ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 134
    فرصت
    مهمان

فرصت های سرمایه گذاری

با سلام
    در این تاپیک میتوانیم فرصت های مناسب سرمایه گذاری را معرفی نماییم فقط معرفی است و مسولیتی پای کسی نیست
    Navid_atabaki
    مهمان
    فرصت عزیز کاش یکم بیشتر توضیح میدادید و مثالی هم میآردید
    ممنون
    فرصت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid_atabaki [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    فرصت عزیز کاش یکم بیشتر توضیح میدادید و مثالی هم میآردید
    ممنون
    منظورم این است که وقتی فرصت سرمایه گذاری مناسبی از دیگاه شما دیده میشود برای مثال صادرات یک قلام به یک کشور و یا واردات قلمی از یک کشور
    حتی خرید و فروش داخلی هم میتواند مد نظر قرار بگیرد
    من اکنون صادرات به کشورهای همسایه را بهترین سرمایه گذاری میبینم ارز اوری به کشور در این برهه از زمان هم کمک به کشور است و هم سود افزایشی دارد .
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    صادرات سیمان به کشورهای حوزه cis
    صادرات ظروف چینی (شیشه و بلور) به روسیه (در صورتی که بدونید تا حالا تاجرای روسی بخش عمده ای از ظروفشون رو از چین خریداری میکردن ولی با افزایش دلار به شدت براشون شیشه و بلور ایران جذاب شده)

صادرات کولر به عراق
    صادرات بخاری به روسیه

در داخل ایران هم همچنان بخش مسکن پر سود ترینه به نظر من
    فرصت
    مهمان
    با سلام اقا بهزاد در مورد سیمان اگر حوصله داشتی بیشتر توضیح بده ممنون
    در ضمن من بورس را پتانسیل دارتر از مسکن میبینم برای همیشه البته بورس کمی تجربه و دانش میخواهد اگر دوستان تمایل داشتند یک تاپیک در مورد بورس و مسکن هم میزنیم
    به اعتقاد من مسکن در ایران حباب مثبت دارد البته خرید در موقعیت مناسب و در مکان مناسب با سود همراه است در تهران هر چه به سمت جلو میرویم از حجم عرضه زمین به هر شکلی کاسته میشود و در مقابل این تقاضا شدت میباشد
    ولی این امر در کل کشور صدق نمیکند
    ساختار جمعیتی هم از پیک تقاضا مسکن در حال عبور است
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    فرصت جان همونطور که خودت میدونی سیمان یکی از محصولات پر طرفدار خارجی هاس. کیفیت سیمان ایران خیلی خوبه.

صادرات سیمان ایران در شمال کشور معمولا بازار خوبی در قزاقستان و روسیه داره.
    محموله های سیمان از طریق بیشتر بندر امیر آباد (بالای شهرستان نکا) که مخصوص بارهای فله ای هست به بنادر اکتائو در قزاقستان، بندر استراخان در روسیه حمل میشه.

شرکت های سیمان شاهرود، مازنداران، پیوند گلستان و شرکت سیمان فیروز کوه بزرگترین عرضه کننده های سیمان به شمار می رن. شرکت سیمان خزر هم هست که البته بیشتر سیمانش رو از طریق انزلی میفرسته.

اسم سیمان صادراتی ایران به m500 معروف شده که منظور از اون درجه سختیشه. سیمان داخل ایران سختیش روی 250 تا 300 هست ولی سختی سیمان صادراتی روی 450 تا 550 هست. خارجی ها هم دنبال این تیپ سیمان هستن و سیمان معمولی رو نمیخرن.

علاوه بر سیمان، کلینگر هم طرفدار زیادی داره که معمولا به قزاقستان صادر میشه.

رقیب ایران در حوزه سی ای اس هم کشور ترکیه هست. اما الان به دلیل افزایش قیمت دلار، ایران دارای مزیت نسبی نسبت به ترکیه شده.

سیمان معمولا به صورت فله ای در بسته های یک تنی به صروت بیگ بگ در داخل خن کشتی حمل میشه.
    معمولا هم یک کشتی 1500 تنی یا 3000 تنی رو بارگیری می کنن. مثلا اگر شما 300 تن سیمان بخواهید صادرات کنید سخته چون کشتی ها معمولا خن رو یکجا کرایه میدن و پیدا کردن کشتی برای 300 تن سخته. حداقل باید هزار تن باشه.
    حاشیه سود سیمان البته بالا نیست ولی به دلیل اینکه تناژش بالاس سود خوبی میتونه داشته باشه.

در مورد بارگیری هم دقت باید بشه که کیسه ها حتما دارای عایق باشن که رطوبت نخوره و الا سنگ میشه. این اتفاق افتاده که میگم. همچنین بالا سر کشتی باشید که کیسه ها پاره نشن.
    زمان صادرات سیمان هم معمولا از اواخر اسفند هست و تا اواسط پاییز ادامه پیدا میکنه. در فصل سرما وقتی یخبندون میشه ساخت ساز از یه طرف کم میشه و از طرف دیگه به دلیل یخ زدن پورت ها در روسیه، هزینه بارگیری تقریبا 50 درصد گرون میشه.

