ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید

یه نصیحت پدرانه!!!!

سلام گل پسر
    اگه کارت مال شماست و یه نفر پیدا شده که میگه به من وکالت بده تا از کارتت بتونم استفاده کنم و در مقابل بهت مبلغی میدم و مالیاتشم خودم میدم به هیچ وجه این اشتباه رو نکن!!!!!! خیلی ها این کار اشتباه رو کردن و ضرر سنگینی کردند!!!!! من شخصا افراد زیادی رو دیدم که مالیات های چند میلیونی و میلیاردی نصیبشون شده!
    اگه کسی پیدا شد که گفت وکالت بده جهت استفاده کارتت، مالیاتشم خودم میدم! شما انگشت شصتت رو بهش نشون بده و بگو بیلاخ! در ادامه خیلی محکم بگو من کارتمو اجاره نمیدم!!! در ادامه بهشون بگید: اگه شما خیلی نیاز دارید و تاکید میکنید تمام مالیاتشو پرداخت میکنید من خودم جنستون رو ترخیص میکنم و نرخ این کار هم از 2 تا 4درصد قیمت کل جنس هست!(این درمورد واردات بود)
    درباره صادرات هم با توجه به این تعهد ارزی نمیشه اصلا روی وکالت دادن حساب کرد!!!
    اگه شما میخواید از کارت کسی برای صادرات استفاده کنید درگام اول سعی کنید طرفتون نوشته های من رو که دربالا گفتم نخونه! بعدم تو گمرکات مرزی چیزی که من دیدم اینه که شما بیشتر از 6بار نمیتونید با وکالت جنس ترخیص کنید. البته گمرکات دیگه رو نمیدونم که چطوره. البته همیشه اسکناس های 50 هزار تومنی حلال بلااستثناء مشکلات ایرانیان چه قبل از ورود اسلام و چه بعد از ورود اسلام ،در هر گمرکی توی هرجای کائنات بوده.
    راستی شما چرا از ترخیص کاراهایی که همیشه تو گمرک حضور دارند استفاده نمیکنید؟! قیمتشون هم (البته اگه بهشون رو ندید) خیلی مناسبه.

راستی اگه منظور شما از سوالتون تفاوت در تشریفات گمرکی بین زمانی که کارت مال خودشماست و زمانیکه وکالت دارید هست، اینو بگم که اگه اشتباه نکنم توی گمرکاتی که من باهاشون کار کردم صرفا اصل و یه کپی از وکالت نامه به کل مدارک لازم برای تشریفات اضافه میشد. و تفاوت زیادی بین مراحل کار وجود نداشت.
    راستی بازار هدف شما کجاست؟
    ویرایش توسط j.ostovar850 : 20-02-2013 در ساعت 01:53 دلیل: اضافه کردن به متن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع