ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 9 نخست ... 56789 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 89
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Post com☺️

نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
    با آرزوی موفقیت
    سلام لطفا برای من هم ایمیل کنید
    Pary.zarei@gmail.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت همه دوستان
    محصولی در زمینه مواد پاک کننده و براق کننده ( کلینرها ) داریم و در صدد صادرات آن به کشورهایی هستیم که امکان فغالیت در آنها وجود اشته باشد . از دوستانی که بتوانند در این خصوص با هم همکاری داشته باشیم ممنون میشم با شماره 02188064092-4 تماس بگیرند یا رزمه کاری به شماره 02188068698 فاکس نمایند . با تشکر
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام اگه لطف بفرمایید چند تا شرکت قطری را هم برای من بفرستید ممنون میشم.gol.sorkh.lidoma@gmail.com
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام.من در زمینه صادرات سنگ ودیگر محصولات به قطر کار میکنم.مشتری در قطر دارم.تولیدکنندگانی که تمایل به صادرات دارند مبتونم مشتری بهشون معرفی کنم وترخیص گمرکی واخذمجوزصادراتی وبارگیری به قطر کشتی ولنج در اختیار دارم میتونم از بندر بوشهر که نزدیکترین بندر به قطر هست صادرات انجام دهم
    واتساپ 09377951492
    ابراهیمی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. خسته نباشید.من هم تامین کننده مصالح ساختمانی هستم و میتونم برای صادرات به قطر اقدام کنم.ممنون میشم اگه مشتری و وارد کننده میشناسید به من معرفی کنید.البته ما خودمون تولید کننده دستگاههای ضدعفونی دست و گیت هوشمند ضدعفونی هستیم.و آماده صادرات دستگهاهامون به قطر وعمان هستیم.09133940540 خیرخواه.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز، منم همکار سابق شما در نفت و گاز عسلویه ام و قصد دارم رو صادرات به قطر کار کنم میشه منم راهنمایی بفرمایین؟ اگه امکان داره یه شماره تماس بهم بدین ممنون میشم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    بنده بتازگی عضو این سایت شده ام و واقعا افسوس میخورم که چرا زودتر با این سایت واعضای دوست داشتنیش اشنا نشدم
    من مدت 6 ماهه که از دنیای کارمندی و کار در شرکت نفت استعفا داده ام و وارد کاری شده ام که ابا واجدادمون سالیان سال به اون مشغول بوده اند
    وتجربه خوبی هم تو این چندسال در کنار پدرم که خودشون سالها در کشورهای عربی مشغول بوده اند کسب کرده ام.
    بعلت ساکن بودن در شهر بوشهر و مراوده اقوام واشنایان با کشورهای کویت وقطر وامارات ارتباطات خوبی در این کشورها داریم
    و در مورد موضوع قابل بحث نیز با قطری ها مذاکراتی انجام داده ام.
    خوشحال میشم بعنوان یه تیم در کنار شما دوستان باشم.
    سلام ، من نیاز به راهنمایی شما دارم میشه باهام تماس بگیرین 09166363646
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    بنده بتازگی عضو این سایت شده ام و واقعا افسوس میخورم که چرا زودتر با این سایت واعضای دوست داشتنیش اشنا نشدم
    من مدت 6 ماهه که از دنیای کارمندی و کار در شرکت نفت استعفا داده ام و وارد کاری شده ام که ابا واجدادمون سالیان سال به اون مشغول بوده اند
    وتجربه خوبی هم تو این چندسال در کنار پدرم که خودشون سالها در کشورهای عربی مشغول بوده اند کسب کرده ام.
    بعلت ساکن بودن در شهر بوشهر و مراوده اقوام واشنایان با کشورهای کویت وقطر وامارات ارتباطات خوبی در این کشورها داریم
    و در مورد موضوع قابل بحث نیز با قطری ها مذاکراتی انجام داده ام.
    خوشحال میشم بعنوان یه تیم در کنار شما دوستان باشم.
    سلام
    وقت ب خیر
    بنده تامین کننده پوسته شمش یا پوسته اکسید هستم
    تا اونجایی ک اطلاعات دارم این بار برای صادر کردن به کشور های دیگ عالیه
    چون به شدت عرضه بالایی داره
    درصد آهن این بار بین 70 تا 99 درصده
    خوشحال میشم بتونیم با هم همکاری کنیم
    هفتگی بین 3 تا 5 هزار تن میتونم تامین کنم
    09331853894
    فتاحی

Sent from my HTC Desire 728 dual sim using Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
    با آرزوی موفقیت
    ممنون میشم برای من هم لیست تجار بخصوص فعال در رزمینه مصالح ساختمانی رو ارسال بفرمایید(تولید کننده آجر)
    soheil205@yahoo.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان.در زمینه آجر نما و آجر نسوز فعالیت دارم و برای صادرات به قطر تمایل و آمادگی دارم از دوستان عزیز مطلع علی الخصوص دوستمون که سوتزن قوی هستن ممنون خواهم شد تا راهنمایی بفرمایند.
    برای اطلاعات بیشتر خوشحال خواهم شد به سایت شرکت مراجعه نمایید و با فراورده های ما آشنا بشوید.
    آجر نسوز یزد – شرکت آجر نسوز کویر یزد
صفحه 7 از 9 نخست ... 56789 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع