ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 9 نخست ... 45678 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 90
    2,319
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    با سلام
    امیدوارم لینک زیر بتونه به شما کمک کنه:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

با تشکر
    فرصت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمیدرضا شیخلر [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت همه دوستان.
    من 24 سالمه کارشناسی عمران دارم الان هم تو یه پروژه ساخت نیروگاه تو قم به عنوان ناظر مشغول به کارم ولی به کار تجارت بیشتر علاقه مندم و میخام تغییر شغل بدم.برا همین تصمیم گرفتم برم تو یه شرکت بازرگانی تو طهران یا شهر خودمون ساوه از صفر شروع کنم.ولی متاسفانه موفق نشدم شرکتی پیدا کنم که نیروی صفر کیلومتر بگیره.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چکار باید کنم.با سپاس از همگی
    با سلام
    الزاما نباید در یک شرکتی فعال باشیم تا دانش تجاری کسب نماییم الیته قطعا وجود این شرایط کمک کننده است
    اما به نظر من از همین فروم شروع نمایید اساتید زیادی در ان وجود دارد که در زمینه مختلفی خبره هستند ابتدا دانش تیوریک خود را بالا ببرید برای این منظور هم مطالعه کتبتجاری و فروم های این چنینی عالی هستند این فروم هم یک دانشگاه مجاری عالی میباشد
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان
    من تازه عضو سایت شدم و در واقع توی نت دنبال اطلاعات برای صادرات و واردات می گشتم که اینجا را یافتم
    امیدوارم بتونم از کمک همه شما بهره مند بشم.
    یه سوالی الان فکرم رو مشغول کرده : آیا برای واردات و صادرات در مراحل اولیه می شه بدون کارت بازرگانی اقدام کرد ؟ و یا اینکه باید حتما خودمون داشته باشیم
    ممنون
    فرصت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط dalin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه دوستان
    من تازه عضو سایت شدم و در واقع توی نت دنبال اطلاعات برای صادرات و واردات می گشتم که اینجا را یافتم
    امیدوارم بتونم از کمک همه شما بهره مند بشم.
    یه سوالی الان فکرم رو مشغول کرده : آیا برای واردات و صادرات در مراحل اولیه می شه بدون کارت بازرگانی اقدام کرد ؟ و یا اینکه باید حتما خودمون داشته باشیم
    ممنون
    با سلام دوست عزیز میشه این کار را انجام داد و از کارت سایر افراد استفاده نمود البته کمی هزینه دارد
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از شما
    میشه لطفا چند تا کتاب مفید بهم معرفی کنید
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزيز و همكار-ميدوني چرا گفتم همكار؟ چون من هم مهندس عمران هستم و در زمينه بازرگاني هم كار ميكنم-اما مطابق تجربم برات بگم كه كار و ارزش يك مهندس عمران با يك تاجر قابل مقايسه نيست يك مهندس عمران مقام و ارزش والايي در جامعه داره - به شغل بازرگاني علاقه داري درست ولي خودت رو در زمينه عمراني قوي كن -نرم افزارهاي ايتبس و لند و اتوكد و.... ودر زمينه عمراني فعاليت كن و اگر خواستي در زمينه بازرگاني كار كني در كنار و حاشيه كار عمرانيت باشه-اينو بدون كه اواز دهل از دور خوشه-كار بازرگاني فراز و فرود زيادي داره وتاجر هميشه در خطر ورشكستگي هست ولي يك مهندس عمران هيچوقت ورشكسته نميشه چون سرمايش توي مغزشه-به خودت افتخار كن چون يك مهندس عمراني-به نظر من شما كارت رو در زمينه عمراني حتي در شركت هاي با حقوق كم ادامه بده-ميتونم به جرات بگم در اينده شخصيت شما از يك بازرگان با ارزش تره-درامدت هم بيشتر نباشه كمتر نيست پس عمرت رو در شاگردي از تجار بسر نبر كه كار بيهوده اي كردي-اگر راهنمايي بيشتر ميخواي من در خدمتم [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من تازه دارم وارد این بازار کار میشم
    با سرمایه شخصی خودم دارم شروع میکنم هرچند ممکنه برای شروع کم باشه ولی ترجیح میدم آسه آسه پیش برم ولی با پول خودم بجای کار با پوله دیگران
    قبلا در زمینه بازاریابی در شرکت های متفاوت کار کردم اما در زمینه بازرگانی و صادرات و واردات کاملا بی تجزبه هستم
    از شما درحواست دارم کمکم کنید
    در حال حاضر در حال ثبت شرکت هستم و زمینه فعالیتم رو خشکبار تعریف کردم
    jalal13
    مهمان
    با سلام
    من هم مثل شما تازه کار هستم و چند وقتی هست که داخل این فروم هستم اما در طول مدتی که اینجا بودم حداقل به این نتیجه رسیدم که برای شروع کار بازرگانی حتی نزدیک به محصولاتی چون خشکبار و چیزهای فاسد شدنی نشوم البته میگم من هم تازه کارم اما این تجربه ی دوستان با سابقه است.خود دانی!!
    در پناه حق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin_molody [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من تازه دارم وارد این بازار کار میشم
    با سرمایه شخصی خودم دارم شروع میکنم هرچند ممکنه برای شروع کم باشه ولی ترجیح میدم آسه آسه پیش برم ولی با پول خودم بجای کار با پوله دیگران
    قبلا در زمینه بازاریابی در شرکت های متفاوت کار کردم اما در زمینه بازرگانی و صادرات و واردات کاملا بی تجزبه هستم
    از شما درحواست دارم کمکم کنید
    در حال حاضر در حال ثبت شرکت هستم و زمینه فعالیتم رو خشکبار تعریف کردم
    11
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    اینجانب توانایی واردات انواع دستگاه های بسته بندی رو از ترکیه دارم.درصورت تمایل در خدمتم
    در ضمن اگر محصولاتی نظیر خرما پسته و .. رو دارید برای صادرات به ترکیه نقدا خریدارم
    با تشکر .مهدوی.09108590337
    11
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazari [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان عزیز.من سالهاست که علاقه مند به کار بازرگانی هستم ولی متاسفانه به دلایل مختلف موفق نشدم هنوز به این آرزوی خودم برسم.درحال حاضرمدیر تبلیغات شرکت صفحه کابینتmdfو بسته بندی حبوبات و خشکبار هستم و توان صادرات به کشورهای همسایه رو دارم ولی نمیدونم چطوری و از کجا باید شروع کنم لطفا راهنماییم کنید و بگید باید چیکار کنم.آیا نیازی هست برای شناسایی بازار ها به کشورها سفرکنم؟اونجا چطوری میتونم با تجارآشنا بشم؟و...
    از همه سپاسگزارم
    سلام.برای ترکیه حبوبات و خشکبار رو می تونم بفرستم نمونه کارهاتون رو برام وایبر کنید ممنون .مهدوی09108590337
صفحه 6 از 9 نخست ... 45678 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)