ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 90
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    موضوعی که ذهن شما رو درگیر کرده قبلا هم در تاجربانک بحث شده بود.
    لطفا ابتدا مقداری در فرم بگردید تا جواب سوالاتتون رو بگیرید. چون هست.
    این هم یه نمونه از تاپیک هایی که در همین زمینه بحث شده. به خصوص جواب های اقای کریم پور رو بخونید.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سجاد
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal13 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت دوستان

هرچی فکر کردم عنوان را چی بزارم چیزی بهتر از این به ذهنم نرسید ولی در اصل من تازه کار نیستم ولی علاقه ی شدیدی به شروع کار بازرگانی و فقط صادرات دارم
    من متولد15/04/73 هستم و پارسال مهندسی هوا فضا میخوندم ولی بعد از گذشت 1سال ترک تحصیل کردم و الان مدیریت صنعتی میخونم به صورت کلی رشته ی خاصی را دوست ندارم این رشته هم رفتم چون گفتم اگر در آینده دیگه هیچ کاری گیرم نیومد بتوانم جای پدرم در شرکت نفت استخدام بشم
    من علاقه ی زیادی به کار بازرگانی دارم بطوریکه با این سن کمم در حال گرفتن کارت بازرگانی هستم
    ولی هیچی در مورد این شاخه از تجارت نمیدونم یعنی اطلاعاتم از صفر هم کمتره ولی علاقه ام قابل توصیف نیست
    خوشحال میشوم دوستان به من کمک کنند برای صادرات هم دوست دارم وارد کار خشکبار بشوم ولی داخل کارخانه سنگ های اصفهان هم آشنا دارم بطوریکه
    در هر جای کشور سنگ آن کارخانه را فروختم برای شخص خریدار به صرفه بوده است
    خوشحال میشم به من کمک کنید که اصلا برای صادرات چه چیزهایی(مدارک)نیاز است؟
    چه کارهایی باید انجام بدم؟(مثل بازاریابی در کشور مقصد)
    دیگه خود شما دوستان استاد هستید و بیشتر میدونید لطفا کمکم کنید.
    با تشکر از همکاری همه ی دوستان و پوزش بخاطر زیاد شدن نوشته ام و گرفتن وقت شما
    سلام دوست عزیز

خیلی خوبه که از این سن می خوای وارد بحث صادرات و واردات بشی اما .....

اما اینکه کار بازرگانی اسمش قشنگه ولی کار بسیار سختیه و نیاز به تجربه بالا داره. سن شما کمه و وقت زیاد داری. به نظر من شما باید اول از لحاظ اطلاعات و تئوری قوی بشی. یکی از راهاش شرکت تو دوره های آموزش تجارت بین الملل هست. می تونی سر کلاس مدیریت بازرگانی دانشگاهتون هم بری بشینی.

بعد باید به دنبال کسب تجربه باشی. این بدین معنی نیست که خودت بری صادرات واردات کنی. باید بری تو یه شرکتی کارآموزی. ببین چه جوری کار می کنن. با چه مشکلاتی رویرو هستن و چه جوری اون و حل می نن. مخصوصا تو این اوضاع داغون مملکت که هر روز با یه مشکل مواجه هستیم.

بعدش می تونی خودت شروع کنی.

اگر می خوای کمترین هزیه رو تو این راه داشته باشی و بیشترین بازدهی رو فکر کنم با این سنی که داری این بهترین مسیر هستش.

باز هم صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    فرصت
    مهمان
    اقا جلال فقط وقت بگذار و یاد بگیر همیشه فرصت برای معامله است
    فروم فعلی دانشگاه رایگان با بهترین اساتید در تجارت میباشد
    گام اول میتونه همین فروم باشه
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    ادامه بده پیروزی نزدیکه
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید

در جواب سوال خیلی از دوستان تاجر بانک

سلام دوست عزیز
    مطمئن باش که تو تا الان بهتر از همه دوستانت درباره آینده زندگیت فکر کردی و تصمیم گرفتی. اگه یه نگاه به اطرافت بندازی می بینی همه فقط خوشحالیشون به اینه که دارن درس میخونن و یه لیسانس یا فوق لیسانس میگیرند و اون موقع هست که بدون داشتن دانش فنی ادعا می کنند که دولت باید براشون کار جور کنه و حتما باید یه میز قهوه ای رنگ باشه که اونا از صبح پشتش بشینند و ظهر هم با خیالی آسوده تشرف ببرند خونه. اما در عمل می بینیم که ماجرا چیز دیگه ای هست و این گروه عظیم به خیل جمعیت بیکار جامعه می پیوندند.
    این مقدمه مفصل رو فقط به خاطر این گفتم که احساس کردم خیلی دیگه از دوستانمون هم که به این سایت میان سوال شمارو داشته باشند.
    اما درباره سوال شما باید بگم که شرایط امروزی اقتصاد کشورمون و همین طور شرایط امنیتی اقتصادی و سیاسی کشورهای همسایه ایران عزیز بهترین فرصت رو برای کار صادرات پیش آورده که شما و هرکدوم از هموطنای دیگه می تونن از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند.
    با چند مثال براتون توضیح میدم.
    به عنوان مثال کشورهایی مثل عراق و افغانستان بشدت نیازمند کالاهای مختلف منجمله مصالح ساختمانی و مواد خوراکی هستند که خوشبختانه صنایع ما تواین زمینه قوی هستند و از اون مهمتر اینکه ارزش پول ما اخیرا بشدت پایین اومده که این میتونه فرصتی تاریخی برای تجار ایرانی در صادرات باشه. مثال زیر رو نگاه کن:
    کالایی مثل سیمان یا سرامیک که کارخانه های زیادی تو کشور ما در حال تولید اون هستند نیاز شدید خیلی از کشورها منجمله عراق و افغانستان و کشورهای آسیای میانه و حتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس هست. قیمت هرتن سیمان سال گذشته تقریبا 70/000 تومان بود که به دلار که پارسال که 1200 تومان بود میشه 58 دلار اما همین سیمان امسال حتی با تورمی که در کشور داشتیم تنی 85/000 تومن هست و دلار هم تقریبا در بازار 3/000 تومن معامله میشه یعنی امسال حتی با تورم شدیدی که در اقتصاد داشتیم سیمان ایران 28 دلار هست. این یعنی اینکه حتی شرکت های چینی هم تو خیلی از صنایع نمی تونند در وضع موجود با ما رقابت کنند. اینو شما وقتی با تجار کشورهای همسایه مذاکره میکنید یا به وب سایت های تجاری مراجعه می کنید و قیمت به خریدارای خارجی میدید متوجه می شید که خیلی از کشورهایی که تا همین پارسال ما نمی تونستیم بهشون جنس بدیم و چینی ها با قیمت های باور نکردنیشون میومدن و بازار رو قبضه می کردن امسال شدن بازار ما.
    بگذریم ...
    در پایان شماره همراهم و آدرس ایمیلمو برات میذارم تا اگه سوالی داشته باشی و از عهدم بر بیاد جواب بدم.
    با آرزوی موفقیت شما
    جواد استوار
    همراه: 09178402377
    دفتر: 07313340138
    j.ostovar850@gmail.com
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید

درجواب دوستمون که فیلم هندی زیاد میبینه

سلام دوست عزیز
    منم رشته مدیریت بازرگانی رو تو دانشگاه پیام نور خوندم. باید بگم که این رشته یه رشته کاربردی جهت ورود به بازار و کسب و کار هست. تک تک کتابهایی رو که شما در این رشته دانشگاهی پاس می کنید(حتی دروس عمومی) در آماده کردن شما جهت ورود به کسب و کار تاثیر گذاره. درباره مشکل شما باید بگم که سعی کنید زندگی رو با فیلم هندی اشتباه نگیرید منم در زمان دانشجویی مشکلات مالی داشتم یه کسب و کار شروع کردم که با نامردی مسئولین شکست خوردم و مبلغی بدهکار شدم بعدش شروع به راه اندازی یه شرکت بازاریابی و مدیریت صادرات کردم که تو دو سال اول همش از جیب هزینه می کردم یادمه شهریه ترم آخر دانشگاهم رو با مبلغی پول که از یکی از آشنایان قرض کردم هزینه کردم جهت گرفتن کارت بازرگانی. و اون شهریه رو هم تا یک سال بعد نتونستم پرداخت کنم. خلاصه تا وقتی که تونستم کم کم به خودم بگم صادر کننده پدرم در اومد. دقیقا همچنین اوضاعی رو خیلی تجار موفق دیگه برام تعریف کردند که چه مشکلاتی رو تحمل کردند. اینو بدون که اگه موفقیت به همین راحتی بود اصلا معنی پیدا نمی کرد چون همه موفق بودن.
    با آرزوی موفقیت شما
    جواد استوار
    09178402377
    j.ostovar850@gmail.com
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    درباره شروع تجارت تجربه شخصی من میگه که سن شناسنامه ای ملاک نیست (هرچند برای گرفتن کارت بازرگانی سن فرد باید بالای 21 باشه) بلکه شرایط فردی مثل قدرت ریسک هوشمندانه، مزیت های نسبی مثل کمک و همفکری و پشتیبانی صحیح اطرافیان، توان مالی شخص، هوش خصوصا هوش هیجانی و محل زندگی یعنی نزدیکی بیشتر به امکانات و ... مهم هست.
    درپایان مثل همیشه شماره و آدرس ایمیلم رو میگذارم تا اگه شما یا دوستان دیگه سوالی داشتین اگر بتونم جوابگو باشم .
    موفق باشید
    دفتر:07313340138
    همراه:09178402377
    j.ostovar850@gmail.com
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقای استوار مرسی از اینکه برای راهنمایی افراد تازه کار وقت می گذارید, لطف کنید و بگید افغانستان و عراق بیشتر به چه نوع مواد خوراکی نیازمندند.
    jalal13
    مهمان
    ممنون از تمامی دوستانی که برای کمک کردن به ما تازه کارها تمام تجربیات خود را بی هیچ چشم داشتی در اختیار دیگران قرار می دهند.
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید

راهنمایی برای شروع

با سلام خدمت همه دوستان.
    من 24 سالمه کارشناسی عمران دارم الان هم تو یه پروژه ساخت نیروگاه تو قم به عنوان ناظر مشغول به کارم ولی به کار تجارت بیشتر علاقه مندم و میخام تغییر شغل بدم.برا همین تصمیم گرفتم برم تو یه شرکت بازرگانی تو طهران یا شهر خودمون ساوه از صفر شروع کنم.ولی متاسفانه موفق نشدم شرکتی پیدا کنم که نیروی صفر کیلومتر بگیره.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چکار باید کنم.با سپاس از همگی
صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)