ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوشاكو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه دوستان و بزرگان تجارت
    دوستان ممكنه هرسوال و يا تجربه اي در مورد تجارت با گرجستان داريد اينجا بيان كنيد.

سوال بنده اينست كه بهترين روش حمل كالا به تفليس چيه؟
    از كدوم گمرك كالا بفرستيم بهتره؟
    از راه زمینی گمرک بازرگان / اگه مقصد تفلیس باشه از مرز واله اگه مقصد باتومی باشه از مرز سارپ وارد گرجستان میشه
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و وقت به خیر خدمت بازرگانان و تجار گرامی در هر تناژی که کرم و کود بخواین براتون تهیه میکنم 09172161393
    09367575663 سلطانی
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام

اینجانب دارای پاس آلمانی مسلط به زبانهای آلمانی انگلیسی و ترکی هستم. علاقمندی خودم را جهت همکاری با شرکتهای بازرگانی و اشخاص حقیقی جهت ثبت سفارش کالا در آلمان اعلام میدارم. اینجانب به دلیل دارا بودن پاس آلمانی بدون نیز به ویزا آمدگی همراهی شما به عنوانه مترجم یا نماینده شما جهت عقد قرارداد با شرکتها در سرتاسر دنیا را دارم. جهت همکاری با بنده لطفا پیام بدهید
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بدینوسیله از بازرگانان و تجاری که در کشور های CIS لینک مستقیم دارند و توانایی خرید نقدی مواد پروتیینی
    (
    گوشت ماکیان ، کبک بلدرچین اردک و بوقلمون) در ایران و صادرات به این کشورها را دارا میباشند دعوت به همکاری میشود.

با سپاس فراوان
    دکتر حسین پور

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    Info@akvaprotein.com
    Sale@akvaprotein.c

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyfolah [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام

اینجانب دارای پاس آلمانی مسلط به زبانهای آلمانی انگلیسی و ترکی هستم. علاقمندی خودم را جهت همکاری با شرکتهای بازرگانی و اشخاص حقیقی جهت ثبت سفارش کالا در آلمان اعلام میدارم. اینجانب به دلیل دارا بودن پاس آلمانی بدون نیز به ویزا آمدگی همراهی شما به عنوانه مترجم یا نماینده شما جهت عقد قرارداد با شرکتها در سرتاسر دنیا را دارم. جهت همکاری با بنده لطفا پیام بدهید
    سلام
    وقت بخیر
    من مایلم در زمینه صادرات گیاهان و عرقیات دارویی به کشور آلمان و سایر کشورها فعالیت کنم
    چنانچه علاقه مند باشد در تلگرام منتظرتان هستم
    9364969112

Sent from my LG-P715 using Tapatalk
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام خدمت دوستان گرامی،من هاشمی مدیر صادرات شرکت آلاتجارت بین الملل هستم.در حال حاضر تمام تمرکز خودمو برای باز کردن بازار روسیه و بطور کلی کشورهای cis گذاشتم.شرکت ما در شهر رفسنجان مستقر است.محصولات ما پسته بسته بندی شده و شور شده و همینطور کیک و شکلات بر پایه خرما بسیار لذیذ..باور کنید عین حقیقته ....در ضمن خرما مضافتی بسته بندی شده هم موجود است. دوستانی که میتوانند در این راه در کنار ما باشند و در بازار یابی محصولاتمان کمک کنند. با شماره موبایل 09211328656 هاشمی تماس بگیرید.یا با ایمیل kamranhashemi1354@gmail.com تماس بگیرند......
    با احترام سید کامران هاشمی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    الان که تحریما برداشته شده اوضاع تجارت و سفر به گرجستان چجوریه؟؟؟؟
    کسی خبر داره آیا؟؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    اینجانب مدیر بازرگانی ماشین سازی سبلان تبریز می باشم .
    شرکت ما در زمینه ماشین آلات بتنی و ساختمانی فعالیت می کند که می توانیم اطلاعات مربوطه را از سایت ما مشاهده کنید :
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ماشین سازی سبلان تبریز از بازرگانان فعال در حوزه خلیج فارس و کشورهای همسایه دعوت به همکاری می نماید .
    برای کسب اطلاعات اضافی لطفا با شماره 09141166062 (تلگرام - تماس) و یا ادرس ایمیل :
    sabalanmachine@yahoo.com
    info@sabalanmachine.com
    sabalantabrizmachinery@gmail.com

تماس حاصل نمایید .
    با تشکر
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام مرکز پخش میوه جنوب کشور . پخش انواع میوه ( پرتقال .نارنگی . گوجه فرنگی .....)و سبزیجات تاره درجه 1 صادراتی . مواد غذایی خارجی و ایرانی مجوز دار برند معتبر به قیمت عمده . پخش در سراسر کشور.( فارس- شیراز - میدان اطلسی . بازارچه بهشت) با مدیریت: وحید جنت زاده 09178880130 znima93@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تولید و فروش شیره خرما و شیره انگور درجه یک در تناژ بالا.تماس09123213180
صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)