یک تجربه ای هم که من دارم اینه که حتما حتما حتما باید بالا سر بارگیری باشید یا یه نماینده موقع بارگیری داشته باشید.

از طرف دیگه شرکت های فروشنده معمولا سیمان رو به صورت فوب میفروشن. واسه همین تا زمانی که کیسه ها داخل خن کشتی میره مسئولن و هر کیسه ای که پاره بشه شما میتونید اون رو پس بفرستید. پاره شدن کیسه ها خیلی رایجه و سیمان رو خراب میکنه. کارگرها هم دلشون واسه شما نمیسوزه. واسه همینه که میگم موقع بارگیری رو کشتی باشید.
    این چند تا عکس هم مربوط به صادرات سیمان به روسیه در ابتدای فروردین هست که یکی از کیسه ها وسط هوا پاره شد و کاپیتان کشتی بارگیری رو تا تعویض کیسه موقف کرد.
    فرصت های سرمایه گذاری-img_1032-jpg

فرصت های سرمایه گذاری-img_1034-jpg

فرصت های سرمایه گذاری-img_1035-jpg

فرصت های سرمایه گذاری-img_1036-jpg

فرصت های سرمایه گذاری-img_1038-jpg

فرصت های سرمایه گذاری-img_1046-jpg

فرصت های سرمایه گذاری-img_1045-jpg

فرصت های سرمایه گذاری-img_1042-jpg
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    Navid_atabaki
    مهمان
    اتفاقا بحث جالبی شد
    من خودم بعد از سفری که به عراق داشتم پیشنهاد صادرات دستمال کاغذی روبهم دادن و فکرمیکنم در حوزه صادرات فرصت مناسبی برای صادرات هست که منهم روی اون کار میکنم
    Fobiran
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid_atabaki [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اتفاقا بحث جالبی شد
    من خودم بعد از سفری که به عراق داشتم پیشنهاد صادرات دستمال کاغذی روبهم دادن و فکرمیکنم در حوزه صادرات فرصت مناسبی برای صادرات هست که منهم روی اون کار میکنم
    درباره دستمال کاغذی من یک نکته به شما بگم.

ببینید دستمال کاغذی که در داخل ایران تولید میشه فقط 20 درصدش تولید داخل هست. ما کلا سه شرکت بیشتر در زمینه تولید دستمال کاغذی نداریم. یکی حریر خوزستان هست. یکی لطیف که زیر مجموعه حریره و یکی هم نوظهور. اینها تنها شرکت هایی هستند که خمیر سفید شده رو وارد کشور میکنن و اون رو تبدیل به دستمال کاغذی به صورت جامبو رول می کنن. رول های بزرگ با عرض 360 سانتیمتری و یا 420 متری. البته عرض های کوچکتر هم داره مثل 120

بقیه 70 شرکتی که در زمینه تولید دستمال کاغذی بسته بندی شده فعالیت دارند، در واقع این جامبو رول ها رو یا از تولید کنندگان داخلی میخرن و یا واردات میکنن. که بیشترین وارداتش هم از چین، اردن، روسیه هست. بیشترین وارد جامبو رول های دستمال کاغذی از چین صورت میگیره.
    در واقع 80 درصد جامبو رول ها وارداتی هستند و 20 درصد تولید داخل داریم.

این جامبو رول ها با استفاده از دستگاه های کاتر برش میخورن و بعد بسته بندی اونها صورت میگیره.

بخش عمده ای از این دستمال کاغذی به کشورهای دورو برمون صادر میشه که عراق و پاکستان، و همچنین ترکمنستان از بازار بسیار خوبی برخوردار هستند.

منتها حاشیه سود دستمال کاغذی پایینه ولی در تناژ بالا توجیه پیدا میکنه.

یک توضیح کلی هم بدم چون در زمینه این صنعت کار کردم. البته بیشتر در زمینه واردات جامبو رول ها فعالیت داشتم.
    گراماژ دستمال کاغذی یا همون تیشو 13.5 هست.
    گراماژ دستمال توالت 17 هست
    گراماژ دستمال سفره 22 هست.
    برای واردات تیشو باید استاندارد 627 برای تیشو رعایت بشه.
    استاندارد دستمال توالت یا همون دلسی 2420 هست
    استاندارد دستمال سفره یا اصطلاحا تاپکین 3594 هست.
    این استانداردها رو میتونید از سایت isiri.ir بگیرید. یعنی برای واردات اینها حتما باید این استانداردها رعایت بشه

نکته دیگر اینکه تیشو باید از 100 درصد خمیر چوب درست شده باشه و تیشویی که حتی 1 درصدش از الیاف بازیافتی درست شده باشه به هیچ وجه ترخیص نمیشه.
    از نظر زبری باید ماکزیمم 100 درصد باشه
    از نظر عرض هم حداقل باید بالای 37 سانتیمتر باشه چون اگر زیر 37 سانتیمتر باشه تعرفه وارداتش میشه 30 درصد ولی بالای عرض 37 تعرفه اش 4 درصده.

خلاصه اگر در این مورد سوالی بود بنده در خدمتتون هستم.

در ضمن من توان تامین دستمال کاغذی در بسته بندی و ابعاد مختلف را جهت صادرات دارم. اگر تمایل داشتید میتونیم با هم همکاری داشته باشیم.
    با احترام
    فرصت
    مهمان
    ممنون اقا بهزاد از اطلاعات عالی و جامع یتان
    همچنی جناب foriran اطلاعات شما هم خیلی جالب بود اگر چه من یک سری اطلاعات دیگه هم در مورد کاغذ دارم که قرار میدهم
    Navid_atabaki
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fobiran [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    درباره دستمال کاغذی من یک نکته به شما بگم.

ببینید دستمال کاغذی که در داخل ایران تولید میشه فقط 20 درصدش تولید داخل هست. ما کلا سه شرکت بیشتر در زمینه تولید دستمال کاغذی نداریم. یکی حریر خوزستان هست. یکی لطیف که زیر مجموعه حریره و یکی هم نوظهور. اینها تنها شرکت هایی هستند که خمیر سفید شده رو وارد کشور میکنن و اون رو تبدیل به دستمال کاغذی به صورت جامبو رول می کنن. رول های بزرگ با عرض 360 سانتیمتری و یا 420 متری. البته عرض های کوچکتر هم داره مثل 120

بقیه 70 شرکتی که در زمینه تولید دستمال کاغذی بسته بندی شده فعالیت دارند، در واقع این جامبو رول ها رو یا از تولید کنندگان داخلی میخرن و یا واردات میکنن. که بیشترین وارداتش هم از چین، اردن، روسیه هست. بیشترین وارد جامبو رول های دستمال کاغذی از چین صورت میگیره.
    در واقع 80 درصد جامبو رول ها وارداتی هستند و 20 درصد تولید داخل داریم.

این جامبو رول ها با استفاده از دستگاه های کاتر برش میخورن و بعد بسته بندی اونها صورت میگیره.

بخش عمده ای از این دستمال کاغذی به کشورهای دورو برمون صادر میشه که عراق و پاکستان، و همچنین ترکمنستان از بازار بسیار خوبی برخوردار هستند.

منتها حاشیه سود دستمال کاغذی پایینه ولی در تناژ بالا توجیه پیدا میکنه.

یک توضیح کلی هم بدم چون در زمینه این صنعت کار کردم. البته بیشتر در زمینه واردات جامبو رول ها فعالیت داشتم.
    گراماژ دستمال کاغذی یا همون تیشو 13.5 هست.
    گراماژ دستمال توالت 17 هست
    گراماژ دستمال سفره 22 هست.
    برای واردات تیشو باید استاندارد 627 برای تیشو رعایت بشه.
    استاندارد دستمال توالت یا همون دلسی 2420 هست
    استاندارد دستمال سفره یا اصطلاحا تاپکین 3594 هست.
    این استانداردها رو میتونید از سایت isiri.ir بگیرید. یعنی برای واردات اینها حتما باید این استانداردها رعایت بشه

نکته دیگر اینکه تیشو باید از 100 درصد خمیر چوب درست شده باشه و تیشویی که حتی 1 درصدش از الیاف بازیافتی درست شده باشه به هیچ وجه ترخیص نمیشه.
    از نظر زبری باید ماکزیمم 100 درصد باشه
    از نظر عرض هم حداقل باید بالای 37 سانتیمتر باشه چون اگر زیر 37 سانتیمتر باشه تعرفه وارداتش میشه 30 درصد ولی بالای عرض 37 تعرفه اش 4 درصده.

خلاصه اگر در این مورد سوالی بود بنده در خدمتتون هستم.

در ضمن من توان تامین دستمال کاغذی در بسته بندی و ابعاد مختلف را جهت صادرات دارم. اگر تمایل داشتید میتونیم با هم همکاری داشته باشیم.
    با احترام
    دوست عزیز از اطلاعات مفیدی که دادی ممنونم
    در مورد دستمال کاغذی صحبتهای اولیه را با یک شرکت درتبریز انجام دادم ولی فعلا به نتیجه ای نرسیدم. البته تیشوهای این شرکت به گفته خودشون ترکیه ای هست.
    خیلی خوشحال میشم که از تجربیاتت دراین زمینه استفاده کنم
    متاسفانه یا خوشبختانه تجربه اول من هست و میترسم که به مشکل بربخورم
    در فرصت مناسب حتما در این زمینه وقتتون رو خواهم گرفت
    بازهم ممنون
صفحه 1 از 14 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)