ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30
    jalal13
    مهمان
    با سلام
    دوستان شرمنده من زیاد سوال میپرسم شاید تا به حال یکی اینقدر صفر کیلومتر به پستتون نخورده باشه
    اما من به یک مشکل دیگه داخل این مراحلی که گفتید برخورد کردم و اون نحوه ی بسته بندیه:شرکت های بازرگانی که فکر نکنم یک محصولی مثل کشمش را خودشون بسته بندی کنند که!!پس آن را به شرکت های بسته بندی میسپارند اگر این چیزی که گفتم درسته میشه یکم در مورد طرز کار این شرکت ها برام توضیح بدید؟مثلا اینکه محصول را(فرض اینه که محصول کشمش باشه)از ما میگیرند و بسته بندی شده به ما تحویل میدند؟یا وسیله ی بسته بندی(مثلا کارتن)را آماده میکنند در ابعاد و شکل هایی که ما گفتیم و به ما تحویل میدند و دیگه چیدمانش با خودمونه؟و یک چیز دیگه یکی از دوستان داخل یک پست دیگه نوشته بود کشمش داخل بسته بندی(کارتن)و وکیوم شده!!!!مگر میشه کارتن را وکیوم کرد!!!!کارتن لهههه میشه که!!!
    اگر یکم بتونید توضیح بدید ممنون میشم
    و یک چیز دیگه کسایی که خشکبار صادر میکنند خوب با این فرض که صادرات از طریق دریا باشه خب خشکبار که رطوبت بخوره خراب میشه پس چیکار میکنند؟از همین کارتن های عجیب استفاده میکنند؟یا خشکبار را داخل بسته های پلاستیکی ضخیم و وکیوم شده قرار میدند؟که در این صورت هم خیلی بسته بندی زشت به نظر نمیاد!!!!!
    یکم اگر بتونید در مورد بسته بندی بیشتر توضیح بدید ممنون میشم چون به نظرم یکی از عواملی که میتونه مشتری را دوباره به سمت شما سوق بدهد همین بسته بندی مناسب و شکیل است.
    با تشکر فراوان
    در پناه حق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    از همکاری دوستان سپاس گذارم دوستان اگر وقت نمودید ...
    خوب بریم سراغ پیش فاکتور یا همون پروفرما
    خوب وقتی شما فرایند بازاریابی را به پایان رساندید و مشتری را پیدا نمودید مشتری تمایل به خرید از شما داشت از شما فاکتور اولیه ای در مورد مشخصات کالا و قیمت ان میخواهد وقتی شما این فاکتور را میفرستید میشود پیش فاکتور یا پروفرما البته باید دقیق باشد و حتما دارای تاریخ انقضا.
    تعریف پیش فاکتور: سندی که صادر کننده مجموعه شرایط خود را جهت صدور کالا به وارد کننده اعلام میکنه
    پیش فاکتور به نام سفارش دهنده خارجی و یا نمایندگی ها فروش صادر کننده در اون کشور صادر میشود
    باید خیلی دقیق این فاکتور را تنظیم کنیم
    حتما موارد زیر در داخل ان باشد
    1 نام ونشانی فروشنده و تلفن
    نام و نشانی خریدار
    شماره و تاریخ صدور
    مشخصات کالا
    مقدار کالا
    ارزش واحد و کل
    کرایه حمل
    نحوه بسته بندی
    گواهی بازرسی
    شرایط و نوع ارز معامل
    مدت اعتبار
    شرایط حمل
    زمان تحویل
    مقصد حمل
    و...
    فرصت
    مهمان
    با سلام
    اقا جلال نوع و کیفیت بسته بندی بستگی به مشتری و درخواست ها و الزاات وی دارد ولی صبر کنید سر فرصت هم سوال قبلی و هم این را برایتان شفاف تر عر ض میکنم فرد با تلاشی میباشد از سوال کردن نترسید همه ما اماتور هستیم البته من از همه بدتر
    صبر نمایید سر فرصت توضیحات کامل را عرض میکنم
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام
    اینجانب دارای پاس آلمانی مسلط به زبانهای آلمانی انگلیسی و ترکی هستم. علاقمندی خودم را جهت همکاری با شرکتهای بازرگانی و اشخاص حقیقی جهت ثبت سفارش کالا در آلمان اعلام میدارم. اینجانب به دلیل دارا بودن پاس آلمانی بدون نیاز به ویزا آمادگی همراهی شما به عنوانه مترجم یا نماینده شما جهت عقد قرارداد با شرکتها در سرتاسر دنیا را دارم.ضمنا امکان سفارش انواع اتومبیل و ماشینهای سنگین آلمانی و تحویل در ایران را دارم. جهت همکاری با بنده لطفا پیام بدهید
    ویرایش توسط seyfolah : 12-07-2015 در ساعت 21:23
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    قصد صادرات داریم و با شرکتی هم به نتیجه رسیدیم شرکت ما هم واسطه است سوالم این هست که:
    میشه شرکت فروشنده بار رو با مشخصات ما تحویل خریدار دهد و در واقع خریدار متوجه نشه که فروشنده اصلی ما نیستیم و شرکت دیگه ای است؟
    مثلا الان قرار است شرکت a بار رو بفرسته تغییر بده به شرکت b و بعد اسناد و مدارک و تحویل بده؟
    چون میخواهیم مدارکی مبنی بر صادرات داشته باشیم...
    و اینکه باید شرکتها ثبت شده باشند یا میشه با نام تجاری یا حقیقی نیز این کار انجام بشه؟؟
    8
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    ثبت سفارش ؛ واردات و صادرات ،ترخیص تخصصی کالا از همه ی گمروکات کشور واستفاده از تمامی معافیت های ممکن
    09217745025
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در مورد جوایز صادراتی هم صحبت کنید خوبه
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام ،
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ارائه دهنده کلیه خدمات بازرگانی ، صادرات و واردات ، خرید کالا از چین ،دارای کارت بازرگانی فعال ، گواهی اخذ ارزش افزوده ، کد اقتصادی فعال می باشد.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    up
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    up
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستای گل

یه دوست تو قزقستان دارم مقیمه میخوام براش عسل صادرکنم حالا هر وقت تونست بفروشه بعد بیاد حالا پول حواله کنه

مثلن ۵۰۰ کیلو برای بار اول

هیچ چیز درمورد فرستادن نمیدونم

کسی هست بگه
    هزینه ارسال چقدره برای این مقدار با جزییات ؟

چه مجوزایی نیازه ؟آیا بدون مجوز میشه صادرم کرد حالا مثلا ازطریق یه نفردیگه؟

حتما باید کالا بیمه بشه ؟
    اونور طرف چیکار باید بکنه؟

کلا هرچیزی که میدونید میشه بنویسید هیچی درمورد حمل،مجوز،کاغذ بازی اطلاعات ندارم
    یک دنیا ممنون از پاشخهای شما عزیزان
    ویرایش توسط parham2014 : 02-04-2018 در ساعت 23:25
صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع