ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 9 نخست ... 789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 90
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه عزیزان و سروران گرامی
    من میخوام با کارت پیله وری شروع کنم میخواستم از دوستان در این زمینه اطلاعاتی کسب کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    فروش پرفکت مانی با قیمت بسیار مناسب
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    میتونید برای شروع تو کلاسای فروش و مذاکره ثبت نام کنید و کنار یه تاجر موفق برای مدتی کاراموزی کنید برای یاد گرفتن اصول اولیه تجارت
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من ٢٠ سالمه و خيلي دوس دارم تاجر شم و ميخوام تو يه شركت ترخيص كالا به عنوان كاراموز كار كنم كسي ميتونه كمكم كنه يا جايي رو معرفي كنه كه كاراموز بخوان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشید
    میدونم خیلی تو همین سایت در مورد موضوعی که میخام بگم تایپیک ایجاد شده ولی هنوز سوالای زیادی دارم اگر جواب بدین واقع ممنون میشم
    ۱.وادرات خوبه یا صادرات؟
    ۲. برای واردات چه کالاهایی خوبه؟
    ۳.سرمایه برای واردات قطعات الکترونیکی چقدر باشه مناسبه؟
    ۴. برای وارد کردن کالا چه کارایی باید انجام داد؟

من خودم فعلا امادگی صادرات ندارم برای همین توضیح زیادی لازم ندارم و چون تو زمینه کامپیوتر آشنایی و تخصص دارم بنابراین تصمیم گرفتم برای شروع کار واردات قطعات کامپیوتری انجام بدم بخصوص قطعاتی که تو ایران تولید نمیشه مث کارت گرافیک.
    سرمایه اولیه هم ۴۰ میلیون هست و اگه لازم باشه تا ۵۰ یا حداکثر ۶۰ میلیون هم افزایش پیدا میکنه.
    ببخشید اگر خیلی سطحیه سوالا چون هنوز مبتدی هستم. اگر بتونید در کنار راهنماییاتون یه سری منابع برای بالا بردن اگاهی بهم معرفی کنید ممنون میشم
    بازم تشکر میکنم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان من يه سؤال دارم كه خيلى دنبال جوابش گشتم پيدا نكردم. ميخواستم بپرسم درصد سود صادرات كالاهاى ايرانى به كشورهاى همسايه چقده يعنى مثلا اگه به مقدار صد ميليون تومن محصولات پتروشيمى يا سيمان به كشورهاى همسايه بفروشيم سود خالص اين معامله براى صادركننده ايرانى چقده. يه تاجر معمولى در سال حدودا چقدر فروش داشته باشه قابل قبوله و ميشه گفت نسبتا موفقه؟
    و همچنين اين سؤال رو براى واردات دارم. از دوستان خواهش مى كنم اگه كسى در اين زمينه اطلاعات مفيدى داره راهنمايى كنه ممنون.

Sent from my iPad using Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تجارت در اسپانیا

کسب و کار در اسپانیا

در سال 2005 اسپانیا یک عفو عمومی برای مهاجران غیر قانونی در اسپانیا را اعلام کرد. بر اساس این عفو عمومی مهجران غیر قانونی با ثبت نام و معرفی خود به مقامات مربوطه توانستند حضور مشروع در اسپانیا داشته باشند.
    اتباع اتحادیه اروپا

اسپانیا اعلام کرد از سال 2006 تمام مرزهای خود را برای کارگران و کارمندان اروپایی باز میکند.
    بنابراین اگر شما اروپایی هستید برای کار در اسپانیا نیاز به مجوز این کشور ندارید.شما میتوانید به عنوان یک توریست وارد اسپانیا شوید و در دفتر اشتغال ملی اسپانیا که یک موسسه مربوط به کار است ثبت نام کنید.پس ازآن شما به مدت 90 روز زمان دارید تا استخدام شوید.برای زمان بیشتر باید از مرز اسپانیا خارج شوید و این کشور را ترک کنید سپس مجدد وارد اسپانیا شوید.زمانی که شما استخدام می شوید قرارداد استخدام شما به منظور مجوز اقامت اعمال میشود.
    اتباع غیر مقیم اتحادیه اروپا

ساکنان غیر اروپایی که مایل به کار در اسپانیا هستند لازم است مجوز کار اخذ کنند.همچنین قبل از رفتن به اسپانیا باید ویزا داشته باشند.اگر ساکن اسپانیا هستید مجوز کار شما باید در دفاتر استانی وزارت کار اعمال و صادر شود.اگر ساکن اسپانیا نیستید مجوز کار شما باید در دفتر کنسولی کشور خودتان صادر شود.
    دفاتر استانی وزارت کار در رابطه با صدور مجوز کار شما تصمیم میگیرند.
    چه مدت طول میکشد تا یک کارمند اجازه کار خود را در اسپانیا دریافت کند؟
    مدارک مورد نیاز برای اجازه کار بسیار گسترده است و زمان زیادی جهت تکمیل مدارک گرفته می شود. مدارک باید به زبان اسپانیایی ارائه شود. زمانی که اجازه کار صادر شود متقاضی باید برای ویزای سفر به اسپانیا و شروع به کار اقدام کند.
    چگونه برای یک مجوز کار اسپانیایی اقدام کنم؟
    شما باید به کنسولگری و یا سفارت اسپانیایی در کشور خود مراجعه کنید. مدارک لازم به شرح زیر است:
    - گذرنامه
    - گواهی پزشکی
    - گواهی عدم سوء پیشینه
    - کپی از قرارداد کار
    ویزای اولیه شما یک ویزا 3 ماهه است که برای شما جهت ورود به اسپانیا صادر میشود.
    زمانی که اجازه کار شما تصویب شد متقاضی نیازمند ویزا جهت ورود به اسپانیا می باشد. متقاضی جهت دریافت مجوز اقامت باید گواهی عدم سوء پیشینه و اصل شناسنامه خود را ارائه نماید.
    حکم ارائه خدمات

دادگاه اروپایی یک حکم و قانون صادر کرده است که شرکت های عضو اتحادیه اروپا میتوانند به مشتریان اروپایی خود خدمات ارائه کنند بدون اینکه نیاز به اخذ مجوز کار اضافی برای کارمندان خود داشته باشند. به عنوان مثال اگر یک شرکت نرم افزاری بریتانیایی محصولات خود را به شرکت اسپانیایی به فروش برساند برای نصب محصولات خود نیاز به ارسال برخی کارمندان غیر اسپانیایی به اسپانیا دارد.با توجه به این حکم، آنها به مجوز کار اسپانیایی نیاز ندارند.
    این قانون از سال 1999کم کم در سراسر اروپا شناخته و همه گیر شد.علاوه بر این قانون، کارمندان باید در منطقه اقتصادی اروپا حداقل 12 ماه از استخدامشان در شرکت عرضه کننده کالا گذشته باشد.(از 12 ماه قبل از استخدام سابقه کار داشت باشد)

ساعات اداری در اسپانیا:

بانک ها در اسپانیا دوشنبه تا جمعه از 9:30 تا 14:00 و شنبه ها از 9:30 تا 13:00 باز هستند. اغلب ادارات و دفاتر نیز دوشنبه تا جمعه از 9:00 تا 17:30 کار می کنند. در رستوران ها معمولا زمان سرو ناهار از 13:00 تا 16:00 و شام از 21:00 تا 23:30 یا 24:00 می باشد. فروشگاه های بزرگ دوشنبه تا شنبه از 9:30 تا 20:00 و مغازه های کوچک تر از 9:30 تا 22:30 باز هستند (این در مورد تمام فروشگاه ها صادق نیست).
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

ملیحه خانم از تحصیلات اتون نمی تونین استفاده بکنین...منظورم اینه شغلی که به رشته ی تحصیلی اتون مربوط بشه نیست ؟؟؟؟
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    من تازه می خوام صادرات به ترکمنستان و قزاقستان رو شروع کنم البته دارم روش برنامه ریزی می کنم هنوز عملیاتی نشد.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام,من نمایندگی سبوس برنج قهوه ای لایه دوم دارم ,بسته بندی کاملا استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت و انجمن دیابت ایران و همچنین مجوز صادرات دارد , اگر کسی قصد همکاری برای صادر کردن به عراق با من دارد لطفا تماس بگیرید 09181765442 سوزنی
صفحه 9 از 9 نخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)