ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید

جذب سرمایه چگونه؟

با توجه به اینکه طرح صادراتی پر بازده ای را یافتم اما به دلیل نداشتن سرمایه ی کافی نمی توانم استارت آن را بزنم ، برای صادرات کود به کشورهای آسیای میانه به سرمایه ی حدود صد میلیون نیاز دارم لطفاً بگویید روشهای جذب سرمایه ی دیگران به چه صورت است ؟
    فرصت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط rally_soon [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با توجه به اینکه طرح صادراتی پر بازده ای را یافتم اما به دلیل نداشتن سرمایه ی کافی نمی توانم استارت آن را بزنم ، برای صادرات کود به کشورهای آسیای میانه به سرمایه ی حدود صد میلیون نیاز دارم لطفاً بگویید روشهای جذب سرمایه ی دیگران به چه صورت است ؟
    با سلام
    دوست عزیز بنده حاضر به تامین سرمایه میباشم اگر تمایل داشتید میتواینیم همکاری نمایید
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    ممنون از پاسختون؛ خیلی لطف دارید برای سرمایه گذاری ؛ میشه بگید روال معاملمون به چه صورت باید باشه ؟ یعنی چطوری حاضرید با من کار کنید ؟
    اینم شماره ی همراه من 09158154959 (سیدی)
    ویرایش توسط rally_soon : 08-01-2013 در ساعت 14:38
    فرصت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط rally_soon [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    ممنون از پاسختون؛ خیلی لطف دارید برای سرمایه گذاری ؛ میشه بگید روال معاملمون به چه صورت باید باشه ؟ یعنی چطوری حاضرید با من کار کنید ؟
    اینم شماره ی همراه من 09158154959 (سیدی)
    جناب سیدی عزیر این ای دی بنده است اد نمایید تا بیشتر گفتگو نماییم
    forsatfx یاهو
    43
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقا در صورت امکان در مورد شرایط جذب سرمایه و نکات ریز و کارشناسیش اساتید بزرگ ما کوچیکترها را راهنمایی مبسوط و جامع بفرمایند
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    دوست عزیز بنده حاضر به تامین سرمایه میباشم اگر تمایل داشتید میتواینیم همکاری نمایید
    سلام فرصت عزیز
    آیا در موارد دیگر هم حاضر به سرمایه گذاری و یا جذب سرمایه هستین ؟ کار اصلی ما توزیع عمده کود در جنوب کشور می باشد ( 4 سالی هست کار می کنیم ) . البته ما فعلا برای گسترش جهت فروش داخل کشور و به ویژه جنوب کشور به سرمایه گذار در برخی بخش ها نیازمندیم .
    179
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط dalin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام فرصت عزیز
    آیا در موارد دیگر هم حاضر به سرمایه گذاری و یا جذب سرمایه هستین ؟ کار اصلی ما توزیع عمده کود در جنوب کشور می باشد ( 4 سالی هست کار می کنیم ) . البته ما فعلا برای گسترش جهت فروش داخل کشور و به ویژه جنوب کشور به سرمایه گذار در برخی بخش ها نیازمندیم .
    سلام، من می تونم تو زمینه توزیع کود باهاتون همکاری کنم؟ بازار مناسبی براش دارم. اینم آی دی یاهو ahmadrhp@yahoo.com است ، در صورت صلاحدید باهام تماس بگیرید.
    ویرایش توسط ahmadrhp : 07-03-2013 در ساعت 17:26
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrhp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام، من می تونم تو زمینه توزیع کود باهاتون همکاری کنم؟ بازار مناسبی براش دارم. اینم آی دی یاهو ahmadrhp@yahoo.com است ، در صورت صلاحدید باهام تماس بگیرید.

سلام
    برای آیدی توت آفلاین گذاشتم
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط dalin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    برای آیدی توت آفلاین گذاشتم
    سلام من در داخل فروشگاه دارم وهمراه یک شرکت بازرکانی در امر خرید وفروش داخل وخارج کار می کنم شغل اصلی خودمن هم همینه چون کارشناس کشاورزی هستم خرسند می شومهمکاری نماییم
    zarei301@gmail.com
    zarei301@yahoo.com
    09178110564
    09388964536
    07524323182
    وب سایت:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من در داخل فروشگاه دارم وهمراه یک شرکت بازرکانی در امر خرید وفروش داخل وخارج کار می کنم شغل اصلی خودمن هم همینه چون کارشناس کشاورزی هستم خرسند می شومهمکاری نماییم
    zarei301@gmail.com
    zarei301@yahoo.com
    09178110564
    09388964536
    07524323182
    وب سایت:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

سلاممم
    حتما با شما تماس می گیرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع