ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    اگر دوستان در زمینه روده گوسفندی و گاوی sheep casing( پوشش سوسیس و ژامبون) در آذربایجان اطلاعات دارند ممنون میشم جهت همکاری ایمیل بزنند.
    Info@akvaprotein.com
    Sale@akvaprotein.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط srahas [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

من اطلاعاتی راجع به بازارچه های مرزی جمهوری اذربایجان (در داخل آن کشور )و همینطور مناطق آزاد واقع در جمهوری آذربایجان و روابطی که بانکهای این کشور با ایران دارن لازم دارم..

لطفا یا اینجا بنویسین یا سایتهایی رو معرفی کنین که این اطلاعات توش باشه.

بازارچه مرزی به انگلیسی چی میشه؟
    با عرض سلام تجارت با آذرباریجان شرکتهای رسمی انچنانی ندارد که بتوانی پیدا کنی بایستی بروید انجان مستقما" جستجوی کنی جهت راهنمایی

میتوانی با آژانس های گردشگری به آذربایجان تور می برند کمک بگیری چون تورهای از اذربایجان می اید اجناس خریداری شده انها از طریق گمرک تبریز

ارسال می شود چند نفر هستن در تبریز انجام میدهند.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من تولید کننده فرش و فرش سجاده ای مساجد و فرش تشریفات هتل ها هستم تمایل دارم که محصولم رو در آذربایجان بفروشم
    شماره تماس من 09131630120
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام بنده یه پام آذربایجان یه پام ایران ینی خونوادگی تابعیت اونجا رو هم چنتا اعضای خانوادم دارن تو کار صادرات سیب زمینی و میوه هم به باکو و روسیه هستیم ولی یه پیشنهادی برای اونایی که سرمایه در دست دارن ونمیدونن چیکار کنن براشون دارم باکو بهترین مکان برای سرمایه گزاری ایرانی هاست ولی به شرطی که آگاه باشی و اشنایی داشته باشی کلاه نره سرت سرمایه گزاری تو مسکن یه گزیینه خیلی مناسبیه الان هرکسی خواست سرمایه گزاری کنه درخدمتیم مسکن مثال زدم هرکاری که بخواد البته خودمون چنتا کار معرفی میکنیم هرکدوم خواستین درخدمتیم نه شرکتیم نه چیزی که ترسی داشه باشه شخصی حتی اونجا دستمون تا خیلی اداره جاتم باز خودمونم ساکن شهر اردبیلیم هرکسی خاست سرمایه گزاری کنه حتی با حداقل ترین سرمایه درخدمتیم از صفر تا صدکارم میتونین اونور درکنارمون باشین ...بازم میگم باید آگاه باشین و به شرایطش بلد باشین تا بهترین سود از کمترین سرمایه ببرین...اعتماد شما رضایت ماست همه چی رو واضح گفتم از صفر تاصد کارم بازم میگم در کنار کار و سرمایتون میتونین باشین ...شماره تماسم
    ۰۹۱۴۵۳۳۰۰۳۴ درخدمتیم...یاعلی خدانگهدارتون
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ما یک کارگزای صاردات و واردات هستیم خدمات از صفر تا تحویل در گمرک مقصد شامل میشود این موسسه مدت بیست چهار سال مشغول هست هر کالا صادراتی به مقصد آذربایجان و روسیه برایتان انجام میدهیم تلگرام و واتساپ 09148372808 قدیمی در خدمتیم.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط قذیمی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با عرض سلام تجارت با آذرباریجان شرکتهای رسمی انچنانی ندارد که بتوانی پیدا کنی بایستی بروید انجان مستقما" جستجوی کنی جهت راهنمایی

میتوانی با آژانس های گردشگری به آذربایجان تور می برند کمک بگیری چون تورهای از اذربایجان می اید اجناس خریداری شده انها از طریق گمرک تبریز

ارسال می شود چند نفر هستن در تبریز انجام میدهند.
    سلام برادر گرامی یک شرکتی در فرودگاه باکو مجوز پایون دارد و به صورت رسمی عمل کارگزای دارد بنام یسایی شماره تماس ایشان را از میز خدمت آذربایجان شرق آقای بوزی 09143000782 بگوید شماره تماس اقای یسای برایتان ارایه کنند.
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع