ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 9 نخست ... 56789 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 90
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان سلام و خسته نباشید
    من چند روزی هست که در تاپیکهای مختلف پست میگذارم ولی جواب نمیگیرم. لطفا راهنماییم کنید.
    من مهندس عمران هستم و تصمیم گرفتم که در راه یکی از آرزوهام که صادرات و واردات هست قدم بگذارم. خیلی هم درهمین سایت یا سایتهای دیگر مطالعه کردم که برای شروع چه باید بکنم . اینم میدونم که برای هرکاری ابتدا باید دانش مربوطه را باید کسب کرد . ولی متاسفانه نمیدونم از کجا و چگونه. چه کتابهایی را به ترتیب مطالعه کنم ؟ در ابتدا چه اطلاعاتی کسب کنم؟ چه منابعی وجود دارند. میخوام بدونم به طور کل به صورت پله به پله چه کار کنم؟
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام میخواستم از سایت علی اکسپرس خرید کنم و کالاهای خودم رو انتخاب کردم

سر جمع میشه 70 دلار آیا برای این 70 دلار پست هزینه و یا گمرکی از من میگیرد ؟

کسی هست در مورد علی بابا کامل توضیح بده مثلا خرید و صحبت با فروشنده و

تعداد کالا ؟
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان عزیز.کسی هست که تاجر سیمان باشه میخواستم منو به صورت کامل راهنمایی کنه .اخه از چند نفر پرسیدم هیچ کس راهنمایی نمیکنه.مرسی
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mortal12 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت دوستان عزیز.کسی هست که تاجر سیمان باشه میخواستم منو به صورت کامل راهنمایی کنه .اخه از چند نفر پرسیدم هیچ کس راهنمایی نمیکنه.مرسی
    دوست من ما قبلا سیمان به افغانستان میفرستادیم. اگر سوالی دارید مشخص بفرمایید شاید بتونم کمکتون کنم
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت شما. والله تا جایی که من در این زمینه مطالعه کردم وارد کردن یک دستگاه خودرو اونم برا کسی که بار اولشه شاید زیاد هم مقرون به صرفه نباشه.
    40
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام به اساتید و دوستان

من چند سالی است که تجهیزات الکترونیک و صنعتی وارد می کنم ، اما اخیرا به فکر صادرات افتادم ، با توجه به اینکه در چند ماه گذشته مشتری های مختلفی داشته ام مثلا در زمینه مواد غذایی برای چای / زعفران / میوه خشک و در زمینه مصالح ساختمانی برای سنگ ساختمانی ... و با بررسی دیدم که قیمتهای ما در اینجا خوبه و قابل صادرات ، اما مشکلی که داشته ام اینه که مثلا برای مواد غذایی گمرک تقاضای استاندارد و گواهی بهداشت داره که اینها رو هم فقط شرکتهایی که در این زمینه ثبت شدن میتونن بگیرن .... با توجه به اینکه در ابتدای کار نمی خوام وارد مسائل اداری ثبت شرکت بازرگانی و مالیات و دنگ و فنگ های کارت بازرگانی و اینها بشم آیا یک شخصیت حقیقی میتونه این استانداردها رو بگیره؟ و بعد از کارت بازرگانی شخص دیگه برای صادرات استفاده کنه؟
    40
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط d4lton [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام میخواستم از سایت علی اکسپرس خرید کنم و کالاهای خودم رو انتخاب کردم

سر جمع میشه 70 دلار آیا برای این 70 دلار پست هزینه و یا گمرکی از من میگیرد ؟

کسی هست در مورد علی بابا کامل توضیح بده مثلا خرید و صحبت با فروشنده و

تعداد کالا ؟

دوست عزیز ، خرید در این حدود از علی بابا یا علی اکسپرس هزینه ای ندارد فقط 18 هزار تومان در تهران هزینه ارسال میگیرند
    برای اطمینان بیشتر میتونید به فروشنده بگید که فاکتور رو با مبلغ کمتر بزنه
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نده هم سلام عرض میکنم به همه و امیدوارم شاد باشین،
    سوالی داشتم و درست هم نمیدونم اگه جای درست رو برای نوشتنش انتخاب کردم یا نه.

خلاصه بگم همیشه عاشق بازرگانی بودم ولی حرکت چندانی نداشتم؛ الان اما میخوام یه کارایی بکنم بدون پول زیاد. اونم پیدا کردن شرکتای متوسط و کوچیک هست که میخوان به ایران صادرات داشته باشن و یا بالعکس که من واسشون شریک تجاری پیدا کنم، اینجوری هم بیشتر با حرفه از نزدیک اشنا میشم هم خب بی هیچی هم نیست از لحاظ مالی. کاری با پولش هک چندان ندارم فعلا فقط راه واسم مهمه.

سوال من از سروران و اساتید: 1. از کجا میشه یه همچین منبعی از اشخاص حقوقی یا حقیقی اروپایی و امریکایی و ... پیدا کرد تا این پیشنهاد دیده بشه؟ به شدت دنبال این داستانم و واقعا ممنون میشم از دوستانی که پاسخ بدن. سایت علی بابا؟! اتاقهای بازرگانی؟! چطور؟!
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده راهنمای خرید یا همون لیدر بیزینسمن در تایلند و دوبی هستم...واسه خرید پوشاک بچه و مردانه و زنانه و سیسنونی و کیف و کفش و طلا و نقره و لوازم کادویی و لوازم آرایش و .... میتونم بازار عمده اینا رو در تایلند و دوبی در دستتون بذارم....هم فال و هم تماشاس....تماس بگیرید.....09178780418 و شماره واتساب و وایبر 09173009416 هس....باربری های مجاز در دوبی و تایلند هم در دستتون میذارم....تعرفه منم توافقی هس.....گرون حساب نمیکنم..خیالتون راحت.....
    4
    skp
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من میخوام مواد غذایی وارد کنم از دوبی و آمریکا کسی هست راجغ به هرکدوم راهنمایی کنه مارو و یا کسی هست که بتونه کاراشو انجام بده ؟
صفحه 7 از 9 نخست ... 56789 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)