ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نظرخواهی (دایر کردن نمایندگی بیمه ایران و صادرات و واردات یه کالا و ...)

سلام دوستان از توضیحاتی که دادین متشکرم
    حالا به نظر شما من بین دایر کردن نمایندگی بیمه ایران و صادرات و واردات یه کالا مثلا فرش یاهر کالای دیگه کدومو انتخاب کنم
    رشته امم مدیریت بازرگانی
    نمایندگی بیمه این برتری رو داره که تو خانوادم کسایی هستن که تو بیمه کار میکنن ومی تونن بهم کنن وتو بیمه ام خیلی اشنا دارم
    و به بازرگانی ام علاقه دارم و به رشته امم که با علاقه انتخاب کردم مربوطه
    و اینکه بازرگانی چه معایبی دار
    خواهش میکنم همتون نضر بدین و کمکم کنید
    سجاد
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط inmoon [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    حالا به نظر شما من بین دایر کردن نمایندگی بیمه ایران و صادرات و واردات یه کالا مثلا فرش یاهر کالای دیگه کدومو انتخاب کنم
    رشته امم مدیریت بازرگانی
    نمایندگی بیمه این برتری رو داره که تو خانوادم کسایی هستن که تو بیمه کار میکنن ومی تونن بهم کنن وتو بیمه ام خیلی اشنا دارم
    سلام

راستش من خودم به عنوان نماینده بیمه کار نکردم اما فکر می کنم جذابیت ها و درآمد بازرگانی خیلی بیشتره مخصوصا کار هایی مثل تجارت فرش. اما انجام کار بازرگانی به این راحتی ها نیست. شاید ماه ها *شما مجبور باشین بدون درآمد سر کنین تا تجربه لازم رو کسب کنید و خودتون رو به بازار بشناسونید. مگه اینکه با یه شرکت بازرگانی که تجربشو داره همکاری کنین.

یکی از مشکلات دیگه بازرگانی تو کشور ما عدم ثبات سیاسی و اقتصادی هستش. ثبات خیلی مهمه. دلار قیمتش باشه 3000 تومان اما ثبات داشته باشه. بدونی تا یک سال آینده همین قیمته

اگه دنبال یه کاری هستی که زودتر و راحتتر نتیجه بگیری فکر کنم همون بیمه باشه.
    جاده ابریشم
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط inmoon [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    رشته امم مدیریت بازرگانی
    سلام دوباره دوست عزیز
    با اطلاعاتی که نوشتی به نظر میرسه که بیمه بهتر باشه. (شاید برای شروع). امکاناتش رو داری و افراد باتجربه کنارت هستن و روابطش رو هم داری. میتونی با بیمه شروع کنی و وقتی به یک ثبات نسبی رسیدی، کم کم کار بازرگانی رو هم که علاقه داری بهش در کنار بیمه استارت بزنی.
    در شرایطی که تو داری، بیمه کار کم ریسکتری به نظر میاد. بازرگانی ،همونطور که در مطلب قبلی گفتم ، ریسک بالا داره و عوامل بیرونی زیادی در کارت تاثیر گذارن که تو کنترلی بر اونها نداری.
    البته به نظر من داشتن امکانات و روابط و اطرافیان کار بلد در زمینه بیمه، نمیتونه دلیلی بر موفقیت 100% باشه. همونطور که نبود اینها دلیلی بر شکست نیست.
    مارکوپولو
    مهمان
    رشته امم مدیریت بازرگانی
    salam inmoon
    مطلب دیروزت رو هم همراه با این مطلبت خوندم. شک نکن که هر کاری رو باید با علاقه انتخاب کرد. اگه میخوایی از کارت برای همیشه لذت ببری و موفقیتت دائمی باشه، علاقه شرط لازم هست.
    برای بیمه، امکانات و امتیازات خوبی داری و حتما در شروع کار این امتیازها کمکت خواهند کرد. و به عنوان یک پوئن میتونی ازشون بهره بگیری. ولی برای ادامه راه بیمه ،علاقه و عشق به کار میتونه پیشرفتت رو تضمین کنه. و امکانات و امتیازاتی که الان داری برای شروع کار خوبه ولی برای ادامه کافی نیست.

بازرگانی کار پر ریسک و پر درآمدی هست و به قول یکی از کامنتهای قبلی، علاقه و صبر و حوصله زیادی میخواد تا به بار بشینه. البته در این اوضاع نابسامان اقتصادی واقعا ریسک کار بیشتر شده.
    من از جمله هات اینطور دستگیرم شد که تو هنوز برای بازرگانی ، رشته ء خاصی رو انتخاب نکردی. در واقع هنوز نمیدونی که دقیقا رو چه محصولی میخوایی کار کنی و اصلا میخوایی واردات انجام بدی یا صادرات. کشور هدفت کجاست و خیلی سوالات دیگه. به همین خاطر فکر کنم با بیمه شروع کنی بهتر باشه. تا فرصت تحقیق بیشتری داشته باشی برای بازرگانی. و باتوجه به علاقه ات و تواناییت و سرمایه ات و شرایط اقتصادی و نیاز کشور و ... شاخه بازرگانی مناشب رو انتخاب کنی،
    طوطی و بازرگان
    مهمان
    رشته امم مدیریت بازرگانی
    ســـــــــــلام

تجارت و بازرگانی مقوله وسیعی هست. دیده شما خیلی کلی و فراگیره. به نظر میاد برای تصمیم گیری قاطع تر نیاز داشته باشین که موضوع رو تخصصی تر بررسی کنین. یعنی دقیقا بدونین کدوم رشته بازرگانی مد نظرتون هست. انگار بخوایین مقایسه کنین که دکتری بهتره یا مهندسی؟!!!!
    هرکدوم صدها شاخه دارن ، که گاهی به هم هیچ ربطی ندارن.
    برای شروع بیمه ، به نظر میاد مهیاتر هستین تا بازرگانی و تجارت.
    231
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    بدون تردید همونطور که دوستان نوشتند کار بیمه برای شما بنظر مناسبتر میاد. من هم نظرم همینه.
    موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)