ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 89
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
    با آرزوی موفقیت
    سلام دوست عزیز شرمنده مزاحم میشم
    دیدم پستتون مال خیلی وقت پیشه میشه لطفا راه ارتباط با این شرکتهایی که وارد کننده مصالح ساختمانی در قطر هستند به من بدید
    یا اگه خودتون الان این کار رو انجام میدین اطلاعاتتون رو بهم بدین
    ممنون
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    بنده بتازگی عضو این سایت شده ام و واقعا افسوس میخورم که چرا زودتر با این سایت واعضای دوست داشتنیش اشنا نشدم
    من مدت 6 ماهه که از دنیای کارمندی و کار در شرکت نفت استعفا داده ام و وارد کاری شده ام که ابا واجدادمون سالیان سال به اون مشغول بوده اند
    وتجربه خوبی هم تو این چندسال در کنار پدرم که خودشون سالها در کشورهای عربی مشغول بوده اند کسب کرده ام.
    بعلت ساکن بودن در شهر بوشهر و مراوده اقوام واشنایان با کشورهای کویت وقطر وامارات ارتباطات خوبی در این کشورها داریم
    و در مورد موضوع قابل بحث نیز با قطری ها مذاکراتی انجام داده ام.
    خوشحال میشم بعنوان یه تیم در کنار شما دوستان باشم.
    با سلام در مورد بازار کاشی و سرامیک در قطر شرکتی رو میشناسید که بشه باهاش کار کرد؟؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز برای شروع کار کشور بدی رو انتخاب کردی بدلیل اینکه در حال حاضر هرچند در قطر نیاز خوبی به مصالح ساختمانی ودر کل همه نوع کالایی وجود داره ولی هیچ ارتباط مالی صورت نمیگیرد وعملاً برگشت پول شما تضمین شده نیست وفقط میتوانید از طریق صرافی یا بصورت چمدانی پول خودتونو در چندین مرحله برگردونید
    اگر بیشتر نیاز به راهنمایی داشتیدبعنوان کسی که در دوحه قطر شرکت تجاری دارد وبا خیلی از این مشکلات روبروست درخدمتم
    سلام میشه لطفا بیشتر توضیخ بدید.
    یا به صورت تلفنی صجبت کنیم
    09103337275
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام به همه گی اینجانب مدیرعامل شرکت بازرگانی وتجاری ایل یارکاسپین استان گلستان وبیشتر باکشورهای روس زبان درحال تجارتم ودوست دارم درمورد کشورهای عرب زبان برای تجارت فعالیت کنم ولی قبلش اطلاعات کاملی دراین مورد لازم دارم که ازشما بزرگواران درخواست همکاری مابین شما عزیزان واینجانب راخواستارم
    بااحترام فرزین
    omidfarzin999999@gmail.com
    ilyarcaspian.co@gmail.com
    01733233671
    09114214819
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شرکت بازار معمار با بیش از 30 سال تجربه موفق در بازار داخل و در راستای اهداف جهانی شدن، صادرات به کشور های روسیه، عراق، ترکیه، قطر و... را آغار نموده است.نیروی متخصص و با تجربه، کیفیت و قیمت مناسب و تنوع مصالح و محصولات ساختمانی(انواع آجر، سنگ، آهک، کاشی های سنتی و...)ما را در بهترشدن ارائه خدمات یاری می نماید.
    سایت: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    کانال تلگرام:[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شماره تماس: 09131175066
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و بازرگانان
    بنده مسول صادرات شرکت هستم در زمینه تولید لوله های آب ،نفت ،گاز،پروفیل های ساختمانی و ورق های شیت شده و مقاطع ساختمانی شامل نبشی ، ناودونی،تسمه ،سپری .از دوستان راهنمایی میخواستم برای ورود به بازار قطر کشور های همسایه.
    تلگرام بنده 09378321606
    لیست محصولات تولیدی
    ERW pipes (6”-14”) for Oil and Gas transmission lines (sour gas) based on API standard.
    • ERW pipes (4”-14”) and Spiral pipes (16”-32”) for Water transmission lines & water well casing projects based on various needed standards.
    • Hollow sections (SHS and RHS) up to 300X300mm, steel sheets (up to 15mm thickness) and strips (up to 10mm thickness) at various lengths and standards.
    • Steel Service Center (SSC) for Structural steel construction industry lines based on various needed standards.
    • Steel Service Center (SSC) factory is equipped with 3 machine production lines of Cut o to length, Slitting, Edge Milling. SSC specialize in the processing of steel for the purpose of fabricating, plating, or molding much needed parts such as steel long prods, steel bars, tubing, HRC, sheets, strips, etc.
    • Group have the trading and financing capabilities to export HRC, Slabs and sheets of up to 100mm from local suppliers.
    • .
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان کسی تو قطر سنگ فروخته؟
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    روز دوستان بخیر
    بنده نماینده شرکتی در زمینه رنگ های ضد حریق و عایق های حرارتی و رطوبتی هستم
    دوستانی که در قطر هستند و تمایل دارن در زمینه صادرات همکاری داشته باشند
    لطفا یه ایدی تلگرام من پیام بدهند
    متشکرم
    eslamii9410@
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    بنده میتونم انواع آجر، سفال و نسوز نما رو تامین کنم (تحویل درب کارخانه یا بندر)، قبلا دبی و عمان هم کار کردیم و بازار داریم به خصوص آجر های سنتی و 4 سانتی زرد نما!
    شماره تماس : 9122949353
    کارخانه ها در اصفهان هستند.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ویرایش توسط Ali.Naderi : 03-04-2018 در ساعت 17:16
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    بزرگترین تولید کننده عایقهای ضد رطوبت و آبگریز نانو در کشور دارای گواهینامه های بین المللی
    مناسب جهت کلیه متریال و مواد ساختمانی و سازه های مختلف از هر جنس
    دوستانی که در زمینه صادرات مصالح ساختمانی و خصوصا سنگها و آجرهای نما و سرامیک به قطر و در تعامل با شرکتهای ساخت و ساز در قطر هستند لطفا تماس حاصل بفرمایند.شایان ذکر است که تنوع و تعدد زیاد محصولات شرکت زمینه فعالیت و طیف بسیار عظیمی از موارد تحت پوشش محصولات شرکت را فراهم میاورد.
    قابلیت ارایه در هر مقدار جهت صادرات
    دوستانی که زمینه فعالیت در کشورهای حوزه خلیج خصوصا قطر و در بخش ساختمان را دارند جهت دریافت توضیحات تکمیلی و کاتالوگها با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایند

09171104304
    09333756907
    07154265570
    دهکده نانو نماینده انحصاری شرکت برج و باروی فارس تولید کننده عایقهای ضدرطوبت و آبگریز و مواد نانومتریک
    ویرایش توسط دهکده نانو : 08-04-2018 در ساعت 18:54
صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع