ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان عزیزم سلام
    وقتتون بخیر
    من حدود 4 سال است اقامت دائم در اقلیم کردستان دارم.
    در این مدت به واسطه شغلم دوستان خوبی در تمام زمینه ها پیدا کردم و تقریبا تسلط نصبی بر بازار این منطقه دارم.
    10 سال و پیشتر بازرگانانی از ایران رب گوجه بصورت کامیون می آوردند لب مرز یا وارد اقلیم کردستان می کردند ، سود خوبی هم داشته.
    اما همکنون تمامی برندها بزرگ ایران یا اینجا سیستم توزیع گسترده دارند یا بنکدارنی از اینجا به ایران آمدند نمایندگی یک برند را گرفته و همراه با 100 مدل کالا دیگر دارن توی تمام کردستان پخش می کنند.
    همه اینها به کنار مواد غذایی ترک با بسته بندی بسیار شکیل و سیستم عالی توضیع و... یک رقیب اصلی هستند.
    انشاالله فردا از قفسه مربوط رب گوجه فرنگی در یک فروشگاه یک عکس آپلود می کنم ، به وضوح مشاهد می کنید تنوع در انتخاب برند از ایران بیشتر است و جالب اینجاست در عمده فروشی ها رب را می توانید با قیمتی پایین تر از قیمت شما پیدا کرد.(نمی دانم چگونه؟؟)
    دوستان اینجا مواد غذایی کاملا اشباع است.
    در پایان یک توصیه کلی دارم برای دوستان تاجر یا تولید کننده ، اگر سرمایه و توان ورود قدرتمند به بازار اینجا دارید ، یا علی ، چون رقابت جدی و رقبا بسیار قدرند ، اگر ندارید به دنبال راهی دیگر باشید و سرمایه خود را به خطر نیندازید.
    با احترام
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و عرض خسته نباشید
    شرکت حمل ونقل بین المللی یول آی
    جاده ای - ریلی - دریایی - هوایی
    اروپا- اسیا
    شماره تماس :
    024-33339596
    33321413
    فکس:
    024-33333749
    همره:09128410025- 09191441658

حمل کالای صادراتی و وارداتی با کامیون از ایران به کلیه کشور های اروپایی، خاورمیانه و سایر کشور ها

- حمل کالای ترانزیتی (فله ای و کانتینری) از بنادر ایران به کلیه کشور ها

- حمل ترکیبی محمولات کامیونی، ریلی ، دریایی و هوایی از ایران و بالعکس

- حمل کالای صادراتی و وارداتی و ترانزیتی توسط انواع مختلف واگن از ایران به کشور های مقصد متقاضی

- رزرو انواع واگن جهت حمل محمولات صادراتی

- حمل کالای صادراتی و وارداتی و ترانزیتی از بنادر ایران به کشور های مقصد متقاضی

- بارگیری و حمل با کانتینر از ایران به کلیه کشور ها و بالعکس با نرخ مناسب
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    ما در زمینه تولید رب گوجه و سس فلفل و سرکه فعالیت داریم. با توجه به اشباع شدن بازار عراق از دیگر برندها ، آیا ما میتونیم فقط سس فلفل که بسیار خوش طعم و با قیمتی ارزان هست رو معرفی کنیم؟؟ ؟ شما چه پیشنهادی دارید؟ ممنون میشم سریعتر جواب بدین
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط جامی کردستان [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست گرامی مارک رب گوجه شما چیه؟محصول کدام کارخانه است...شاید به امید خدا از طرف کردستان برات ردش کردم...
    سلام دوست عزیز
    ما در زمینه تولید رب گوجه و سس فلفل و سرکه فعالیت داریم. با توجه به اشباع شدن بازار عراق از دیگر برندها ، آیا ما میتونیم فقط سس فلفل که بسیار خوش طعم و با قیمتی ارزان هست رو معرفی کنیم؟؟ ؟ شما چه پیشنهادی دارید؟ ممنون میشم سریعتر جواب بدین

23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام به دوستان خوبم و همکاران عزیز!شرکت دهکده تجارت آماده دریافت قیمت کف تحویلی مرز چزابه و شلمچه جهت صادرات رب گوجه فرنگی با بریکسهای متنوع و قیمتهای رقابتی! با شرکتهای داخلی و خارجی این عرصه بوده و با توجه به سیستم مویرگی توزیع محلی خود قابلیت پرداخت نقدی در مرز و قراردادهای مستمر در صورت تضمین تامین و ارسال را دارد.
    شرکت صادرات و واردات دهکده تجارت -دکتر سیدحسن موسوی بینا-09169415013وایبر و واتس آپ-parsa2_2009@yahoo.com
    18
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    باسلام خدمت دوست گلم
    رب گوجه میخوام واسه صادرات به کردستان عراق باتشکر ازشما
    مرزبانی 09129321698
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جناب مرزبانی ! بریکس هم میدم سفارشی بالاتر!
    فقط کارت مستمر باشه!!
    2
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام

تولید کنندگان ایرانی که به عراق و افغانستان صادرات دارند برای ثبت برند در عراق و افغانستان می توانید به سایت زیر مراجعه کنید خدمات خوبی ارائه می دهد.

اولین کلینیک مالکیت فکری پلکان http://pellekan.ir/

نکته: ثبت علائم تجاری یا برند در هر کشور سبب می شود مالکیت استفاده از آن علامت تجاری در آن کشور در انحصار مالک آن برند قرار گیرد و از هرگونه سوء استفاده افراد سودجو جلوگیری شود.

شماره تماس: 05137678371 --05137679797
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh.hp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    صادرات رب به اقلیم کردستان یا عرب نشین؟!؟!؟
    با سلام
    شما در کدام منطقه فعالیت دارید ؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط جامی کردستان [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست گرامی مارک رب گوجه شما چیه؟محصول کدام کارخانه است...شاید به امید خدا از طرف کردستان برات ردش کردم...
    سلام دوست گرامی
    ایا شما هنوز فعالیت دارید ؟
صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع