ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من در پیغام خصوصی هم که برام فرستاده بودین، جواب دادم به سوالتون.
    نمونه معمولا همیشه رایگان هست مگر اینکه قیمتش واقعا بالا یاشه. هزینه پستش هم باز به کارخونه بستگی داره ولی معمولا به عهدهء خریدار هست.

جز پست هوایی معمولا راههای دیگه خیلی طولانی و سخت هستند. من در پیغام خصوصی بهتون گفتم که هزینه پست به ازای هر نیم کیلو 50 یوان هست ولس امروز متوجه شدم که dhl هنگ کنک دیگه با ایران کار نمیکنه. این هزینه که من به شما گفتم برای هنگ کنک بود. که در چین نماینده دارن و ما نمونه هامون رو از طریق اونها ارسال میکردیم. در حال حاضر چیزی حدود 2 برابر قبل شده. هزینه ارسال. شاید هم بیشتر. و البته بستگی به حجم هم داره. اگه حجم و وزد دقیق رو بهم بگین و مبدا رو شاید بتونم قیمت دقیقترش رو بهتون بگم.
    تشکرات ویژه
    اون شرکت هم می گه نمونه ها رایگانه ولی هزینه پست رو باید بدیم . برام سوال اینجاست که از ترکیه که می خواستم نمونه بیاد پست dhl بهم گفت همین جا پرداخت می کنیم . یعنی بار رو که گرفتم هزینه اش رو پرداخت می کنم ولی چینی ها می گن فلان دلار بریز به حسابمون !!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع