ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 9 نخست ... 6789 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 89
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشین اگه میشه برا من هم بفرستین dariushmetal021@gmail.com من تولیید کننده سنگ ساختمانی هستم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام خدمت دوست گرامی اگر ادرس شرکت های قطری را در دست دارید برای موادغذایی به بنده پیغام دهید باتشکر فراوان
    10
    Hma
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    اگر میخواین محصول خودتون صادر کنید و مشتری دست به نقد خارجی داشته باشین باید از اصول و روش های جدید تجارت الکترونیک استفاده کنین
    هر هفته جمعه همایش رایگانی در تهران برگزار میشه که در مورد صادرات و اموزش هایی داده میشه
    اگر مایل بودین مشخصات خودتون به شماره ای که میزارم بفرستین بصورت پیام تلگرام واتساپ یا تماس بگیرین تا بیشتر توضیح بدم خدمتتون
    کانال تلگرام Businessarad
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط dalpha [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خسته نباشین اگه میشه برا من هم بفرستین dariushmetal021@gmail.com من تولیید کننده سنگ ساختمانی هستم

با سلام
    خدمت شما همکار گرامی
    ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات هستیم در حال حاضر تمایل داریم سهم بیشتری از بازار بدست بیاوریم لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با اینجانب تماس حاصل فرمایید.
    تلفن تماس ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1477 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.من در زمینه صادرات سنگ ودیگر محصولات به قطر کار میکنم.مشتری در قطر دارم.تولیدکنندگانی که تمایل به صادرات دارند مبتونم مشتری بهشون معرفی کنم وترخیص گمرکی واخذمجوزصادراتی وبارگیری به قطر کشتی ولنج در اختیار دارم میتونم از بندر بوشهر که نزدیکترین بندر به قطر هست صادرات انجام دهم
    واتساپ 09377951492
    ابراهیمی
    با سلام
    خدمت شما همکار گرامی
    ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات هستیم در حال حاضر تمایل داریم سهم بیشتری از بازار بدست بیاوریم لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با اینجانب تماس حاصل فرمایید.
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil205 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون میشم برای من هم لیست تجار بخصوص فعال در رزمینه مصالح ساختمانی رو ارسال بفرمایید(تولید کننده آجر)
    soheil205@yahoo.com

با سلام
    خدمت شما همکار گرامی
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bano zr [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام لطفا برای من هم ایمیل کنید
    Pary.zarei@gmail.com
    با سلام

خدمت شما همکار گرامی

2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام

خدمت شما همکار گرامی

2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    شرکت بازار معمار با بیش از 30 سال تجربه موفق در بازار داخل و در راستای اهداف جهانی شدن، صادرات به کشور های روسیه، عراق، ترکیه، قطر و... را آغار نموده است.نیروی متخصص و با تجربه، کیفیت و قیمت مناسب و تنوع مصالح و محصولات ساختمانی(انواع آجر، سنگ، آهک، کاشی های سنتی و...)ما را در بهترشدن ارائه خدمات یاری می نماید.

با سلام

خدمت شما همکار گرامی

1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
    با آرزوی موفقیت
    سلام اقای استوار من کارم تولید سنگ ساختمانی است اگه تاجر میشناسید لطفا معرفی کنید
    09135685037
صفحه 8 از 9 نخست ... 6789 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع