ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    jalal13
    مهمان

مراحل صادرات از ابتدا تا انتها

با سلام خدمت استادان و دوستان گرامی
    من از موقعی که وارد این فروم شده ام چیزهای تازه و جدیدی یاد گرفته ام و به قول بعضی از دوستان از این دانشگاه رایگان استفاده کرده ام اما یک مشکلی که اینجا هست این است که اینجا هیچی به ترتیب نیست(نه به این منظور که فروم بهم ریخته است ادامه ی جملات را بخوانید منظور را متوجه میشوید)و الآن من این پست را ایجاد کردم تا دوستان در صورت توانایی مراحل صادرات یک کالا از ایران را از اول تا به آخر به صورت تیتروار بنویسند که برای صادرات چه کارهایی باید انجام داد مثلا اینگونه:
    1-بازار یابی در کشور هدف
    2-بستن قرارداد
    3-...
    شاید این ترتیبی هم که من نوشتم درست نباشه.
    خلاصه ممنون میشوم یکی اینجا بصورت چارت از اولین کار تا آخرین کار(که فکر کنم آخرین کار دریافت پول باشه)برای صادرات را بنویسه و بعد از آن بقیه دوستان برای قسمت قسمت این چارت در صورت توانایی توضیح بدهند و یا اگر قبلا توضیحات کامل داده شده بنویسند که توضیحات مربوط به این قسمت چرت صادرات در این قسمت فروم(آدرس لینک)پیدا میشود.
    اگر این موضوع را هم گذاشتم(حتما ببینید و پاسخ دهید)گفتم شاید اینجوری افراد بیشتری بهش توجه کنند و عذر مرا بپذیرید اگر حالت دستوری دارد.
    تشکر فراوان دارم از تمامی استادان و دوستان گرامی که تجربه ی خودشون را بدون هیچ چشمداشتی در اختیار بقیه قرار میدهند.
    پیشاپیش از وقتی که میگذارید سپاسگذارم.
    در پناه حق باشید.
    سجاد
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal13 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت استادان و دوستان گرامی
    من از موقعی که وارد این فروم شده ام چیزهای تازه و جدیدی یاد گرفته ام و به قول بعضی از دوستان از این دانشگاه رایگان استفاده کرده ام اما یک مشکلی که اینجا هست این است که اینجا هیچی به ترتیب نیست(نه به این منظور که فروم بهم ریخته است ادامه ی جملات را بخوانید منظور را متوجه میشوید)و الآن من این پست را ایجاد کردم تا دوستان در صورت توانایی مراحل صادرات یک کالا از ایران را از اول تا به آخر به صورت تیتروار بنویسند که برای صادرات چه کارهایی باید انجام داد مثلا اینگونه:
    1-بازار یابی در کشور هدف
    2-بستن قرارداد
    3-...
    شاید این ترتیبی هم که من نوشتم درست نباشه.
    خلاصه ممنون میشوم یکی اینجا بصورت چارت از اولین کار تا آخرین کار(که فکر کنم آخرین کار دریافت پول باشه)برای صادرات را بنویسه و بعد از آن بقیه دوستان برای قسمت قسمت این چارت در صورت توانایی توضیح بدهند و یا اگر قبلا توضیحات کامل داده شده بنویسند که توضیحات مربوط به این قسمت چرت صادرات در این قسمت فروم(آدرس لینک)پیدا میشود.
    اگر این موضوع را هم گذاشتم(حتما ببینید و پاسخ دهید)گفتم شاید اینجوری افراد بیشتری بهش توجه کنند و عذر مرا بپذیرید اگر حالت دستوری دارد.
    تشکر فراوان دارم از تمامی استادان و دوستان گرامی که تجربه ی خودشون را بدون هیچ چشمداشتی در اختیار بقیه قرار میدهند.
    پیشاپیش از وقتی که میگذارید سپاسگذارم.
    در پناه حق باشید.
    سلام

دوست عزیزمون جناب فرصت این زحمت رو قبلا کشیدن و تاپیک مورد نظر رو دارن ادامه می دن. می تونین به اونجا مراجعه کنید ( مراحل صادرات کالا به زبان ساده )

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    jalal13
    مهمان
    با سلام و احترام
    دوست عزیز سجاد جان من این پستی که استاد و دوست گرامی جناب فرصت تشکیل داده اند را قبلا دیده بودم ولی چون فعالیتی در آن ندیده بودم این پست را تشکیل دادم که البته الان که دیدم یک مطلب جدید در آن بود.
    ممنون از یادآوری که کردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

دوست عزیزمون جناب فرصت این زحمت رو قبلا کشیدن و تاپیک مورد نظر رو دارن ادامه می دن. می تونین به اونجا مراجعه کنید ( مراحل صادرات کالا به زبان ساده )

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع