر شکلات بخر برای بقیه هرچی جایزه خواستی بخر
    ویرایش توسط خشایار : 01-03-2013 در ساعت 18:53
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من مطمئنم و حاضرم برای این حرفم شرط ببندم که به قول معروف "خاله داده دستمون" به زبون تهرونی میشه " دستمون انداخته"
    اگه یه پیرمرد از شهر ما این سوالو میخوند یه لبخند آلوده (شیطنت آمیز) میزد و میگفت "خلیج پیر شده ی بازیگوش، بیا جلوتر ببینمت جوون! خوب این بچه های سربه هوای تاجربانکو گذاشتی سر کارها!!!"
    (متن بالا اعتراض شخص جواد استوار بود با بیانی غیر مستقیم و بصورت طنز از حرکت غیر حرفه ای خانوم یا آقایی با نام کاربری خلیج در ...... هرچند من با جواب اولم که روز اول به این دوست و دیگر مراجعان خواستم موضوع رو برسونم اما چیزی که امروز دیدم یه چیز دیگه بود و نیاز دیدم مستقیم تر بیان کنم)
    38
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بقول آقا مرتضی: "من این شور و شوق برای جواب به سوال رو دارم تحصین میکنم، تاپیک بازرگانی ایجاد میشه 2 روز طول میکشه، جواب بدن دوستان، ولی تاپیک ریاضات و هندسه رو ایکه ثانیه جواب دادن، ماشالا داره دیگه! نداره؟ "

الحق که حرف حساب، جواب نداره!!!
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    دوستان تاجر بانکی من که شامل من هم میشه تا یه ضعیفه درخواست کمک میدن از خود بیخود میشن و در کثری از ثانیه از هم پیشه میگیرن و دست به حملات انتحاری میزنن و در مقام پاسخگویی در میان اگر هم که جواب رو ارسال نکنن باز مثل شما حرف و حدیث در میاد که 2 روز هست این پیام رو نوشتم و کسی جواب نمیده بحرحال در هر صورت پشت سرش حرف و حدیث داره پس بهتره که جواب سریع پاسخ داده بشه تا مثل جواد جون علمی من هم که به دانش علاقه داره برای پاسخ دادن به سوالهای بعدی آماده باشه
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)